Eladó felújítandó lakás Budapest (1220 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 1 220 db
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (12979254)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Most Alkalmi Áron! Budapest 10. kerület Óhegy csendes utcájában kínálunk eladásra, belső udvaros 7 lakásos társasház földszint...
25 900 000 HUF
1 036 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (51373431)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a 53-as szám alatt egy 57 nm-es, háromszobás lakás, amely felújításra vár – így az új tulajdonos teljes mértékben saját e...
115 000 000 HUF
2 017 543 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (87557347)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a Hegedűs Gyula utcában egy első emeleti, erkélyes, 93nm-es, teljesen felújítandó, nyugati fekvésű, cirkofűtéses lakás. ...
83 900 000 HUF
902 150 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (29323924)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A 2. kerület szívében, a Lorántffy Zsuzsanna úton található felújítandó lakás. Ez az ingatlan egy elegáns villaépületben hely...
44 000 000 HUF
1 157 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (78436945)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kispesten 2 szobás lakást keres, de nem panellakásba vágyik? Csendes nyugodt utcában, zöld övezetben szeretne élni? Ajánlom...
44 900 000 HUF
712 698 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (62472563)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kispesten 2 szobás lakást keres, de nem panellakásba vágyik? Csendes nyugodt utcában, zöld övezetben szeretne élni? Ajánlom fig...
44 900 000 HUF
712 698 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (67329244)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetők figyelem! Lakás eladó az i. kerület egyik legkedveltebb részén, a Krisztina tér közelében! Kivételes lokáció, pár ...
67 000 000 HUF
1 456 521 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (15527377)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nagytétényben, a Háros-szigeti Ártéri-erdő Természetvédelmi Terület közelében, parkos környezetben épült házban, azonnal birtok...
54 900 000 HUF
1 247 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (51543283)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest, XII. kerület, Krisztinavárosban, Vérmező és Déli pályaudvar közelében eladó egy 3-ik emeleti, 3 szobás, lakható, felú...
96 000 000 HUF
1 066 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (61497514)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
44 900 000 HUF
712 698 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (24544979)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetőknek ajánlom az alábbi ingatlant. A lokáció, kiváló, i. kerület Gellérthegy utca. Kedvenc cukrászda, Déryné a közelbe...
67 000 000 HUF
1 456 521 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (39364289)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
67 000 000 HUF
1 456 521 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi egyéb lakás hirdetés (97925548)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Kivételes lehetőség a ferenc KÖRÚTON! Megvételre kínálok Budapest IX. kerület közkedvelt részén, Középső-Ferencváros-Malmokba...
120 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (83634755)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
67 000 000 HUF
1 456 521 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (64917539)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Elcserelnem budapest 8. Ker Danko utcai megujjulo magdolna negyedben levo 56nm es oszkomfortos onkormanyzati ketszobas erkelyes...
25 000 000 HUF
446 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi egyéb lakás hirdetés (37752245)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Leírás; Budapest XX. kerületében, családi házas övezetben eladó, egy 65m2- es teljesen felújítandó lakás, kb 200 m2- es telekke...
45 000 000 HUF
692 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (95437444)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 409 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
2 Ker. Mammut mellett, eladó egy bruttó 409nm-es tetőtér, mely befektetők számára sok lehetőséget tartogat magában, akár nagymé...
115 000 000 HUF
281 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (93534844)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Budapest, VII. kerület, Erzsébetvárosban, Izabella utcában eladó egy földszinti, 103 nm-es, 4 szobás, hagyományos polgári házba...
94 500 000 HUF
917 475 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (55373537)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ideális választás az új 3 %-os otthon start HITELHEZ! ! ! Eladó 77 m2 lakás a Belső-Ferencvárosban, a 9. kerületben! Kiváló...
95 000 000 HUF
1 233 766 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (41998486)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Budapest 7. kerületében, Péterfy Sándor utcában 73nm-es, 2+1 szobás (mindegyik galériázott) 3, 9m belmagasságú lakás eladó. a l...
73 900 000 HUF
901 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való felújítandó lakást Budapesten?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.

Felújítandó ingatlan

Felújítandó ingatlannak nevezzük azokat a lakásokat és házakat, amelyek állapota miatt kisebb-nagyobb javításra, korszerűsítésre vagy teljes felújításra szorulnak. Ezeket általában kedvezőbb áron lehet megvásárolni, így jó lehetőséget kínálnak mind a saját otthont keresőknek, mind a befektetőknek.

Felújítandó otthon vásárlásakor érdemes számításba venni a szükséges munkálatokat és azok költségét. Ide tartozhat például a burkolatok cseréje, a fűtési rendszer korszerűsítése, nyílászárók cseréje, vagy akár a teljes gépészeti felújítás. Egy jól megválasztott ingatlanból így az új tulajdonos saját igényei szerint alakíthatja ki álmai otthonát.