Eladó felújítandó ingatlanok Budapest (1888 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 888 db
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (45458132)
29 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
ÁRCSÖKKENÉS! ! Zuglóban kínálok megvételre egy 34 nm-es egy szobás, világos, azonnal költözhető lakást három szintes, közös ke...
44 900 000 HUF
1 320 588 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (37789373)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest 10. kerületében, az Óhegy kerületrészben, téglaépítésű ház, magasföldszintjén, egy 59 nm-es, 2 szobás lakás. 40 ...
58 900 000 HUF
998 305 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (83573356)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 497 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Önálló családi ház KISPESTEN! Felújítandó családi ház eladó a XIX. kerület Kertvárosában, első tulajdonostól. Az ingatlan ö...
79 990 000 HUF
1 095 753 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (33859584)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Rövid időn belül költözhető, tehermentes, hitelezhető 2 szobás lakás 39 millió alatt 80 méterre a Ráckevei (Soroksári) Duna ágt...
38 900 000 HUF
845 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (33457534)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 619 m2
Szobaszám: 5
18. kerület Szemeretelep! Micsoda lehetőség! Három generációs családi ház eladó. 18. kerület csendes mellékutcájában elad...
95 000 000 HUF
703 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi házrész hirdetés (86484448)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 40 m2
Szobaszám: 1
Azonnal költözhető, tehermentes ingatlan a XXIII. kerületben a Városközponthoz közel. Budapest XXIII. kerületének központi ré...
32 900 000 HUF
913 888 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (65335795)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújítandó lakás eladó a XX. kerületben, a Határ úton! Eladó a Határ út egyik jól megközelíthető részén egy 38 nm-es, társas...
29 500 000 HUF
776 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (77585492)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XX. kerületében eladó egy négylakásos társasház 1. Lakása A lakás mérete 45 m2 A lakáshoz 370 m2 saját telek tartozik...
44 900 000 HUF
997 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (47979269)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó világos, 2 szobás, felújítandó lakás Kőbányán, a Harmat utcában Kőbánya kedvelt részén, a Harmat utcában kínálok megvéte...
57 500 000 HUF
1 084 905 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi házrész hirdetés (75337979)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 362 m2
Szobaszám: 2
XIX. Óváros, 2 db. Felújítandó HÁZRÉSZ. BEFEKTETŐK, ingatlan flippingel foglalkozók FIGYELEM! ! ! Kispest óvárosi részén kí...
55 000 000 HUF
723 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (77431623)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 12 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
10. kerület Gergely utcában kiváló ajánlat - ritka lehetőség! Eladásra kínálunk egy tulajdon lapon 12nm-es, a valóságban 14nm...
17 900 000 HUF
1 491 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (62246933)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújítandó lakás eladó a XX. kerületben, a Határ úton! Eladó a Határ út egyik jól megközelíthető részén egy 44 nm-es, társas...
29 500 000 HUF
670 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi házrész hirdetés (47647426)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 40 m2
Szobaszám: 1
32 900 000 HUF
913 888 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (13855976)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
***Eladó lakás rendezett társasházban a VIII. kerületben, kiemelkedő befektetési lehetőség a BELVÁROSBAN! *** Ha Budapest egyi...
62 900 000 HUF
1 233 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (35293343)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Panoráma a Zsinagógára: 118 nm-es nagypolgári ritkaság a Károly körúton! ENGLISH description BELOW! ! ! Helyszín: Budapest v...
164 900 000 HUF
1 397 457 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (83754984)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
62 900 000 HUF
1 233 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47535846)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
62 900 000 HUF
1 233 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (67883729)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
***Eladó 5 szobás lakás*** A Csepel-Királyerdő déli részén eladó ez a 111 nm-es, kiváló elosztású lakás egy mindössze négy laká...
77 000 000 HUF
693 693 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (87755444)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
62 900 000 HUF
1 233 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (96788779)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
77 000 000 HUF
693 693 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való felújítandó ingatlant Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.

Felújítandó ingatlan

Felújítandó ingatlannak nevezzük azokat a lakásokat és házakat, amelyek állapota miatt kisebb-nagyobb javításra, korszerűsítésre vagy teljes felújításra szorulnak. Ezeket általában kedvezőbb áron lehet megvásárolni, így jó lehetőséget kínálnak mind a saját otthont keresőknek, mind a befektetőknek.

Felújítandó otthon vásárlásakor érdemes számításba venni a szükséges munkálatokat és azok költségét. Ide tartozhat például a burkolatok cseréje, a fűtési rendszer korszerűsítése, nyílászárók cseréje, vagy akár a teljes gépészeti felújítás. Egy jól megválasztott ingatlanból így az új tulajdonos saját igényei szerint alakíthatja ki álmai otthonát.

A felújítandó ingatlan előnye, hogy a vételár alacsonyabb, és lehetőség van a személyre szabott kialakításra. Hátránya, hogy időt, energiát és anyagi forrást igényel a teljes átalakítás. Azonban megfelelő tervezéssel és szakértő segítséggel egy régi, korszerűtlen lakásból is modern, értékálló otthon varázsolható.

Találd meg álmaid eladó felújítandó otthonát, házát, lakását a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó felújításra váró ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló, garázs, iroda, üzlethelyiség, mezőgazdasági ingatlan, vendéglátási ingatlan, fejlesztési terület és intézmény) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd a saját hirdetésed itt látni a listában, akkor add fel mielőbb, hogy vevőre találhass. Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.