Eladó felújítandó ingatlanok Budapest (1884 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 884 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (43738567)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kivételes adottságú klasszikus polgári lakás a VII. kerület szívében, a Zsinagóga közvetlen szomszédságában! Rövid áttekintés:A...
170 000 000 HUF
1 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34758234)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VIII. kerületében, a Bezerédj utcában kínálunk eladásra egy 77 nm-es, 2 szobás, felújítandó földszinti lakást, utcára ...
87 000 000 HUF
1 129 870 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (64329431)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó tágas, felújítandó lakás a Palotanegyed szívében Bródy Sándor utcaA Palotanegyed egyik legszebb, karbantartott, liftes po...
110 000 000 HUF
1 134 020 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (47749244)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó panel lakás! Remek elosztással, kiváló lokációban Ár: 65 000 000 Ft. Alapterület: 59 m2 -Pár perc sétára a kispesti pia...
65 000 000 HUF
1 101 694 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (66227535)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
A XXI. kerületben, Csepel-Belvárosban kínáluk megvételre egy 72 m2-es, 2+2 félszobás, erkélyes, kiváló elrendezésű panellakást....
62 900 000 HUF
873 611 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (77726541)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kivételes adottságú klasszikus polgári lakás a VII. kerület szívében, a Zsinagóga közvetlen szomszédságában! Rövid áttekintés...
162 000 000 HUF
1 191 176 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (72344223)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Örök panorámás, teraszos lakás a Gellért-hegyen, az Orom utcában! Eladóvá vált egy 81 m²-es, 3 szobás lakás Budapest i. kerül...
229 000 000 HUF
2 827 160 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (36276483)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Nagypolgári lakás eladó, Belső-Ferencváros szívében, a IX. kerületben --- Scroll down for English version --- Belső-Ferencváros...
164 900 000 HUF
999 393 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (49573734)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
162 000 000 HUF
1 191 176 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi családi ház hirdetés (34353627)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 283 m2
Szobaszám: 3
Kispest elegáns, kertvárosi részén különleges ajánlat. Eladásra kínálok egy 95nm-es családi házat a XIX. kerület legnyugodtabb ...
84 900 000 HUF
893 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (93475896)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Nagypolgári terek és időtlen elegancia a város szívében, eladó lakás a VI. kerületbenAki a városi élet nyüzsgése mellett vágyik...
114 900 000 HUF
982 051 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (72524124)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Azonnal költözhető, tehermentes ingatlan a XXIII. kerületben a Városközponthoz közel. Budapest XXIII. kerületének központi rész...
32 900 000 HUF
913 888 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (93331649)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 172 m2
Telekterület: 684 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Jó áron! Nyugodt fészek csendes környezetben 18. kerület Erdőskert városrészén - csak a leggyorsabb vevő lehet a nyerő! 172 m2...
89 990 000 HUF
523 197 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (63832345)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó lakás Csepelen, az Árpád utcában! Eladásra kínálunk egy 46 m²-es, 10. emeleti, kétszobás lakást Budapest XXI. kerületéb...
50 000 000 HUF
1 086 956 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (23533675)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Nagypolgári terek és időtlen elegancia a város szívében, eladó lakás a VI. kerületben Aki a városi élet nyüzsgése mellett vágy...
114 900 000 HUF
982 051 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (69442554)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
114 900 000 HUF
982 051 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (73385274)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Nagypolgári terek és időtlen elegancia a város szívében, eladó lakás a VI. kerületben! Aki a városi élet nyüzsgése mellett vá...
114 900 000 HUF
982 051 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (43424288)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VII. kerületében, Ligetvárosban 95 m2-es lakás ELADÓ! A VII. kerület közkedvelt részen, a Damjanich utcában kínálunk...
104 900 000 HUF
1 104 210 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (34963344)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 365 m2
Szobaszám: 1
******Exkluzív lehetőség a 22. kerületben ahol a jövő otthona már formát ölt! ****** Eladó egy 365 nm-es, rendezett telek, raj...
75 000 000 HUF
2 142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (53777159)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A lakás 71 nm, felosztása 2 szoba és egy fél. Építés éve 1970, a társasház jó állapotban van rendezett lépcsőházzal, lifttel. ...
105 900 000 HUF
1 491 549 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való felújítandó ingatlant Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.

Felújítandó ingatlan

Felújítandó ingatlannak nevezzük azokat a lakásokat és házakat, amelyek állapota miatt kisebb-nagyobb javításra, korszerűsítésre vagy teljes felújításra szorulnak. Ezeket általában kedvezőbb áron lehet megvásárolni, így jó lehetőséget kínálnak mind a saját otthont keresőknek, mind a befektetőknek.

Felújítandó otthon vásárlásakor érdemes számításba venni a szükséges munkálatokat és azok költségét. Ide tartozhat például a burkolatok cseréje, a fűtési rendszer korszerűsítése, nyílászárók cseréje, vagy akár a teljes gépészeti felújítás. Egy jól megválasztott ingatlanból így az új tulajdonos saját igényei szerint alakíthatja ki álmai otthonát.

A felújítandó ingatlan előnye, hogy a vételár alacsonyabb, és lehetőség van a személyre szabott kialakításra. Hátránya, hogy időt, energiát és anyagi forrást igényel a teljes átalakítás. Azonban megfelelő tervezéssel és szakértő segítséggel egy régi, korszerűtlen lakásból is modern, értékálló otthon varázsolható.

Találd meg álmaid eladó felújítandó otthonát, házát, lakását a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó felújításra váró ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló, garázs, iroda, üzlethelyiség, mezőgazdasági ingatlan, vendéglátási ingatlan, fejlesztési terület és intézmény) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd a saját hirdetésed itt látni a listában, akkor add fel mielőbb, hogy vevőre találhass. Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.