Eladó felújítandó ingatlanok Budapest (1911 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 911 db
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (73192937)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 409 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
2 Ker. Mammut mellett, eladó egy bruttó 409nm-es tetőtér, mely befektetők számára sok lehetőséget tartogat magában, akár nagymé...
115 000 000 HUF
281 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (97793634)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetés fejlődő környéken – stabil bérlővel, hosszú távú potenciállal A VIII. kerület egyik legdinamikusabban fejlődő részé...
48 400 000 HUF
913 207 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (37865935)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 619 m2
Szobaszám: 5
18. kerület Szemeretelep! Micsoda lehetőség! Három generációs családi ház eladó. 18. kerület csendes mellékutcájában eladó egy ...
95 000 000 HUF
703 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (42677444)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XX. kerületében eladó egy négylakásos társasház 1. LakásaA lakás mérete 45 m2A lakáshoz 370 m2 saját telek tartozik. A...
44 900 000 HUF
997 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (32227998)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladóvá vált Óbuda egyik legkeresettebb részén, a Flórián tér közvetlen közelében a panelprogramos társasház negyedik emeletén ...
73 500 000 HUF
1 080 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (57394525)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Ez a 61nm+ 7nm állógalériás lakás remek lehetőséget kínál mind saját célra, mind befektetésként gondolkodók számára. Az ingatla...
68 500 000 HUF
1 122 950 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (48426444)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
*** Fejlődő környék, teljesen újragondolható belső tér *** Budapest VIII. kerületében, az Orczy úton eladó egy 54 négyzetméter...
46 900 000 HUF
868 518 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (45313729)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***X. kerület, üllői úton, parkos környezetben, 47 nm-es, 2 külön nyíló szobás lakás autóbeállóval a pöttyös utcai metrómegálló...
56 990 000 HUF
1 212 553 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (44374926)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 685 m2
Szobaszám: 3
XVI. kerület, közkedvelt Mátyásföld városrészén, a Petúnia utcában, megvételre kínálok, 685 nm-es összközműves telken, egy felú...
119 000 000 HUF
1 307 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (55532921)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
3 Szobás lakás a XIII. kerületben – kiváló lokáció, saját igényre alakítható! Budapest XIII. kerületének egyik kedvelt részén...
85 500 000 HUF
1 257 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (73417332)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Újbuda központjához közel, villamosmegállótól egy perc sétára kínálunk eladásra egy 52 m²-es, felújítandó, erkélyes lakást. Az ...
73 900 000 HUF
1 421 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (44714342)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
ID:1380395 Zöld parkra néző, erkélyes, kétszobás lakás alacsony fenntartási költségekkel! Eladó egy 48 m2-es, magasföldszint...
56 700 000 HUF
1 181 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (37437831)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 153 m2
Telekterület: 582 m2
Szobaszám: 7
Felújítandó vagy bontandó 4 lakásos ingatlan Csepel kertvárosban - Befektetők, családok figyelem! Csepel Kertváros szélén, a Sz...
85 000 000 HUF
555 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74833423)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 54 négyzetméteres, teljesen felújítandó lakás a nyolcadik kerületben, az Orczy úton. Eladásra kínálunk egy harmadik emel...
46 900 000 HUF
868 518 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (14232947)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás ️ Elhelyezkedés Budapest XVIII. kerület, Széchenyi István utca Csendes, rendezett lakókörnyezet Jó infrastruktúrá...
37 000 000 HUF
860 465 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45599327)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XIII. kerületében, a Gyermek téren eladó egy 39 négyzetméteres, magasföldszinti lakás téglaépítésű házban. Az ingatl...
64 900 000 HUF
1 664 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi családi ház hirdetés (44543347)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 427 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
***Kiváló ár-érték! ***Budapest, XV. kerületében, kiváló közlekedés mellett eladó (villamos, m3 a közelben) egy világos, déli f...
79 900 000 HUF
929 069 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (37437287)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
4 Különnyíló szoba, központi, de mégis csendes elhelyezkedés! XVII. kerület Rákoskeresztúr városközpont közelében, az Egészsé...
69 900 000 HUF
998 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi házrész hirdetés (71522478)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 50 m2
Szobaszám: 1
Csak készpénzes vevők jelentkezését VÁRJUK! Újpesten, csendes mellékutcában, 3 lakásos udvarban eladó egy 30 nm-es, 1 szobás,...
32 900 000 HUF
1 096 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (69782729)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 240 m2
Telekterület: 358 m2
Szobaszám: 8
XVI. kerületben, rákosszentmihályon zugló szomszédságában eladó egy 240nm-es ikerházfél, telekmegosztási szerződéssel, 358nm-es...
119 900 000 HUF
499 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való felújítandó ingatlant Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.

Felújítandó ingatlan

Felújítandó ingatlannak nevezzük azokat a lakásokat és házakat, amelyek állapota miatt kisebb-nagyobb javításra, korszerűsítésre vagy teljes felújításra szorulnak. Ezeket általában kedvezőbb áron lehet megvásárolni, így jó lehetőséget kínálnak mind a saját otthont keresőknek, mind a befektetőknek.

Felújítandó otthon vásárlásakor érdemes számításba venni a szükséges munkálatokat és azok költségét. Ide tartozhat például a burkolatok cseréje, a fűtési rendszer korszerűsítése, nyílászárók cseréje, vagy akár a teljes gépészeti felújítás. Egy jól megválasztott ingatlanból így az új tulajdonos saját igényei szerint alakíthatja ki álmai otthonát.

A felújítandó ingatlan előnye, hogy a vételár alacsonyabb, és lehetőség van a személyre szabott kialakításra. Hátránya, hogy időt, energiát és anyagi forrást igényel a teljes átalakítás. Azonban megfelelő tervezéssel és szakértő segítséggel egy régi, korszerűtlen lakásból is modern, értékálló otthon varázsolható.

Találd meg álmaid eladó felújítandó otthonát, házát, lakását a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó felújításra váró ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló, garázs, iroda, üzlethelyiség, mezőgazdasági ingatlan, vendéglátási ingatlan, fejlesztési terület és intézmény) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd a saját hirdetésed itt látni a listában, akkor add fel mielőbb, hogy vevőre találhass. Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.