Eladó felújítandó ingatlanok Budapest (1888 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 888 db
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39945434)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó 93 nm-es lakás Újlipótváros szívében! Budapest egyik legfelkapottabb környékén Főbb jellemzők: Alapterület: 93 nm Szob...
103 000 000 HUF
1 107 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (52897354)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
107 Nm -es, napos, két erkélyes, csendes duplex lakás eladó a II. kerületben, Budán, Rózsadomb tetején, Törökvész városrészben....
173 900 000 HUF
1 625 233 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (23449729)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Alapadatok: Méret: 93 m² Szobák száma: 4 Állapot: felújítandó Elhelyezkedés: Baross utca, rendezett társasház Nyílászárók:...
125 400 000 HUF
1 348 387 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (39357838)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 726 m2
Szobaszám: 3
Csendes, kertvárosi környezetben keres felújítandó családi házat vagy jó telket és építési lehetőséget? Akkor feltétlenül nézze...
89 990 000 HUF
899 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (94455465)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Rövid időn belül költözhető, tehermentes, hitelezhető 2 szobás lakás 39 millió alatt 80 méterre a Ráckevei (Soroksári) Duna ágt...
38 900 000 HUF
845 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (29293755)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Nagypolgári lakásból akár 8 szobás diákotthon, 4 külön lakás vagy egyetlen lenyűgöző városi otthon születhet. 1. Diákotthon /...
129 000 000 HUF
962 686 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (28671878)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 76 nm, 3 szobás, világos lakás a Városliget és az Állatorvostudományi Egyetem mellettEladó Budapest egyik legjobb adottsá...
92 900 000 HUF
1 222 368 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi házrész hirdetés (34575234)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 40 m2
Szobaszám: 1
Azonnal költözhető, tehermentes ingatlan a XXIII. kerületben a Városközponthoz közel. Budapest XXIII. kerületének központi rész...
32 900 000 HUF
913 888 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (96965629)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Eladó befektetésre alkalmas prémium ingatlan váci sétáló utca, Budapest v. kerület*** Budapest történelmi belvárosának egyi...
225 000 000 HUF
2 528 089 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (37431747)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
4 Különnyíló szoba, központi, de mégis csendes elhelyezkedés! XVII. kerület Rákoskeresztúr városközpont közelében, az Egészségh...
69 900 000 HUF
998 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi házrész hirdetés (47815752)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 111 m2
Szobaszám: 3
III. kerület, Csillaghegyen, csendes mellékutcában kínálok eladásra egy belső kétszintes nettó 51, 5 m2 (2 szoba + nappali) lak...
65 000 000 HUF
1 274 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (32794323)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kiváló befektetési lehetőség a XIII. kerület kedvelt részén! Eladó két szomszédos ingatlan Budapest XIII. kerületében lakás + ü...
52 000 000 HUF
866 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (37324289)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Óbudán egy 48 nm-es, 2 szobás panellakás beépített loggiával. Eladó egy 48 nm-es, jó elosztású 10 emeletes liftes társa...
57 990 000 HUF
1 208 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (92644199)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a Kerékgyártó utcában a XIV. kerületben egy 28 négyzetméteres, emeleti elhelyezkedésű, napfényes lakás. Az ingatlan zöldr...
39 900 000 HUF
1 425 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (44195735)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Óbudán egy 50 nm-es, 2 szobás panellakás. Eladó egy 50 nm-es, jó elosztású 10 emeletes liftes társasház 9. emeletén lév...
59 900 000 HUF
1 198 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (51544369)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Óbudán tágas 85 m2-es 3 szobás nagy erkélyes lakás ELADÓ! A lakás elosztása kiváló, egy közel 30 m2-es kocka alakú nappali te...
99 900 000 HUF
1 175 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (35884877)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 211 m2
Telekterület: 1093 m2
Szobaszám: 4
Önálló családi ház 1093 nm-es telekkel a 16. kerület kedvelt részén. Budapest, XVI. kerület Árpádföld részén, csendes mellékutc...
189 900 000 HUF
900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (47954971)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 1326 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy különleges hangulatú, kertre néző önálló körül járható családi ház Budapest csendes, kertvárosi részén, Rákosszentmih...
149 000 000 HUF
1 585 106 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (83499949)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 1087 m2
Szobaszám: 1
Eladó egy felújítandó 160 nm. Ingatlan Budapest 16. kerületében, egyik legforgalmasabb főútján! Az ingatlan remek lehetőséget k...
180 000 000 HUF
1 125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi családi ház hirdetés (92885535)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 656 m2
Szobaszám: 4
Különleges polgári családi ház eladó a VIII. kerületben 656 m²-es telken! Budapest VIII. kerületében kínálunk megvételre egy ig...
279 000 000 HUF
2 196 850 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való felújítandó ingatlant Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.

Felújítandó ingatlan

Felújítandó ingatlannak nevezzük azokat a lakásokat és házakat, amelyek állapota miatt kisebb-nagyobb javításra, korszerűsítésre vagy teljes felújításra szorulnak. Ezeket általában kedvezőbb áron lehet megvásárolni, így jó lehetőséget kínálnak mind a saját otthont keresőknek, mind a befektetőknek.

Felújítandó otthon vásárlásakor érdemes számításba venni a szükséges munkálatokat és azok költségét. Ide tartozhat például a burkolatok cseréje, a fűtési rendszer korszerűsítése, nyílászárók cseréje, vagy akár a teljes gépészeti felújítás. Egy jól megválasztott ingatlanból így az új tulajdonos saját igényei szerint alakíthatja ki álmai otthonát.

A felújítandó ingatlan előnye, hogy a vételár alacsonyabb, és lehetőség van a személyre szabott kialakításra. Hátránya, hogy időt, energiát és anyagi forrást igényel a teljes átalakítás. Azonban megfelelő tervezéssel és szakértő segítséggel egy régi, korszerűtlen lakásból is modern, értékálló otthon varázsolható.