Eladó felújítandó lakás Budapest (1220 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 220 db
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (73934669)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tágas, 117 m²-es, első emeleti ingatlan eladó a 18. kerületben, az Üllői úton – kiváló elhelyezkedés, sokoldalú hasznosítási le...
79 000 000 HUF
675 213 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (47718874)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Astoria | Csend a központban | Befektetésre tökéletes Eladó egy 31 m²-es, földszinti garzonlakás az Astoria közvetlen közelébe...
54 000 000 HUF
1 636 363 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (82388347)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Újpest kertvárosi részén 71 nm-es felújítandó tégla lakás eladó. A lakás egy 2 szintes, 2 lakásos jogilag társasházzá alakíto...
95 000 000 HUF
1 338 028 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (79757668)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
+++Vi. Rippl Rónai utcában, 70 nm-es nagypolgári lakás! +++ Terézvárosban a Városliget közelében, századfordulós, liftes társas...
83 800 000 HUF
1 197 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (37387352)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk egy felújítandó állapotú, téglaépítésű lakást Budapest Hernád utcájában. A lakás 92 négyzetméteres, helyet k...
122 550 000 HUF
1 392 613 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (47729373)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó, felújítandó 71 m2-es lakás a v. kerületben, a veres pálné utcában, a belváros egyik legkeresettebb részén. Az ingatlan f...
89 900 000 HUF
1 266 197 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (98994499)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nagyvárosi elegancia és sokoldalú hasznosíthatóság az Erzsébet körút szívében Budapest VII. kerületének frekventált, mégis igé...
97 900 000 HUF
1 322 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (89754557)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 207 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Jó befektetési lehetőség, mivel az ingatlan igény szerint felosztható több lakásra, IRODÁRA! Az ingatlan kizárólag a mi irodá...
122 900 000 HUF
593 719 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (93654448)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Jó alapokkal rendelkező, loggiás lakás Óbudán A III. kerületben, a Selyemfonó utcában kínálok megvételre egy 4. emeleti, két s...
64 900 000 HUF
1 272 549 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (47945736)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Életérzés a budai vár szomszédságában – lakás a fiáth jános UTCÁBAN Budapest i. kerületében, a történelmi Budai Várnegyed közv...
123 900 000 HUF
1 795 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (39448765)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A XIII. kerületben, Angyalföld egyik legkedveltebb részén, a Béke tér közvetlen közelében, a Petneházy utcában eladó egy 49 nm-...
69 000 000 HUF
1 408 163 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (95479716)
90 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
IV. kerület Újpest lakótelep egyik legkedveltebb részén eladó egy 71 nm-es 3 szobás étkezős 5. emeleti panel lakás. A társash...
74 800 000 HUF
1 053 521 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (42138423)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Gyönyörűen felújított, klasszikus polgári társasházban eladó egy kivételes adottságokkal rendelkező lakás a Szent István körúto...
220 000 000 HUF
1 527 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (97327596)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Újpesten, a Virág utcában, központhoz közeli részen, egy rendezett Társasház 10. emeleti lakása. A lakás felújítandó áll...
74 500 000 HUF
1 049 295 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (25427657)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XIV. kerületének kedvelt, zöldövezeti részén, Herminamezőn kínálunk megvételre egy 32 m2-es, egyszobás, komfortos laká...
44 900 000 HUF
1 403 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (49254333)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest XIV. kerületében, a Füredi utcában kínálunk megvételre egy 46 m2 alapterületű, 1, 5 szobás, 4. emeleti lakást. Az inga...
59 860 000 HUF
1 301 304 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (49447277)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Azonnal költözhető, világos, 3. emeleti polgári lakás a IX. kerületben, a Ferenc tér közelében*** Eladásra kínálok Budapest...
89 900 000 HUF
1 182 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (68556278)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 144 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
220 000 000 HUF
1 527 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (32567433)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó a VII. kerületben egy 34 nm-es, földszinti, csendes belső udvarra néző lakás, 7 nm galériával és 1, 5 szobával. A 3, 9 ...
48 900 000 HUF
1 438 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (69475923)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó felújítandó, jó adottságú lakás az Orczy tér közelében A VIII. kerületben, az Orczy tér közelében, rendezett környezetbe...
79 500 000 HUF
993 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való felújítandó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.

Felújítandó ingatlan

Felújítandó ingatlannak nevezzük azokat a lakásokat és házakat, amelyek állapota miatt kisebb-nagyobb javításra, korszerűsítésre vagy teljes felújításra szorulnak. Ezeket általában kedvezőbb áron lehet megvásárolni, így jó lehetőséget kínálnak mind a saját otthont keresőknek, mind a befektetőknek.

Felújítandó otthon vásárlásakor érdemes számításba venni a szükséges munkálatokat és azok költségét. Ide tartozhat például a burkolatok cseréje, a fűtési rendszer korszerűsítése, nyílászárók cseréje, vagy akár a teljes gépészeti felújítás. Egy jól megválasztott ingatlanból így az új tulajdonos saját igényei szerint alakíthatja ki álmai otthonát.

A felújítandó ingatlan előnye, hogy a vételár alacsonyabb, és lehetőség van a személyre szabott kialakításra. Hátránya, hogy időt, energiát és anyagi forrást igényel a teljes átalakítás. Azonban megfelelő tervezéssel és szakértő segítséggel egy régi, korszerűtlen lakásból is modern, értékálló otthon varázsolható.