Eladó felújítandó ingatlanok Budapest (1911 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 911 db
Budapesten további eladó ingatlanok közül is válogathatsz.
Összes eladó ingatlan Budapesten
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (98954436)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Polgári elegancia, befektetési lehetőség a Városliget szomszédságában Vannak lakások, amelyeknek lelkük van. Ez az 1910-ben ép...
204 400 000 HUF
1 400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest XIX. kerületi ikerház hirdetés (77474925)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 215 m2
Szobaszám: 3
Képzeld el, hogy egy igazi otthonra bukkantál Budapest 19. kerületének Kertváros városrészében. Ez az ikerház a Kelet utcában ...
64 000 000 HUF
542 372 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (83194433)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetők FIGYELMÉBE! - Duna-part közeli - Körút közeli - Kiváló közlekedés - Különnyíló szobák - Gáz cirkó fűtés Eladó a m...
94 900 000 HUF
1 201 265 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (95277744)
17 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
94 900 000 HUF
1 201 265 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (32472243)
11 órája a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 3
XX. kerületben, családi házas, csendes övezetben, saroktelken lévő Családi Ház eladó Telek mérete: 450nm Villany, víz, gáz, csa...
69 000 000 HUF
726 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (91492822)
11 órája a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Felújítandó lakás kiváló adottságokkal – remek lehetőség saját otthon kialakítására! Kiváló közlekedés mellett, rendes, csend...
79 900 000 HUF
1 109 722 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (89499744)
11 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kosztolányi Dezső térnél a Feneketlen -tó közelében eladó egy 2 szoba+hallos, 83 nm - es, erkélyes, panorámás, Felújítandó laká...
109 500 000 HUF
1 319 277 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (67683373)
11 órája a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 1905 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Csepelen a Cseresznyefa Utcában 1/1-Es Nagy Telek Felújítandó Házzal Eladó! -Telek: 1905nm, utcafrontja kb. 23M -ház: kb. 25N...
32 000 000 HUF
1 280 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (99493822)
11 órája a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Otthon Start Programra Alkalmas Lakás! Eladásra Kínálok Újpest Városközpontban, Csendes Utcában Egy 33 Nm-Es, TELJEs Körűen F...
37 000 000 HUF
1 121 212 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (47774787)
11 órája a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 423 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Családi Ház Rákospalotán – Terasszal, Beépíthető Tetőtérrel A XV. kerületben, Rákospalotán, csendes, nyugodt környezetbe...
79 900 000 HUF
998 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb lakás hirdetés (64983742)
12 órája a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó erkélyes, felújítandó lakás a VII. kerület, Hernád utca közkedvelt részén! A 90 nm-es, 4 szobás ingatlan (3 szoba külön...
104 900 000 HUF
1 165 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (97824422)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a Lehel utcában egy 89 nm-es, 3 szoba + hallos, közepes állapotú, kelet–nyugati fekvésű, első emeleti, cirkófűtéses, légk...
86 900 000 HUF
976 404 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (35227527)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Pasaréti úton kínálunk megvételre egy kivételes adottságokkal rendelkező, 1. emeleti lakást rendezett, jó állapotú társasházban...
135 000 000 HUF
1 298 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (64577845)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 670 m2
Szobaszám: 3
XVI. kerületben, rákosszentmihályon eladó egy 3 szobás ikerjellegű 101 m2-es családi ház 670 m2-es telekkel önálló HELYRAJZISZÁ...
103 900 000 HUF
1 028 712 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (49398135)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Azonnal költözhető négy szobás lakás ÚJPESTEN! Eladásra kínálunk Újpest víztoronynál egy 74 m2 hasznos alapterületű, erkélyes...
79 900 000 HUF
1 079 729 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (95634577)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Kizárólag Nálunk! ***Budapest, Csörsz utca, 72 nm-es hasznos alapterületű felújításra szoruló lakás eladó. Az ingatlan nagyo...
86 900 000 HUF
1 206 944 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (86789491)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 497 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Önálló családi ház KISPESTEN! Felújítandó családi ház eladó a XIX. kerület Kertvárosában, első tulajdonostól. Az ingatlan önáll...
79 990 000 HUF
1 095 753 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (34874167)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Csepeli gyöngyszem az Árpád utcában Alakítsa saját ízlésére! Eladásra kínálunk a XXI. kerület legkedveltebb részén, az Árpád ut...
46 900 000 HUF
1 019 565 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (73845595)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó ingatlan - csillaghegy - III. kerület - közel a DUNÁHOZ! Budapest III. kerület, Csillaghegy részén ajánlom figyelmébe e...
23 625 000 HUF
502 659 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (73455636)
13 órája a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladóvá vált Óbuda egyik legkeresettebb részén, a Flórián tér közvetlen közelében a panelprogramos társasház negyedik emeletén ...
73 500 000 HUF
1 080 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való felújítandó ingatlant Budapesten?