Eladó felújítandó lakás Budapest V. kerület (59 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó felújítandó lakás Budapest V. kerület

Rendezés:

Összes találat: 59 db
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (29388437)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nagypolgári felújítandó, galériázható lakás eladó az 5. kerületben a Duna és az Olimpia park közelében a következő paraméterekk...
135 000 000 HUF
2 014 925 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (27392567)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Gyönyörűen felújított, klasszikus polgári társasházban eladó egy kivételes adottságokkal rendelkező lakás a Szent István körúto...
220 000 000 HUF
1 527 777 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (49945217)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
V. Ker. Lipótvárosban a Szent István körúton, a Balassi Bálint utca közelében polgári lakás eladó. Gaál Bertalan tervei alapjá...
99 900 000 HUF
1 491 044 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (53777159)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A lakás 71 nm, felosztása 2 szoba és egy fél. Építés éve 1970, a társasház jó állapotban van rendezett lépcsőházzal, lifttel. ...
105 900 000 HUF
1 491 549 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (47729373)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó, felújítandó 71 m2-es lakás a v. kerületben, a veres pálné utcában, a belváros egyik legkeresettebb részén. Az ingatlan f...
89 900 000 HUF
1 266 197 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (42138423)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
220 000 000 HUF
1 527 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (68556278)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
220 000 000 HUF
1 527 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (23485442)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 151 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ritka befektetési lehetőség a Belváros szívében! Eladó a Hold utcában, a Batthyány-örökmécses közelében egy 151 nm-es, felújí...
335 000 000 HUF
2 218 543 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (12426922)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó belvárosi ingatlan a Semmelweis utcában! A 67 nm-es lakótérhez további 67 nm galéria tartozik, így összesen 134 nm krea...
117 000 000 HUF
854 014 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (53372973)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 151 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
335 000 000 HUF
2 218 543 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (96373544)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest v. kerületében, az Irányi utcában egy gyönyörűen felújított műemlék ház 2. emeletén egy 2 szobás felújítandó lak...
135 000 000 HUF
1 928 571 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (44299777)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 169 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ritka befektetési lehetőség a Belváros szívében! Eladó a Hold utcában, a Batthyány-örökmécses közelében egy 169 nm-es, felújí...
355 000 000 HUF
2 100 591 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (45734789)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Bazilika szomszédságában – Álmaid otthona formálódik épp Ha mindig is egy valódi belvárosi ékszerdobozra vágytál, most figyelj:...
249 000 000 HUF
2 706 521 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (93499739)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk az 5. kerület egyik legfrekventáltabb helyén a Bihari János utcában földszinti Tulajdoni lap szerint 32 négyz...
65 500 000 HUF
2 046 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (47297493)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Bazilika közvetlen közelében, az Október 6 utcában felújítandó lakás eladó. - 55 m2-es, 2 szobás lakás, mely rengeteg lehető...
88 785 000 HUF
1 614 272 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (13245336)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 169 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
355 000 000 HUF
2 100 591 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (65633552)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 540 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetők figyelmébe ajánlom! A belváros szívében, a Királyi Pál utca sarkán, lüktetően pezsgő környezetben, exkluzív tetőté...
270 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (34669218)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Különleges Panorámás Lakás Budapest SzívébenBudapest v. kerületében, a József Attila utcában eladó egy különleges, 113 nm...
221 900 000 HUF
1 963 716 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (91319134)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Ellenállhatatlan ajánlat a Bazilika szomszédságában! Budapest egyik legpatinásabb utcájában, az Október 6. Utcában, kínálunk ...
250 000 EUR
1 812 665 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való felújítandó lakást Budapest V. kerületben?
← Előző oldal3 / 3 Következő oldal →

Felújítandó ingatlan

Felújítandó ingatlannak nevezzük azokat a lakásokat és házakat, amelyek állapota miatt kisebb-nagyobb javításra, korszerűsítésre vagy teljes felújításra szorulnak. Ezeket általában kedvezőbb áron lehet megvásárolni, így jó lehetőséget kínálnak mind a saját otthont keresőknek, mind a befektetőknek.

Felújítandó otthon vásárlásakor érdemes számításba venni a szükséges munkálatokat és azok költségét. Ide tartozhat például a burkolatok cseréje, a fűtési rendszer korszerűsítése, nyílászárók cseréje, vagy akár a teljes gépészeti felújítás. Egy jól megválasztott ingatlanból így az új tulajdonos saját igényei szerint alakíthatja ki álmai otthonát.

A felújítandó ingatlan előnye, hogy a vételár alacsonyabb, és lehetőség van a személyre szabott kialakításra. Hátránya, hogy időt, energiát és anyagi forrást igényel a teljes átalakítás. Azonban megfelelő tervezéssel és szakértő segítséggel egy régi, korszerűtlen lakásból is modern, értékálló otthon varázsolható.