Eladó felújítandó ház (7252 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 7 252 db
Eladó Sárándi családi ház hirdetés (32577969)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1383 m2
Szobaszám: 4
Kiváló elrendezésű családi ház eladó Sáránd központjában, nagy telekkel, rengeteg lehetőséggel! Eladásra kínálunk egy kiváló ...
19 500 000 HUF
150 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisszentlászlói családi ház hirdetés (21441444)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1824 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Scrollen Sie nach unten für die deutsche Version. Scroll down for the English version. Eladásra kínálok egy 1824 m2-es telke...
100 000 000 HUF
1 111 111 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Sajóbábonyi családi ház hirdetés (61516345)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1211 m2
Szobaszám: 3
Felújított, 3 szobás családi ház eladó Sajóbábony csendes részén, nagy telekkel, szép kilátással! Sajóbábony nyugodt, csendes...
22 000 000 HUF
241 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (42452879)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 495 m2
Szobaszám: 3
EladóNagykőrösön egy75 m2-es családi ház495 m2-es, tiszta és rendezett telken. a ház 3 szobával, konyhával, fürdővel és kamráva...
19 500 000 HUF
260 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkeresztesi családi ház hirdetés (58761649)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 2335 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálom Mezőkeresztesen ezt a kiváló adottságokkal rendelkező, felújítandó családi házat, amely remek lehetőséget ny...
12 000 000 HUF
166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lepsényi családi ház hirdetés (74744436)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1044 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Lepsényben a lido home kínálatában! Lepsényben kínálunk megvételre egy 1997-ben épült, egyedi tervezésű csa...
55 000 000 HUF
458 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sántosi családi ház hirdetés (59419346)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 3213 m2
Szobaszám: 3
A lido home Balatonboglár eladásra kínál egy felújítandó családi házat nagy telekkel Sántoson! - Vidéki nyugalom, karnyújtásnyi...
32 000 000 HUF
320 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszalúci családi ház hirdetés (49946994)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 674 m2
Szobaszám: 3
Tiszalúcon, csendes, rendezett utcában eladó egy teljes közművel ellátott, 75 nm-es családi ház 674 nm-es telken. Az ingatlan e...
7 900 000 HUF
105 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bicskei családi ház hirdetés (58324444)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1107 m2
Szobaszám: 2
Bicskén a belvárostól pár percre eladó egy 90 nm-es családi ház 1. 107 Nm-es telken. Az ingatlan hosszú ideje nem lakott, így...
36 500 000 HUF
405 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (39242975)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 704 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza-Kistelekiszőlő övezetében, 3 szobás kb. 100 Nm-es 2 generációs családi ház eladó! - Nyíregyháza központjától egy ...
25 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (63841778)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 3275 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nyíregyházán, a Tokaji út övezetében, ipari és kereskedelmi, valamint vállalkozásra is alkalmas helyen fekvő, 2+1 szobás, kb. 9...
45 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (45936456)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 890 m2
Szobaszám: 2
Nyíregyháza-Borbánya övezetében, 2 szobás szilikát falazatú, 71 nm. -Es Yamina cseréptetős, átlagos állapotú családi ház eladó!...
44 000 000 HUF
619 718 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (93792995)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 235 m2
Telekterület: 4172 m2
Szobaszám: 5
Nyíregyháza-Sóstóhegy övezetében, a Kemecsei út környékén, aszfaltozott utcában, tégla falazatú ( 38-as hs, szigetelt 10 cm. ) ...
75 000 000 HUF
319 148 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi ikerház hirdetés (89479656)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 2
Ez az ingatlan kiváló lehetőség azok számára, akik egy nyugodt környezetben szeretnének otthont teremteni maguknak, és nem riad...
58 128 000 HUF
968 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kondorosi családi ház hirdetés (33931394)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 859 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó családi ház Kondoroson - Falusi CSOK igénybe vehető Kondoroson kínálok megvételre egy 87, 7 nm alapterületű, tégla falaz...
7 500 000 HUF
86 206 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi ikerház hirdetés (53552824)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 2492 m2
Szobaszám: 2
Eladó különleges adottságokkal rendelkező ingatlan Mátrafüreden! Heves vármegyében, Gyöngyös csendes, diszkrét részén kínálunk ...
75 000 000 HUF
789 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiógyörgyei családi ház hirdetés (51854969)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 2
Budapesttől 1 órára és 75 km-re, Pest vármegyében, Tápiógyörgyénn 60 nm-es, azonnal birtokbavehető, de erősen felújítandó, befe...
14 900 000 HUF
248 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (44455328)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 400 m2
Telekterület: 431 m2
Szobaszám: 7+ 1 fél
Összeköltözők és befektetők figyelmébe: Kivételes adottságú családi ház a XV. kerületben! Eladásra kínálunk Budapest XV. kerül...
160 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (33536486)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 619 m2
Szobaszám: 5
18. kerület Szemeretelep! Micsoda lehetőség! Három generációs családi ház eladó. 18. kerület csendes mellékutcájában elad...
95 000 000 HUF
703 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (23451395)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 400 m2
Telekterület: 431 m2
Szobaszám: 7+ 1 fél
160 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való felújítandó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.

Felújítandó ingatlan

Felújítandó ingatlannak nevezzük azokat a lakásokat és házakat, amelyek állapota miatt kisebb-nagyobb javításra, korszerűsítésre vagy teljes felújításra szorulnak. Ezeket általában kedvezőbb áron lehet megvásárolni, így jó lehetőséget kínálnak mind a saját otthont keresőknek, mind a befektetőknek.

Felújítandó otthon vásárlásakor érdemes számításba venni a szükséges munkálatokat és azok költségét. Ide tartozhat például a burkolatok cseréje, a fűtési rendszer korszerűsítése, nyílászárók cseréje, vagy akár a teljes gépészeti felújítás. Egy jól megválasztott ingatlanból így az új tulajdonos saját igényei szerint alakíthatja ki álmai otthonát.