Eladó felújítandó ház (7253 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 7 253 db
Eladó Újszilvási családi ház hirdetés (73474523)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 4735 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pest vármegye, Újszilváson felújítandó családi ház Alapvető paraméterek: -Hasznos alapterület: 69 m2 -Telekméret: 4735 m2 -Szo...
25 700 000 HUF
372 463 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (97553232)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Kétrendbeli családi ház eladó Kecskeméten, Rendőrfaluban! Eladó Kecskeméten, a Mindszenti körúton, Rendőrfaluban egy 720 m2-e...
65 000 000 HUF
325 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (73338265)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 159 m2
Telekterület: 477 m2
Szobaszám: 4
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Jászberényben Budapesttől 86 km-re egy 477 nm-es telken egy 159 nm-es családi ház eladó! a há...
42 500 000 HUF
267 295 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (72447624)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1320 m2
Szobaszám: 2
Családi ház eladó Tápiószentmártonban - Budapesttől kb. 1 Órára, 70 km-re! Pest vármegyében, Tápiószentmártonban kínálok megv...
19 900 000 HUF
265 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (98384474)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 440 m2
Telekterület: 1063 m2
Szobaszám: 12+ 2 fél
Cegléd kertvárosi részén kínálunk megvételre egy 1063 nm-es telken elhelyezkedő, fejlesztési célra előkészített ingatlant. a pr...
85 000 000 HUF
193 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (73944143)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 941 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó családi ház Nagykátán? Egyedi lehetőség, hogy álmai otthonává varázsolja! Eladásra kínálok egy 70 nm-es, fe...
29 500 000 HUF
421 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (43469735)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 3082 m2
Szobaszám: 2
Albertirsán, csendes, aszfaltozott utcában kihagyhatatlan lehetőség várja új tulajdonosát! Eladó egy 3082 m2-es, összközműves,...
39 500 000 HUF
481 707 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (99999694)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 503 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálok Pest vármegyében Nagykátán egy 80, 8 nm-es felújítandó családi házat 503 nm-es telken! Az ingatlanban kialakít...
28 300 000 HUF
353 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (38364338)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 505 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Pest vármegye, Cegléd városban eladó egy 75 m2 es családi ház. Az ingatlan vályog falazattal épült és egy 505 m2 es telken hely...
29 500 000 HUF
393 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (81414434)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 562 m2
Szobaszám: 3
Pest vármegyében, Nagykőrös központi részén, kiváló megközelíthetőséggel eladó egy 96 nm-es, 3 szobás családi ház, 350 m2-nyi t...
24 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi kastély hirdetés (28493442)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 588 m2
Telekterület: 26267 m2
Szobaszám: 8
***Megvételre kínálok Cegléd külterületén egy szerkezetkész közel 600 nm-es villa épületet*** Az ingatlan elhelyezkedését tekin...
64 900 000 HUF
110 374 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (84365522)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1196 m2
Szobaszám: 2
Budapesttől 1 órára és 70 km-re, Pest vármegyében, Tápiószelén eladó egy részben felújított, 65 nm-es ház. A beton alapzatú, ...
34 900 000 HUF
581 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai családi ház hirdetés (57933448)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 3082 m2
Szobaszám: 2
39 500 000 HUF
481 707 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (32972917)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1196 m2
Szobaszám: 2
34 900 000 HUF
581 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (49338346)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 390 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálok Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében Jászberényben egy 390 nm-es telken lévő 74, 5 nm-es vályog szerkezetű beton a...
31 500 000 HUF
425 675 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori családi ház hirdetés (94253622)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 1102 m2
Szobaszám: 3
Monor központi részén, nyugodt kertvárosi környezetben eladó egy 1970 környékén épült, összközműves, tehermentes, 1/1 tulajdonú...
59 900 000 HUF
758 227 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (52332536)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 345 m2
Telekterület: 1196 m2
Szobaszám: 12
Eladó Tóalmáson Pest Vármegyében egy 345, 8 nm-es kétszintes befejezetlen családi ház. Az ingatlan felújítása megkezdődött. Az ...
60 000 000 HUF
173 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tószegi családi ház hirdetés (42886936)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 1565 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladásra kínálok Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében Tószegen egy 107 nm-es hasznos alapterületű felújítandó családi házat, amely ...
25 000 000 HUF
233 644 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (93735817)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 390 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
31 500 000 HUF
425 675 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászapáti családi ház hirdetés (57572863)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 1498 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye. Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában elérhető! Eladó Jászapátin egy 3 és fél szobás, 92,...
11 990 000 HUF
130 326 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való felújítandó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.

Felújítandó ingatlan

Felújítandó ingatlannak nevezzük azokat a lakásokat és házakat, amelyek állapota miatt kisebb-nagyobb javításra, korszerűsítésre vagy teljes felújításra szorulnak. Ezeket általában kedvezőbb áron lehet megvásárolni, így jó lehetőséget kínálnak mind a saját otthont keresőknek, mind a befektetőknek.

Felújítandó otthon vásárlásakor érdemes számításba venni a szükséges munkálatokat és azok költségét. Ide tartozhat például a burkolatok cseréje, a fűtési rendszer korszerűsítése, nyílászárók cseréje, vagy akár a teljes gépészeti felújítás. Egy jól megválasztott ingatlanból így az új tulajdonos saját igényei szerint alakíthatja ki álmai otthonát.