Eladó felújítandó lakás (2189 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 189 db
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (94192478)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Miskolc belvárosában, a Szent István utcában eladó egy 27 nm-es, 1 szobás garzonlakás, amely kiváló befektetési lehetőséget kín...
21 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (95353337)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Gyönyörűen felújított, panelprogramos házban eladó 4. emeleti, nyugati fekvésű, 1+2 félszobás - külön bejáratúak - 56 nm-es, Du...
69 900 000 HUF
1 248 214 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (37137257)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Igazi lehetőség Vác szívében – tégla lakás kiváló közlekedéssel! Eladásra kínálunk egy remek adottságokkal rendelkező 32 m2-e...
35 000 000 HUF
1 093 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Baracsi tégla lakás hirdetés (55576676)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Baracson, Dunaújvárostól 8 percre kínálok megvételre egy különleges hangulatú, 1000 m²-es telket, amely igazi lehetőség mindazo...
5 500 000 HUF
220 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (39439275)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest IX. kerületének egyik legkedveltebb részén, a Ferenc körúton található ez a 84 nm-es, felújítandó állapotú lakás, amel...
89 900 000 HUF
1 070 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Görbeházai tégla lakás hirdetés (34347245)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szeretném eladni kádárkocka lakásom, 2 nagyszoba nappali, fűrdőszoba, kamra, nyárikonyha, műhely. Az előtérben lehet vezetékes ...
11 000 000 HUF
137 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (35231313)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Exkluzív lehetőség a Madách-házban – ahol a történelem és az elegancia találkozik – panorámás otthon Budapest szívében! A bel...
159 000 000 HUF
1 656 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (35949389)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Különleges lehetőség a várkert bazárnál – bejáratott hostel, sokoldalú HASZNOSÍTHATÓSÁG! Budapest egyik legimpozánsabb környe...
249 000 000 HUF
2 263 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (94898949)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó napfényes, erkélyes otthon a Gellért-hegy déli oldalán, a Ménesi úton A Gellért-hegy egyik legkülönlegesebb, zölddel kör...
132 000 000 HUF
1 885 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (93144345)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Lokáció, TÁRSASHÁZ: 32 lakásos, rendezett társasház, Budapest belvárosában, a József körúton, csendes közösséggel 1889 -ben épü...
119 999 900 HUF
1 463 413 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (68834414)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kúria hangulatú gyöngyszem hidegkúton panoráma, hatalmas telek, óriási potenciál! Budapest II. kerületének egyik legcsendesebb,...
99 900 000 HUF
1 314 473 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (82713119)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
4 Különnyíló szoba, központi, de mégis csendes elhelyezkedés! XVII. kerület Rákoskeresztúr városközpont közelében, az Egészsé...
69 900 000 HUF
998 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (51727433)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Erzsébetfalva csendes részén kínálunk eladásra egy 50 nm-es, két szobás, saját erkéllyel rendelkező, felújítandó lakást! Hív...
47 500 000 HUF
950 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (82612587)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen, Füredi úton eladásra kínálok egy 62 m2-es lakást. Központi helyen, tömegközlekedés, bevásárló központ, kisebb áruházl...
56 000 000 HUF
903 225 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hévízi egyéb lakás hirdetés (48363553)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Hévízen, kiváló lokációval eladó erkélyes lakás A világhírű hévízi tófürdő városában kínálunk megvételre egy 49 m2-es, 2. emel...
54 290 000 HUF
1 107 959 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai tégla lakás hirdetés (83862445)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó tágas lakás Ajkán, garázzsal és saját kerttel! Ajka Csinger városrészében kínálok megvételre egy 79 m²-es, első emeleti...
21 900 000 HUF
277 215 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (14372372)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 68 nm-es, 3 szobás, erkélyes, felújítandó, földszinti lakás Budapest x. kerületében, az Újhegyi Lakótelepen. A környék ...
73 899 999 HUF
1 086 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (53291498)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csendes mellékutcában, eladásra kínálunk egy 30 nm-es, 1 szobás, saját igények szerint alakítható téglalakást, amely rövid időn...
28 900 000 HUF
963 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (16553879)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Pasaréti tér közelében rendkívül jó megközelíthetőségnél, kevés lakásos társasházban eladóvá vált egy 69 nm-es, DNY-i fekvésű...
105 000 000 HUF
1 521 739 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (17337829)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest VII. kerületében, Ligetvárosban 95 m2-es lakás ELADÓ! A VII. kerület közkedvelt részen, a Damjanich utcában kínálunk...
104 900 000 HUF
1 104 210 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való felújítandó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.

Felújítandó ingatlan

Felújítandó ingatlannak nevezzük azokat a lakásokat és házakat, amelyek állapota miatt kisebb-nagyobb javításra, korszerűsítésre vagy teljes felújításra szorulnak. Ezeket általában kedvezőbb áron lehet megvásárolni, így jó lehetőséget kínálnak mind a saját otthont keresőknek, mind a befektetőknek.

Felújítandó otthon vásárlásakor érdemes számításba venni a szükséges munkálatokat és azok költségét. Ide tartozhat például a burkolatok cseréje, a fűtési rendszer korszerűsítése, nyílászárók cseréje, vagy akár a teljes gépészeti felújítás. Egy jól megválasztott ingatlanból így az új tulajdonos saját igényei szerint alakíthatja ki álmai otthonát.

A felújítandó ingatlan előnye, hogy a vételár alacsonyabb, és lehetőség van a személyre szabott kialakításra. Hátránya, hogy időt, energiát és anyagi forrást igényel a teljes átalakítás. Azonban megfelelő tervezéssel és szakértő segítséggel egy régi, korszerűtlen lakásból is modern, értékálló otthon varázsolható.