Eladó felújítandó lakás Budapest (1220 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 220 db
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (25474327)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Azonnal költözhető, világos, 3. emeleti polgári lakás a IX. kerületben, a Ferenc tér közelében*** Eladásra kínálok Budapest...
89 900 000 HUF
1 182 894 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (33984791)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
89 900 000 HUF
1 182 894 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (85859273)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk Újpesten, a Széchenyi tér közelében egy nettó 31 nm-es, 1 szobás, nyugati fekvésű tetőtéri téglalakást, amely...
42 000 000 HUF
1 354 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (72895139)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 6
Ingatlan leírása Eladásra kínálunk egy teljes körű felújítást igénylő, ugyanakkor kiemelkedő lehetőségeket rejtő ingatlant Bud...
119 900 000 HUF
999 166 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (14924334)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Nagypolgári lakás eladó, Belső-Ferencváros szívében, a IX. kerületben--- Scroll down for English version ---Belső-Ferencváros e...
164 900 000 HUF
999 393 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (38367844)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
**Palotanegyed. Bródy Sándor utca. 97 M² tiszta lehetőség – nem kész lakás, hanem alapanyag. ** A Palotanegyed egyik legszeb...
110 000 000 HUF
1 134 020 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (33894934)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
89 900 000 HUF
1 182 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (14424243)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó felújítás alatt álló lakás kiváló helyen – Budapest XVII. kerület Eladásra kínálok Budapest XVII. kerületében egy 58 m²-...
68 000 000 HUF
1 172 413 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (12426922)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó belvárosi ingatlan a Semmelweis utcában! A 67 nm-es lakótérhez további 67 nm galéria tartozik, így összesen 134 nm krea...
117 000 000 HUF
854 014 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (32883479)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Panorámás, teraszos lakás a Gellért-hegy egyik legszebb részén, az Orom utcában! Eladó egy 81 m²-es, 3 szobás, felújítandó la...
229 000 000 HUF
2 827 160 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39445756)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó lakás a Pozsonyi út egyik ikonikus Bauhaus házából. – Ahol a történelem és a modern polgári luxus találkozik Fedezze fel ...
238 500 000 HUF
2 021 186 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (57526332)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok a VII. kerületben, a Kertész utcában egy 93 m²-es, 3. emeleti, 3 szobás, utcai, tehermentes lakást, amely felú...
112 000 000 HUF
1 204 301 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (89343933)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
XV. kerület, Zsókavár utcában- Felújítandó, 47 m²-es, gardróbos lakás, szigetelt házban, LAKÁS JELLEMZŐI: A nyílászárók cser...
49 900 000 HUF
1 061 702 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (29739933)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó felújítandó, 76 nm-es lakás pincével Óbuda központi részén – Kolosy tér közelében. Óbuda kedvelt, központi részén, a Ko...
89 900 000 HUF
1 182 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (72483649)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Befektetők, kivitelezők, ezermesterek számára egy kivételes lehetőség! ! ! 1 Lakás és 2 tetőtéri, önálló helyrajzi számmal re...
78 900 000 HUF
631 200 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (89465251)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó lakás a XVIII. kerületben, a Széchenyi István utcában A XVIII. kerület kedvelt részén, a Széchenyi István utcában kínálu...
37 000 000 HUF
860 465 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (43779958)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Nagypolgári lakás eladó, Belső-Ferencváros szívében, a IX. kerületben --- Scroll down for English version --- Belső-Ferencváro...
164 900 000 HUF
999 393 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (77972528)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy felújítandó polgári lakás Újpest szívében, metró közelében. Amit tudni érdemes: ✅ 83 nm-es 2. emeleti társasházi l...
79 500 000 HUF
935 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (55835357)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 175 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Belső-ferencvárosi befektetési lehetőség – több lakás KIALAKÍTHATÓ Budapest IX. kerületében, a Lónyay utcában, az v. kerület h...
164 900 000 HUF
942 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (26335389)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Két felújítandó lakás egy áráért! ! Eladóvá vált az Éles saroknál lévő, Kőrösi Csoma Sándor úton található ötemeletes, liftes...
64 900 000 HUF
781 927 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való felújítandó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.

Felújítandó ingatlan

Felújítandó ingatlannak nevezzük azokat a lakásokat és házakat, amelyek állapota miatt kisebb-nagyobb javításra, korszerűsítésre vagy teljes felújításra szorulnak. Ezeket általában kedvezőbb áron lehet megvásárolni, így jó lehetőséget kínálnak mind a saját otthont keresőknek, mind a befektetőknek.

Felújítandó otthon vásárlásakor érdemes számításba venni a szükséges munkálatokat és azok költségét. Ide tartozhat például a burkolatok cseréje, a fűtési rendszer korszerűsítése, nyílászárók cseréje, vagy akár a teljes gépészeti felújítás. Egy jól megválasztott ingatlanból így az új tulajdonos saját igényei szerint alakíthatja ki álmai otthonát.

A felújítandó ingatlan előnye, hogy a vételár alacsonyabb, és lehetőség van a személyre szabott kialakításra. Hátránya, hogy időt, energiát és anyagi forrást igényel a teljes átalakítás. Azonban megfelelő tervezéssel és szakértő segítséggel egy régi, korszerűtlen lakásból is modern, értékálló otthon varázsolható.

Találd meg álmaid eladó felújítandó otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között a vágyott eladó felújítandó lakás hirdetéseket. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes felújítandó lakás típus (tégla lakás, panel lakás, csúsztatott zsalus lakás) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd a saját hirdetésed itt látni a listában, akkor add fel mielőbb, hogy vevőre találhass. Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.