Eladó felújítandó ingatlanok Budapest (1888 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 888 db
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (14372372)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 68 nm-es, 3 szobás, erkélyes, felújítandó, földszinti lakás Budapest x. kerületében, az Újhegyi Lakótelepen. A környék ...
73 899 999 HUF
1 086 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (53291498)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csendes mellékutcában, eladásra kínálunk egy 30 nm-es, 1 szobás, saját igények szerint alakítható téglalakást, amely rövid időn...
28 900 000 HUF
963 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (16553879)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Pasaréti tér közelében rendkívül jó megközelíthetőségnél, kevés lakásos társasházban eladóvá vált egy 69 nm-es, DNY-i fekvésű...
105 000 000 HUF
1 521 739 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (17337829)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VII. kerületében, Ligetvárosban 95 m2-es lakás ELADÓ! A VII. kerület közkedvelt részen, a Damjanich utcában kínálunk...
104 900 000 HUF
1 104 210 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (28795293)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest XIV. kerületében, az Árkád bevásárló központ szomszédságában, felújítandó, 10 emeletes, panelház, 8. emeletén, 1+1 fél...
59 980 000 HUF
1 303 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi családi ház hirdetés (26337945)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 289 m2
Szobaszám: 2
Eladó önálló családi ház Megyer kertvárosában - felújítási lehetőséggel! Budapest IV. kerületének kedvelt, kertvárosias részén...
74 900 000 HUF
985 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (32348399)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó metrómegállóhoz közeli lakás, zárt TÁRSASHÁZBAN! Budapest x. kerületében, az Üllői úthoz közel ajánlok a figyelmébe egy...
49 800 000 HUF
1 509 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (98487345)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 450 m2
Telekterület: 790 m2
Szobaszám: 9
Rómaifürdő egyik legelegánsabb részén Dósa utcában eladó egy három szintes 9 szobás 450 nm-es villaház. a 790 nm-es telken talá...
429 000 000 HUF
953 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (76335458)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 684 m2
Szobaszám: 4
Ez az ingatlan ideális befektetési lehetőség, vagy remek választás azok számára, akik egy otthonos, nyugodt környezetben szeret...
89 990 000 HUF
473 631 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi ikerház hirdetés (45264549)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 246 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 5
Az ingatlan azonnal birtokba vehető. Az ikerház Budafok csendes utcájában található. Ha Ön egy olyan ingatlant keres, amely tág...
149 900 000 HUF
609 349 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (29457495)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fejlesztési projekt a Ráday utcában: 2 garzon + beépíthető padlástér! ENGLISH description BELOW! ! ! Helyszín: Budapest IX. ...
91 900 000 HUF
1 531 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (83259334)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
***Eladó 5 szobás lakás*** A Csepel-Királyerdő déli részén eladó ez a 111 nm-es, kiváló elosztású lakás egy mindössze négy laká...
77 000 000 HUF
693 693 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi panel lakás hirdetés (87797522)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
***Eladó 1+2 fél szoba Havanna szívében*** Eladó a Havanna lakótelepen egy 11. emeleti, 1+2 félszobás panellakás, amely kiváló...
59 900 000 HUF
1 015 254 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (84257216)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest XII. kerület, Virányos városrészén eladó egy 2. emeleti, erkélyes lakás! A 74 m²-es, 3 szobás társasházi lakás tágas...
134 900 000 HUF
1 822 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (36627676)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó nagypolgári lakás a XI. kerület egyik legkedveltebb részén, a Bartók Béla út Gárdonyi téri szakaszán, szemben a Hadik káv...
115 000 000 HUF
1 554 054 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (32552587)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 350 m2
Telekterület: 1300 m2
Szobaszám: 6
Eladó egy 6 szobás, 350 nm-es villa, ház csillaghegyen 1300 nm parkosított telken Eladásra kínálok egy azonnal költözhető, 6 s...
249 000 000 HUF
711 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (33748691)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
XI. kerületben, Albertfalván, közel a 7-es busz végállomásához, földszint + 10 emeletes panel épület legfelső szintjén eladó eg...
79 900 000 HUF
1 507 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (33377444)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Garzonlakás rákos-patak KÖZELÉBEN Budapest XIV. kerületének kedvelt részén, az Erzsébet királyné útján, a Rákos-patak zöld kör...
44 900 000 HUF
1 320 588 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47353634)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó egy felújítandó téglalakás, amely Budapest szívében található. Az ingatlan 96 négyzetméteres, mely ideális terepet biztos...
90 000 000 HUF
900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (25423837)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
4 Különnyíló szoba, központi, de mégis csendes elhelyezkedés! XVII. kerület Rákoskeresztúr városközpont közelében, az Egészsé...
69 900 000 HUF
998 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való felújítandó ingatlant Budapesten?