Eladó felújítandó lakás (2210 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 210 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (34467983)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapest 7. kerületben az Állatorvostudományi Egyetem közelében, Péterfy Sándor utcai, polgári, 3 szobás, 83 nm-es felújí...
76 500 000 HUF
921 686 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (93379678)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás Egerben, a belváros mellett kiváló elhelyezkedés, panorámás erkély, 3 külön nyíló szoba! Eger kedvelt, belvárosho...
42 900 000 HUF
780 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (21158392)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest, XII. kerület, Krisztinavárosban, Vérmező és Déli pályaudvar közelében eladó egy 3-ik emeleti, 2 szobás, lakható, de f...
77 000 000 HUF
1 203 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (33362314)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk a Lajosvárosban, a Madách Imre utcában egy társasházi lakás. Csendes, rendezett 6 lakásos lépcsőház földszint...
56 900 000 HUF
685 542 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (71466432)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
76 500 000 HUF
921 686 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (78332153)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Befektetőknek és otthonkeresőknek egyaránt ajánlott! Budán, a XI. kerületben, a Villányi út legkedveltebb részén eladó egy maga...
150 000 000 HUF
1 485 148 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (45545673)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nagykanizsa belvárosában kínálom megvételre, ezt a felújítandó udvari lakást. Elrendezése, egy szoba, alvó galériával, így tö...
11 990 000 HUF
374 687 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (37197934)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
76 500 000 HUF
921 686 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (34482944)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Megvételre kínálok Győr-Gyárváros csendes utcájában egy 62 nm-es felújítandó téglalakást, amely egy 1944-es építésű, de 1983-ba...
59 000 000 HUF
951 612 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (79227443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó világos saroklakás a belváros szívében, a Podmaniczky utcában – egy lehetőség, amelyben benne van az otthon és az értékál...
99 900 000 HUF
999 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi panel lakás hirdetés (34827584)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ha nem akarja, hogy zubogjanak Ön felett, akkor ez a lakás ideális az Ön számára. A Kertész Ingatlaniroda kínálatában megvéte...
28 500 000 HUF
537 735 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (44737554)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, belváros közelében, a Moszkva utcán, tégla építésű (liftes) társasház 2. emeletén 63 nm-es, 2 szoba + nappalis, du...
46 500 000 HUF
738 095 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (34248474)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Nyíregyháza belvárosában eladásra kínálok egy 120 nm-es, 4 szoba, nappali, étkezős, belsőszintes első emeleti  lakást, garázzsa...
64 900 000 HUF
540 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (75623463)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Nyíregyháza Belvárosában, 120 nm-es, nappali + 4 szoba + étkezős, belsőszintes lakás, szigetelt, téglaépítésű társasház 1. emel...
64 900 000 HUF
540 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (27415334)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Rákóczi utcán eladásra kínálok egy 63 m2-es társasházi lakást. a lakás panel, észak-déli fekvésű, jó elosztású, 2 s...
45 990 000 HUF
730 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hatvani panel lakás hirdetés (74492378)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Heves vármegyében, Hatvan város központi részén egy 4. emeleti, felújítandó lakás! Kialakításra került benne két tágas, v...
33 000 000 HUF
611 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (39393432)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
76 500 000 HUF
921 686 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (33649362)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kispesten 2 szobás lakást keres, de nem panellakásba vágyik? Csendes nyugodt utcában, zöld övezetben szeretne élni? Ajánlom...
44 900 000 HUF
712 698 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Püspökladányi tégla lakás hirdetés (48943737)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 336 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Hajdú-Bihar vármegyében, Püspökladányban a Hanza Üzletház tetőtéri helyisége. a társasházként bejegyzett ingatlan 1997-be...
39 900 000 HUF
118 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (13245336)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 169 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Ritka befektetési lehetőség a Belváros szívében! Eladó a Hold utcában, a Batthyány-örökmécses közelében egy 169 nm-es, felújí...
355 000 000 HUF
2 100 591 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való felújítandó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.

Felújítandó ingatlan

Felújítandó ingatlannak nevezzük azokat a lakásokat és házakat, amelyek állapota miatt kisebb-nagyobb javításra, korszerűsítésre vagy teljes felújításra szorulnak. Ezeket általában kedvezőbb áron lehet megvásárolni, így jó lehetőséget kínálnak mind a saját otthont keresőknek, mind a befektetőknek.

Felújítandó otthon vásárlásakor érdemes számításba venni a szükséges munkálatokat és azok költségét. Ide tartozhat például a burkolatok cseréje, a fűtési rendszer korszerűsítése, nyílászárók cseréje, vagy akár a teljes gépészeti felújítás. Egy jól megválasztott ingatlanból így az új tulajdonos saját igényei szerint alakíthatja ki álmai otthonát.

A felújítandó ingatlan előnye, hogy a vételár alacsonyabb, és lehetőség van a személyre szabott kialakításra. Hátránya, hogy időt, energiát és anyagi forrást igényel a teljes átalakítás. Azonban megfelelő tervezéssel és szakértő segítséggel egy régi, korszerűtlen lakásból is modern, értékálló otthon varázsolható.

Találd meg álmaid eladó felújítandó otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között a vágyott eladó felújítandó lakás hirdetéseket. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes felújítandó lakás típus (tégla lakás, panel lakás, csúsztatott zsalus lakás) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd a saját hirdetésed itt látni a listában, akkor add fel mielőbb, hogy vevőre találhass. Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.