Eladó felújítandó ingatlanok Budapest (1884 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 884 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (32664415)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Erkélyes lakás a BELVÁROSBAN! Budapest VII. kerületében, Belső Erzsébetvárosban kínálok megvételre egy 74 nm-es, 2 szobás, fel...
97 900 000 HUF
1 322 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi családi ház hirdetés (47489854)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó a XIV. kerület csendes, kertvárosias részén egy 100 nm-es, egyszintes (földszintes) családi ház. Az ingatlan kiváló alapo...
119 000 000 HUF
1 190 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (96527421)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó ingatlan Budapest 07. kerületében Az ingatlanról: ✔️ 64 nm ✔️ 2 szoba ✔️ belső udvarra néző ablakok ✔️ az ingatlan a 3. ...
77 700 000 HUF
1 214 062 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (77336836)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás csendes mellékutcában, a Szemlőhegy vonzáskörzetében Budapest II. kerületében, a Szemlőhegy vonzáskörzetében, egy ...
59 900 000 HUF
1 015 254 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (64354745)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 283 m2
Szobaszám: 3
Kispest elegáns, kertvárosi részén különleges ajánlat. Eladásra kínálok egy 95nm-es családi házat a XIX. kerület legnyugodtab...
84 900 000 HUF
893 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (42547539)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Azonnal költözhető, tehermentes ingatlan a XXIII. kerületben a Városközponthoz közel. Budapest XXIII. kerületének központi ré...
32 900 000 HUF
913 888 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (37774352)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Újpesten, a Virág utcában, központhoz közeli részen, egy rendezett Társasház 10. emeleti lakása. A lakás felújítandó áll...
74 500 000 HUF
1 049 295 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (28828649)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 1360 m2
Szobaszám: 2
Eladó ház nagy telekkel! A XXII kerületben eladó az Óhegyen Kétszobás hétvégiház. Nagy telek tartozik hozzá/1360 nm/ két utc...
45 000 000 HUF
1 285 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (97843773)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A VIII. kerületi Szigony utca és közvetlen környezete Budapest egyik legdinamikusabban fejlődő városrésze, ahol az elmúlt évek ...
51 900 000 HUF
1 206 976 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi családi ház hirdetés (57827326)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 127 m2
Telekterület: 656 m2
Szobaszám: 4
Különleges polgári családi ház eladó a VIII. kerületben 656 m²-es telken! Budapest VIII. kerületében kínálunk megvételre egy i...
279 000 000 HUF
2 196 850 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (53364774)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kivételes adottságú klasszikus polgári lakás a VII. kerület szívében, a Zsinagóga közvetlen szomszédságában! Rövid áttekintés:A...
162 000 000 HUF
1 191 176 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (79387463)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal költözhető, napfényes polgári lakás a IX. kerület szívében, a Ferenc tér közelében! Budapest IX. kerületének egyik le...
89 900 000 HUF
1 182 894 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi tégla lakás hirdetés (99777483)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapest XVII. kerületében, Rákoscsaba Újtelepen, csendes mellékutcában egy kétszintes ház földszinti, 70 nm-es, napfénye...
65 900 000 HUF
941 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (54139781)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 283 m2
Szobaszám: 3
Kispest elegáns, kertvárosi részén különleges ajánlat. Eladásra kínálok egy 95nm-es családi házat a XIX. kerület legnyugodtabb ...
84 900 000 HUF
893 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (44327733)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Nagypolgári terek és időtlen elegancia a város szívében, eladó lakás a VI. kerületbenAki a városi élet nyüzsgése mellett vágyik...
114 900 000 HUF
982 051 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (37742396)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó 3%-os Otthon Start hitelre alkalmas 73 m²-es lakás Rákoskeresztúron, zöldövezeti környezetben Budapest XVII. kerületébe...
69 900 000 HUF
957 534 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (43614315)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
️ Nagypolgári lakás eladó – belső-ferencváros szívében (ix. KER. ) Belső-Ferencváros egyik legszebb részén, a Lónyay és Mátyás...
164 900 000 HUF
999 393 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (14122838)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A XII. kerület egyik kiválóan megközelíthető részén, a Városmajor utcában, , eladásra kínálok egy 81 m² alapterületű, felújítan...
119 000 000 HUF
1 469 135 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (34288527)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 42 nm-es, felújítandó, jelenleg egyszobás lakás a közkedvelt Dob utcában, Budapest szívében. Az ingatlan a társashá...
62 000 000 HUF
1 476 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi házrész hirdetés (11478727)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 3
Békásmegyer-Ófaluban eladó egy 54 négyzetméteres házrész 150 négyzetméteres telken! Az ingatlan az 1970-es években épült, jel...
52 900 000 HUF
979 629 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való felújítandó ingatlant Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.

Felújítandó ingatlan

Felújítandó ingatlannak nevezzük azokat a lakásokat és házakat, amelyek állapota miatt kisebb-nagyobb javításra, korszerűsítésre vagy teljes felújításra szorulnak. Ezeket általában kedvezőbb áron lehet megvásárolni, így jó lehetőséget kínálnak mind a saját otthont keresőknek, mind a befektetőknek.

Felújítandó otthon vásárlásakor érdemes számításba venni a szükséges munkálatokat és azok költségét. Ide tartozhat például a burkolatok cseréje, a fűtési rendszer korszerűsítése, nyílászárók cseréje, vagy akár a teljes gépészeti felújítás. Egy jól megválasztott ingatlanból így az új tulajdonos saját igényei szerint alakíthatja ki álmai otthonát.

A felújítandó ingatlan előnye, hogy a vételár alacsonyabb, és lehetőség van a személyre szabott kialakításra. Hátránya, hogy időt, energiát és anyagi forrást igényel a teljes átalakítás. Azonban megfelelő tervezéssel és szakértő segítséggel egy régi, korszerűtlen lakásból is modern, értékálló otthon varázsolható.