Eladó felújítandó lakás (2184 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 184 db
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (74393288)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181435 hivatkozási számú zalaegerszegi társasházi lakás. Zalaege...
29 900 000 HUF
766 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (35564936)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló befektetés NAPHEGYEN! Budapest i. Kerültében, Naphegyen ajánlok a figyelmébe egy 46 nm-es, 2 szobás, tégla építésű tár...
67 000 000 HUF
1 456 521 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (52333545)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó metrómegállóhoz közeli lakás, zárt TÁRSASHÁZBAN! Budapest x. kerületében, az Üllői úthoz közel ajánlok a figyelmébe egy...
49 800 000 HUF
1 509 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (33458451)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Újlipótvárosban a körúthoz közeli részen alagsori lakás utcai ÜZLETHELYISÉGGEL, MOSÓKONYHÁVAL és hatalmas pincével - összesen ...
88 000 000 HUF
2 588 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rétsági tégla lakás hirdetés (38376518)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Rétságon, a Radnóti utcában eladó egy második emeleti (zárószinti), felújítandó állapotú, tégla építésű társasházi lakás. Az ...
33 900 000 HUF
413 414 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (73487465)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladóvá vált Alsórákoson (Budapest 14 kerület) egy, felújítandó 1 emeleti, tégla építésű 4 szobás lakás egy, rendezett társashá...
141 000 000 HUF
1 226 086 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (95537441)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Vác belvárosának közelében, mégis nyugodt környezetben – saját kertrésszel rendelkező lakás eladó! Vácon, a Hattyú utcában kí...
64 900 000 HUF
801 234 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (72437354)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzonlakás Szegeden, a Pentelei soron ! Szeged egyik kedvelt, csendes, mégis jól megközelíthető részén, a Pentelei soro...
35 900 000 HUF
1 025 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (27332288)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló lehetőség Újpest szívében felújítandó, erkélyes lakás eladó! Budapest IV. kerületében, jól megközelíthető, kedvelt része...
69 900 000 HUF
984 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (38484611)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Debrecen Belváros közelében társasházi lakás eladó! - a lakás 68 nm- es felújítandó állapotú. - a lakásban három szoba, napp...
59 000 000 HUF
867 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi egyéb lakás hirdetés (38436944)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád központjában egy lehetőségekben gazdag, 81 nm-es felújítandó lakás...
23 000 000 HUF
283 950 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (74337437)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Dupla bejárat, végtelen lehetőség, 126 nm-es nagypolgári lakás a Hold utcában! ENGLISH version BELOW! ! ! Helyszín: Budapest...
199 000 000 HUF
1 579 365 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (99433885)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a XIII. Ker. Hun utcában egy 61nm-es, egy szobás, V. emeleti, felújítandó, kedvező rezsivel rendelkező lakás. Ideális vál...
75 000 000 HUF
1 229 508 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (82546743)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújítandó nagypolgári lakás eladó – VI. kerület, Vörösmarty utca Budapest szívében, kiváló lokációban eladó egy 57 m²-es, el...
70 900 000 HUF
1 243 859 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (77126998)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A x. kerület központjában, mégis csendes utcában kínálunk eladásra egy 78 nm-es, felújítandó állapotú, 2. emeleti, napfényes, k...
69 000 000 HUF
884 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komáromi panel lakás hirdetés (26772845)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Komárom abszolút belvárosában egy 3. emeleti, loggiás panellakást. Az ingatlan hasznos alapterülete 55 m2,...
48 000 000 HUF
872 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (57423337)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza Belvárosában, Kossuth utcán, 39 nm-es, 1 Szobás, Földszinti Lakás Eladó! Szigetelt, csúsztatott zsalu építésű, li...
33 500 000 HUF
858 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (73727253)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Toldi Utcán, Azonnal Birtokba Vehető, Nagy konyha-étkezős, 54 nm-es, 2 Szobás, Erkélyes Lakás Eladó. Szigetelt ...
34 900 000 HUF
646 296 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (91966534)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Toldi utcán eladó egy 55 m²-es, 2 külön nyíló szobás, nagy konyha-étkezős, erkélyes lakás, szigetelt, liftes, pane...
34 900 000 HUF
634 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (95944387)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Toldi utcában, panel építésű, szigetelt, liftes társasházban nagy konyha-étkezős, 2 külön nyíló szobás, 55 nm-es,...
34 900 000 HUF
634 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való felújítandó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.

Felújítandó ingatlan

Felújítandó ingatlannak nevezzük azokat a lakásokat és házakat, amelyek állapota miatt kisebb-nagyobb javításra, korszerűsítésre vagy teljes felújításra szorulnak. Ezeket általában kedvezőbb áron lehet megvásárolni, így jó lehetőséget kínálnak mind a saját otthont keresőknek, mind a befektetőknek.

Felújítandó otthon vásárlásakor érdemes számításba venni a szükséges munkálatokat és azok költségét. Ide tartozhat például a burkolatok cseréje, a fűtési rendszer korszerűsítése, nyílászárók cseréje, vagy akár a teljes gépészeti felújítás. Egy jól megválasztott ingatlanból így az új tulajdonos saját igényei szerint alakíthatja ki álmai otthonát.

A felújítandó ingatlan előnye, hogy a vételár alacsonyabb, és lehetőség van a személyre szabott kialakításra. Hátránya, hogy időt, energiát és anyagi forrást igényel a teljes átalakítás. Azonban megfelelő tervezéssel és szakértő segítséggel egy régi, korszerűtlen lakásból is modern, értékálló otthon varázsolható.

Találd meg álmaid eladó felújítandó otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között a vágyott eladó felújítandó lakás hirdetéseket. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes felújítandó lakás típus (tégla lakás, panel lakás, csúsztatott zsalus lakás) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd a saját hirdetésed itt látni a listában, akkor add fel mielőbb, hogy vevőre találhass. Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.