Eladó felújítandó ingatlanok Budapest (1911 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 911 db
Eladó Budapest XVIII. kerületi házrész hirdetés (38699476)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: 37 m2
Szobaszám: 1
Felújítandó házrész XVIII. kerületben kiváló lokációval befektetők FIGYELEM! Pestszentlőrincen, az Üllői úton kínálok megvéte...
29 740 000 HUF
762 564 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (72343394)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Ez a 61nm+ 7nm állógalériás lakás remek lehetőséget kínál mind saját célra, mind befektetésként gondolkodók számára. Az ingatla...
68 500 000 HUF
1 122 950 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (73841734)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 437 m2
Szobaszám: 3
***Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! *** II. kerületi családi ház ELADÓ! Budapest, II. kerületének Pesthidegkút-Ófa...
124 900 000 HUF
1 178 301 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (54733438)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a XIV. kerületben, a Füredi úti lakótelepen, az örs vezér tere közelében egy 7. emeleti, 2 szobás, 46 m2-es panellakás zö...
55 000 000 HUF
1 195 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49397975)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó egy 82 nm-es, első emeleti, 2+1 szobás lakás a népszerű Palotanegyedben, a Corvin-negyed közvetlen közelében. Az ingatlan...
89 900 000 HUF
1 096 341 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (55792364)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetők FIGYELEM! A III. kerület központi részén a flórián tér közelében de egy csendesebb utcában KÍNÁLOK, egy 3 szintes ...
62 900 000 HUF
1 233 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (39386953)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Űjlipótváros 3 szobás 1 emeleti lakását most saját elképzelései és igényei szerint újíthatja fel, ha megvásárolja. A lakás egy...
87 500 000 HUF
1 286 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (12114752)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest belvárosának egyik legismertebb és legértékállóbb környezetében kínálunk megvételre egy kivételes adottságú, nagypolgá...
159 500 000 HUF
1 993 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (57336457)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budán, a Déli pályaudvar közelében kínálunk megvételre egy 34 nm-es, 1 szobás lakást, amely kiváló választás lehet befektetésne...
53 900 000 HUF
1 585 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34742493)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Budapest VIII. kerületének egyre népszerűbb részén, a Csarnok negyedben kínálunk megvételre egy 150 m²-es, felújítandó nagypolg...
132 000 000 HUF
880 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (92976393)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kispesten, az Ady Endre úton eladó egy (igény szerint felújítandó) 33 m2-es + 7 m2 állógalériás lakás, 20 m2-nyi saját használa...
29 900 000 HUF
906 060 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (43846447)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújítandó- Kétszobás Lakás-Zugló Szívében – Kiváló Közlekedéssel Budapest XIV. kerületében, a Hungária körúton egy 47 m²-es,...
54 900 000 HUF
1 168 085 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi házrész hirdetés (35446525)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 600 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 2
Befektetők részére különleges lehetőség Zugló szívében, a Bosnyák tér szomszédságában! Kiváló infrastruktúra és lokáció! ELAD...
42 000 000 HUF
70 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (54785663)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Azonnal költözhető négy szobás lakás ÚJPESTEN! Eladásra kínálunk Újpest víztoronynál egy 74 m2 hasznos alapterületű, erkélyes...
79 900 000 HUF
1 079 729 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi házrész hirdetés (78248513)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 600 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 2
42 000 000 HUF
70 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (89645874)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Polgári elegancia Ligetváros szívében, 115 nm-es, galériázható lakás a Lövölde térnél! ENGLISH description BELOW! ! ! Helysz...
120 000 000 HUF
1 043 478 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (79774239)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kitűnő LEHETŐSÉG! ! XIV. kerületben, Istvánmező városrészben, karnyújtásnyira a Városligettől, és kb 5 percre a 2-4-es metrót...
91 900 000 HUF
875 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (73774212)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó XII. kerület Városmajor városrészben egy déli tájolású, napfényes 90 nm-es, 3 szoba hallos 3. emeleti polgári lakás. a tá...
135 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33597939)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó világos, felújítandó polgári lakás a Corvinnegyed közelében – kiváló befektetés! Budapest dinamikusan fejlődő részén, a ...
78 000 000 HUF
1 147 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (71239739)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belvárosi Befektetési Gyöngyszem a Nagy Ignác Utcában – Alakítsa Saját Ízlésére! Kivételes lehetőség várja azokat a vizionáriu...
119 000 000 HUF
1 586 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való felújítandó ingatlant Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.

Felújítandó ingatlan

Felújítandó ingatlannak nevezzük azokat a lakásokat és házakat, amelyek állapota miatt kisebb-nagyobb javításra, korszerűsítésre vagy teljes felújításra szorulnak. Ezeket általában kedvezőbb áron lehet megvásárolni, így jó lehetőséget kínálnak mind a saját otthont keresőknek, mind a befektetőknek.

Felújítandó otthon vásárlásakor érdemes számításba venni a szükséges munkálatokat és azok költségét. Ide tartozhat például a burkolatok cseréje, a fűtési rendszer korszerűsítése, nyílászárók cseréje, vagy akár a teljes gépészeti felújítás. Egy jól megválasztott ingatlanból így az új tulajdonos saját igényei szerint alakíthatja ki álmai otthonát.