Eladó felújítandó lakás Budapest (1220 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 220 db
Eladó Budapest XVII. kerületi tégla lakás hirdetés (99777483)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapest XVII. kerületében, Rákoscsaba Újtelepen, csendes mellékutcában egy kétszintes ház földszinti, 70 nm-es, napfénye...
65 900 000 HUF
941 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (44327733)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Nagypolgári terek és időtlen elegancia a város szívében, eladó lakás a VI. kerületbenAki a városi élet nyüzsgése mellett vágyik...
114 900 000 HUF
982 051 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (37742396)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó 3%-os Otthon Start hitelre alkalmas 73 m²-es lakás Rákoskeresztúron, zöldövezeti környezetben Budapest XVII. kerületébe...
69 900 000 HUF
957 534 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (43614315)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
️ Nagypolgári lakás eladó – belső-ferencváros szívében (ix. KER. ) Belső-Ferencváros egyik legszebb részén, a Lónyay és Mátyás...
164 900 000 HUF
999 393 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (14122838)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A XII. kerület egyik kiválóan megközelíthető részén, a Városmajor utcában, , eladásra kínálok egy 81 m² alapterületű, felújítan...
119 000 000 HUF
1 469 135 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (34288527)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 42 nm-es, felújítandó, jelenleg egyszobás lakás a közkedvelt Dob utcában, Budapest szívében. Az ingatlan a társashá...
62 000 000 HUF
1 476 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (76866723)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
VIII. kerületben a Baross utcában, az Orczy tér közelében frissen felújított társasház harmadik emeletén, felújítandó állapotú,...
79 500 000 HUF
993 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (38374423)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Maros ucában 5 emeletes liftes ház 2. Szintjén eladó egy 81 m²-es, erkélyes, napfényes lakás. Az ingatlan felújítandó, így kiv...
119 000 000 HUF
1 469 135 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (33545734)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XX. kerületének nyugodt, családiházas övezetében kínálunk megvételre egy 1 szobás, felújítandó lakást, amely kiváló vá...
36 000 000 HUF
1 090 909 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (36432258)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
69 900 000 HUF
957 534 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (53642284)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Frangepán utcában befektetésre tökéletes lakás a XIII. kerület SZÍVÉBEN! Eladó a XIII. kerület szívében, a közkedvelt Frangep...
55 000 000 HUF
1 375 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (24771756)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
114 900 000 HUF
982 051 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (58635759)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, erkélyes lakás Rózsadombon Eladó Rózsadomb egyik keresett részén egy 81 m²-es, jó elosztású, 2 szobás lakás. Az ing...
100 000 000 HUF
1 234 567 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93439915)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc – Erzsébettelep: földszinti, utcára néző, 41 nm-es, nappali + 1 szobás, téglalak...
34 900 000 HUF
851 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (44142998)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kivételes adottságú klasszikus polgári lakás a VII. kerület szívében, a Zsinagóga közvetlen szomszédságában! Rövid áttekintés...
162 000 000 HUF
1 191 176 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (43738567)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kivételes adottságú klasszikus polgári lakás a VII. kerület szívében, a Zsinagóga közvetlen szomszédságában! Rövid áttekintés:A...
170 000 000 HUF
1 250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34758234)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VIII. kerületében, a Bezerédj utcában kínálunk eladásra egy 77 nm-es, 2 szobás, felújítandó földszinti lakást, utcára ...
87 000 000 HUF
1 129 870 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (64329431)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó tágas, felújítandó lakás a Palotanegyed szívében Bródy Sándor utcaA Palotanegyed egyik legszebb, karbantartott, liftes po...
110 000 000 HUF
1 134 020 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (47749244)
86 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó panel lakás! Remek elosztással, kiváló lokációban Ár: 65 000 000 Ft. Alapterület: 59 m2 -Pár perc sétára a kispesti pia...
65 000 000 HUF
1 101 694 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (66227535)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
A XXI. kerületben, Csepel-Belvárosban kínáluk megvételre egy 72 m2-es, 2+2 félszobás, erkélyes, kiváló elrendezésű panellakást....
62 900 000 HUF
873 611 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való felújítandó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.

Felújítandó ingatlan

Felújítandó ingatlannak nevezzük azokat a lakásokat és házakat, amelyek állapota miatt kisebb-nagyobb javításra, korszerűsítésre vagy teljes felújításra szorulnak. Ezeket általában kedvezőbb áron lehet megvásárolni, így jó lehetőséget kínálnak mind a saját otthont keresőknek, mind a befektetőknek.

Felújítandó otthon vásárlásakor érdemes számításba venni a szükséges munkálatokat és azok költségét. Ide tartozhat például a burkolatok cseréje, a fűtési rendszer korszerűsítése, nyílászárók cseréje, vagy akár a teljes gépészeti felújítás. Egy jól megválasztott ingatlanból így az új tulajdonos saját igényei szerint alakíthatja ki álmai otthonát.