Eladó felújítandó ingatlanok Budapest (1888 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 888 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (59164786)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Befektetők figyelem! Kiváló elosztású, nagy alapterületű lakás eladó a VIII. kerület dinamikusan fejlődő részén Budapest VIII....
98 500 000 HUF
965 686 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (97389392)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 154 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó családi ház Békásmegyer Ófaluban - kiváló lehetőség! Békásmegyer Ófaluban, csendes, családi házas környezet...
75 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (77327243)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 287 m2
Telekterület: 2007 m2
Szobaszám: 7+ 2 fél
Tisztelt Érdeklődő! Eladó egy felújítandó családi ház eladó 2007 nm-es, hatalmas telken, Rákoscsabán! A telek lk1/29 besorol...
124 900 000 HUF
435 191 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi családi ház hirdetés (57924449)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó a XIV. kerület csendes, kertvárosias részén egy 100 nm-es, egyszintes (földszintes) családi ház. Az ingatlan kiváló alapo...
119 000 000 HUF
1 190 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi panel lakás hirdetés (33274664)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Corvin negyednél, 41 nm-es, másfél szobás, felújítandó, 3. emeleti panellakás eladó. OTTHON start hitelre is alkalmas lehet. ...
53 000 000 HUF
1 292 682 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (48444979)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
XV. kerületben, Újpalotán, a Nyírpalota út közelében – 35 nm-es, 1+1 szobás, 1. emeleti lakás eladó, amely otthon start hitelre...
46 500 000 HUF
1 328 571 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (99432559)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tágas 75 m²-es világos nagy erkélyes 3 szobás lakás – Körbejárható az egész lakás - Jó elosztású, alakítható terekkel eladó! ...
83 000 000 HUF
1 064 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi házrész hirdetés (83789635)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: 714 m2
Szobaszám: 2
Kicsit régi? Igen! Fel kell újítani? Igen! De akkor miért jó? Mert lehet egy saját vagány kis kertes házikód Erzsébeten. ...
24 000 000 HUF
727 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (37838663)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 915 m2
Szobaszám: 2
Árpádföldön egy igazi lehetőség várja új tulajdonosát - aki nem csak házat, hanem jövőt keres! ! ! Kizárólag az OTP Ingatlanp...
99 900 000 HUF
1 248 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi családi ház hirdetés (69583972)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 154 m2
Szobaszám: 2
75 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (97333329)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Exkluzív lehetőség a XII. kerület szívében - Márvány utcában Budapest egyik legkeresettebb részén kínálunk megvételre egy 83 m2...
109 500 000 HUF
1 319 277 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (94394933)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Világörökségi Befektetés Eladó egy 126 m²-es, első emeleti, felújítandó presztízsingatlan az Andrássy úton. Az ingatlan egy g...
269 000 000 HUF
2 134 920 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi házrész hirdetés (43444767)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 362 m2
Szobaszám: 2
XIX. Óváros, 2 db. Felújítandó házrész. Befektetők, ingatlan flippingel foglalkozók FIGYELEM! ! ! Kispest óvárosi részén kínálo...
55 000 000 HUF
723 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (23447669)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 675 m2
Szobaszám: 3
Otthon Start Hitelprogram! ! Eladó Bp. XVII. kerületben Rákoscsabán, egy felújítandó vagy igény szerint bontandó 75 nm-es, 3 sz...
74 000 000 HUF
986 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (49412837)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kertész utca Liszt Ferenc Zeneakadémia közelében, kétbejáratos, 100 m²-es, felújítás alatt álló lakás eladó! Budapest szívében,...
120 000 000 HUF
1 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (98894324)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapest 7. kerületben az Állatorvostudományi Egyetem közelében, Péterfy Sándor utcai, polgári, 3 szobás, 83 nm-es felújí...
76 500 000 HUF
921 686 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (27267971)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest, XII. kerület, Krisztinavárosban, Vérmező és Déli pályaudvar közelében eladó egy 3-ik emeleti, 3 szobás, lakható, felu...
96 000 000 HUF
1 066 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (68396454)
33 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetők figyelem! Két garzon lehetőség a belváros szívében, a Harminckettesek tere közelében! Budapesten, a **Harminckette...
62 900 000 HUF
1 233 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (87233568)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 436 m2
Szobaszám: 2
Pesterzsébet szépen fejlődő, kiváló közlekedésű, csendes, kertvárosi részén 56 nm-es, 2 szoba + beépített verandás, DNY-i fekvé...
71 900 000 HUF
817 045 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (72473193)
34 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy 64 m²-es, háromszobás lakás Vizafogón, Újlipótvárosban, kiváló lokációval és remek elosztással. A magasföldszinti i...
75 900 000 HUF
1 185 937 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való felújítandó ingatlant Budapesten?