Eladó felújítandó ingatlanok Budapest (1873 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 873 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39495547)
48 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk egy 36 nm-es, magasföldszinti, felújítandó lakást a közkedvelt Leonardo da Vinci utcában. Az ingatlan kiváló ...
49 900 000 HUF
1 386 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (65539363)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Eladó garzon, Budapest klasszikus belvárosában! *** Kiváló elhelyezkedéssel kínálunk megvételre egy 28 nm-es, 1 szobás lak...
59 900 000 HUF
2 139 285 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (46693948)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest IX. kerületének egyik legkedveltebb részén, a Ferenc körúton található ez a 84 nm-es, felújítandó állapotú lakás, amel...
89 900 000 HUF
1 070 238 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (96473652)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***** Költözzön a  központba! ***** Budapest belvárosának "fő ütőerén", a Nagykörúton, közvetlenül a Madách Színházzal szemben...
97 900 000 HUF
1 322 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (23954492)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
*** Azonnal költözhető panellakás békásmegyer legkedveltebb részén! *** Budapest III. kerületének csendes részén, a Zsirai Mik...
63 500 000 HUF
1 245 098 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (25475235)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Panorámás, napfényes, felújítandó lakás eladó a XI. kerületben, a fehérvári ÚTON! Budapest XI. kerületében, a Fehérvári út 23...
69 900 000 HUF
1 184 745 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (99986346)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Békásmegyeri családoknak, akik kinőtték a mostani lakást és maradnának a kerületben! Eladásra kínálok egy igazi lehetőséget azo...
76 800 000 HUF
1 163 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (65893952)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Utcai, belvárosi lakás az Erzsébet körúton, a Madách színházzal szemben! Itt a nagy lehetőség! Kétszobás, utcai nézetű, felúj...
97 900 000 HUF
1 322 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi házrész hirdetés (44727273)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 111 m2
Szobaszám: 3
Fontos! a fotók között található a ai által felújításon átesett fotók is! Remélem segítséget nyújt az esetleges felújításhoz! ...
65 000 000 HUF
1 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (93984345)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 310 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Soroksár központjában kétlakásos családi ház eladó! Eladásra kínálunk egy 105 m2-es, 6 szobás családi házat, amely két külön l...
78 490 000 HUF
747 523 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (75873353)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 903 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó családi ház CINKOTÁN HATALMAS telek, pincével, autóbeállóval, rengeteg LEHETŐSÉGGEL ALAPADATOK Telek: 903 ...
84 900 000 HUF
1 286 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (87959574)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XIII. kerületében, a Gyermek téren eladó egy 39 négyzetméteres, magasföldszinti lakás téglaépítésű házban. Az ingatla...
64 900 000 HUF
1 664 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (63794747)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 310 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
78 490 000 HUF
747 523 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (75941223)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
For the English version, please scroll down! Bitte scrollen Sie nach unten, um die deutsche Version zu sehen! Tágas, nagyvon...
159 000 000 HUF
1 656 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (35792646)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok egy igazi lehetőséget azoknak, akik már igazán nagyobb térre, három különálló szobára vágynak, de nem akarnak ...
76 800 000 HUF
1 163 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (84734387)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Az v. kerület belvárosban, a Károly körút és a Semmelweis utca sarkán lévő átjáróházban, 3. emeleti, 98 m², nappali plusz 3 egé...
165 000 000 HUF
1 683 673 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi sorház hirdetés (37564534)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 4
Eladó ingatlan 10. kerület csendes részén a Paprika utcában! Az ingatlan főbb paraméterei ✔️ 350nm telekméret ✔️ 140nm ingatl...
95 000 000 HUF
678 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74547836)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 36nm-es lakás a történelmi Ganz Kolóniában. a Kolóniát 24 órás portaszolgálat védi, lehetőség van a sorompóval lezárt...
46 000 000 HUF
1 277 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (47314563)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 715 m2
Szobaszám: 5
Csepel nyugalmas, családi házas övezetében, nem messze a Kis-Dunától eladó egy polgári stílusú, 1934-ben épült tágas, tégla lak...
125 500 000 HUF
627 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (71459533)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó 3%-os Otthon Start hitelre alkalmas 73 m²-es lakás Rákoskeresztúron, zöldövezeti környezetbenBudapest XVII. kerületében, ...
69 900 000 HUF
957 534 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való felújítandó ingatlant Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.

Felújítandó ingatlan

Felújítandó ingatlannak nevezzük azokat a lakásokat és házakat, amelyek állapota miatt kisebb-nagyobb javításra, korszerűsítésre vagy teljes felújításra szorulnak. Ezeket általában kedvezőbb áron lehet megvásárolni, így jó lehetőséget kínálnak mind a saját otthont keresőknek, mind a befektetőknek.

Felújítandó otthon vásárlásakor érdemes számításba venni a szükséges munkálatokat és azok költségét. Ide tartozhat például a burkolatok cseréje, a fűtési rendszer korszerűsítése, nyílászárók cseréje, vagy akár a teljes gépészeti felújítás. Egy jól megválasztott ingatlanból így az új tulajdonos saját igényei szerint alakíthatja ki álmai otthonát.