Eladó felújítandó ház (7252 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 7 252 db
Eladó Csabrendeki családi ház hirdetés (77473247)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 926 m2
Szobaszám: 2
Csabrendek csendes, nyugodt, természetközeli részén eladó egy 67 m2 hasznos alapterületű családi ház! Az ingatlanról: Alapte...
23 900 000 HUF
298 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi családi ház hirdetés (53866534)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ár: 21. 500. 000. - Bács-Kiskun vármegye, Kiskunhalas Alsóöregszőlőkben összesen 3854 m2- es területen 80 m2-es családi ház 25 ...
18 500 000 HUF
231 250 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (37838663)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 915 m2
Szobaszám: 2
Árpádföldön egy igazi lehetőség várja új tulajdonosát - aki nem csak házat, hanem jövőt keres! ! ! Kizárólag az OTP Ingatlanp...
99 900 000 HUF
1 248 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Keceli családi ház hirdetés (32645776)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 175 m2
Telekterület: 1534 m2
Szobaszám: 5
Bács-Kiskun vármegyében, Kecelen kínálok eladásra egy két épületből álló családi házat. Az 1950-es évek végén épült, 95 m2-es, ...
35 000 000 HUF
200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (69583972)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 154 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó családi ház Békásmegyer Ófaluban - kiváló lehetőség! Békásmegyer Ófaluban, csendes, családi házas környezet...
75 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai ikerház hirdetés (98449259)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 375 m2
Szobaszám: 3
Baján eladó 120 m²-es, tetőtér-beépített családi ház Baja kedvelt, jó elhelyezkedésű részén kínálunk megvételre egy 120 m²-es ...
59 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai ikerház hirdetés (85514455)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 375 m2
Szobaszám: 3
Baján eladó 118 m²-es, tetőtér-beépített családi házBaja kedvelt, jó elhelyezkedésű részén kínálunk megvételre egy 118 m²-es, t...
59 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi házrész hirdetés (43444767)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 362 m2
Szobaszám: 2
XIX. Óváros, 2 db. Felújítandó házrész. Befektetők, ingatlan flippingel foglalkozók FIGYELEM! ! ! Kispest óvárosi részén kínálo...
55 000 000 HUF
723 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pándi családi ház hirdetés (54972269)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2080 m2
Szobaszám: 2
Eladó önálló családi ház nagy telekkel PÁNDON! Eladásra kínálunk Pándon egy 60 m2 hasznos alapterületű önálló családi házat, ...
22 900 000 HUF
381 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (32737689)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 1049 m2
Szobaszám: 1
Tóalmáson felújítandó családi ház nagy telekkel kiváló lehetőség! Tóalmáson kínálok megvételre egy 54 nm alapterületű, felújí...
10 900 000 HUF
201 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri családi ház hirdetés (95321742)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 128 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Heves vármegye, Eger frekventált, Szarvas tér környéki részén projekt ingatlan eladó, amely kivételes befektetési és otthontere...
35 000 000 HUF
700 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiósági családi ház hirdetés (47745877)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1032 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Pest Megyében Tápióságon egy 98, 5 nm alapterületű családi ház! Lakrész 75, 3 nm+ a tárolók és a többi helységek 50% -os ...
29 900 000 HUF
398 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (84439648)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 356 m2
Telekterület: 3784 m2
Szobaszám: 9+ 1 fél
Eladó gödöllőn 356 nm-es, több lehetőséget rejtő ingatlan 3784 nm-es TELKEN Gödöllő egyik nyugodt, mégis jól megközelíthető ré...
169 000 000 HUF
474 719 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lovászi családi ház hirdetés (64847437)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1042 m2
Szobaszám: 2
Eladó Lovásziban, Szlovénhatárhoz közel, mely a munkalehetőség és bevásárláshoz kedvező, illetve Zalaegerszegtől 38 km, Lentitő...
6 000 000 HUF
66 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pusztamagyaródi családi ház hirdetés (33253644)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 1910 m2
Szobaszám: 2
Felújítás alatt álló ingatlan lehetőség Pusztamagyaródon A településen eladó egy felújítás alatt álló, két szobás családi ház ...
10 000 000 HUF
129 870 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (23447669)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 675 m2
Szobaszám: 3
Otthon Start Hitelprogram! ! Eladó Bp. XVII. kerületben Rákoscsabán, egy felújítandó vagy igény szerint bontandó 75 nm-es, 3 sz...
74 000 000 HUF
986 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúböszörményi családi ház hirdetés (84473374)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1078 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Hajdúböszörmény - Belváros, 90 nm-es ingatlan 1078 nm-es telken Helyszín: Hajdúböszörmény, Belváros Irányár:...
53 900 000 HUF
598 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (91728779)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 3328 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Orosházán, hatalmas telekkel - kiváló lehetőség gazdálkodásra! Orosházán kínálok megvételre egy 3328 nm-es ...
24 000 000 HUF
279 069 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csanyteleki családi ház hirdetés (94743344)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 2276 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
*** Felújítandó, 3 szobás családi ház, nagy telekkel Csanytelek központjához közel csak az OTP Ingatlanpont kínálatában eladó *...
6 990 000 HUF
80 344 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (92399731)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 3328 m2
Szobaszám: 3
24 000 000 HUF
279 069 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való felújítandó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.

Felújítandó ingatlan

Felújítandó ingatlannak nevezzük azokat a lakásokat és házakat, amelyek állapota miatt kisebb-nagyobb javításra, korszerűsítésre vagy teljes felújításra szorulnak. Ezeket általában kedvezőbb áron lehet megvásárolni, így jó lehetőséget kínálnak mind a saját otthont keresőknek, mind a befektetőknek.