Eladó felújítandó lakás Budapest (1220 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 220 db
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (23393973)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Két erkélyes, jó állapotú lakás eladó Budapest II. kerületében, Vérhalmon! Eladó Budapest II. kerületének kedvelt részén, Vérh...
110 000 000 HUF
1 571 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (85332864)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Békásmegyer hegy felőli oldalán eladó egy 74 nm-es, 3 szobás, erkélyes, felújítandó lakás, 4 emeletes panelprogramos házban! ...
79 900 000 HUF
1 079 729 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest X. kerületi egyéb lakás hirdetés (56267799)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
X. kerület központi részén kiváló közlekedés mellett, 3 szobás LAKÁS! Tizedik kerület központi részén, Magasföldszinti 3 szob...
63 490 000 HUF
1 007 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (99531393)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló lehetőség a Mikszáth Kálmán térnél! Eladó egy 67 négyzetméteres, magasföldszinti lakás frekventált környezetben, fogorv...
88 700 000 HUF
1 323 880 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (79752592)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetők, figyelem! Ha értékálló pénzlekötést és garantált a bérbeadás, megtalálta. a projekt adott: Budapest VIII. kerületé...
72 500 000 HUF
1 271 929 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (31446791)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Erkélyes lakás a BELVÁROSBAN! Budapest VII. kerületében, Belső Erzsébetvárosban kínálok megvételre egy 74 nm-es, 2 szobás, fel...
97 900 000 HUF
1 322 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (54533594)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pénztermelő ingatlan a bródyban, a palotanegyed soha nem megy ki a divatból (for english please scroll DOWN)Befektetők, figyele...
72 500 000 HUF
1 271 929 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (94312981)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújítandó, erkélyes, nagypolgári LAKÁS! Budapest VIII. kerületében, a Palotanegyedben kínálok megvételre egy 96 nm-es, kétsz...
103 900 000 HUF
1 082 291 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest III. kerületi egyéb lakás hirdetés (53729357)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 720 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Óbudán a Bécsi úton az eurocenterrel szemben, (de nem a Bécsi útra néző) kínálunk bérbeadásra egy nagy belmagasságú, utcafronto...
2 811 600 HUF/Hó
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest III. kerületi egyéb lakás hirdetés (63391215)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 702 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Óbudán a Bécsi úton az eurocenterrel szemben, kínálunk bérbeadásra egy nagy belmagasságú, utcafronti üzlethelyiséget. Mérete: ...
2 741 310 HUF/Hó
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest III. kerületi egyéb lakás hirdetés (23877743)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Budapest, III. kerületben kiadó! Kiváló helyen, szemben az Erocenterrel, lakótelep veszi körül. Az üzlethelyiség állapotát te...
2 840 HUF/Hó
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi egyéb lakás hirdetés (12744473)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló befektetési lehetőség a IX. kerületben! Eladásra kínálok egy azonnal birtokbavehető, 83 m²-es, sokoldalúan hasznosítha...
34 000 000 HUF
409 638 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (74239545)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal KÖLTÖZHETŐ! Csak az iroda kínálatában! ZÖLDÖVEZET, kiváló lokáció és infrastruktúra! SZIGETELT, igényes, kamerarends...
53 500 000 HUF
1 138 297 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi egyéb lakás hirdetés (74988984)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Újpalotai napfényes, 47 nm-es panellakás ELADÓ! Megvételre kínálok Újpalotán egy 5. emeleti, kétszobás panellakást 10 emelete...
52 500 000 HUF
1 117 021 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (22514836)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kitűnő befektetési lehetőség a 7. kerület központjában, a megújult blaha lujza TÉRNÉL! LIFTES ház 1. emeletén kínálunk megvét...
117 300 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (64255242)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 409 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetők figyelem! 2 Ker. Mammut mellett, eladó egy bruttó 409nm-es tetőtér, mely befektetők számára sok lehetőséget tartoga...
115 000 000 HUF
281 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (37776944)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 56 nm-es, 2 szobás, felújítandó nagypolgári lakás a Hajnóczy utcában! Rendezett társasházban kínálunk megvételre egy 56...
99 000 000 HUF
1 833 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (87325476)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest 6. kerület Terézvárosban, Izabella utca Ferdinánd híd felé eső részén, lévő jól alakítható felújítandó lakás. A...
71 900 000 HUF
1 123 437 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (41372876)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Frangepán utcában befektetésre tökéletes lakás a XIII. kerület SZÍVÉBEN! Eladó a XIII. kerület szívében, a közkedvelt Frangep...
55 000 000 HUF
1 375 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (25433963)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó 3%-os Otthon Start hitelre alkalmas 73 m²-es lakás Rákoskeresztúron, zöldövezeti környezetbenBudapest XVII. kerületében, ...
69 900 000 HUF
957 534 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való felújítandó lakást Budapesten?