Eladó felújítandó lakás (2189 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 189 db
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39945434)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó 93 nm-es lakás Újlipótváros szívében! Budapest egyik legfelkapottabb környékén Főbb jellemzők: Alapterület: 93 nm Szob...
103 000 000 HUF
1 107 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (74439654)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tatabányán, a Verebély László utcában kínálunk megvételre egy 50 m²-es, 4. emeleti lakást, amely ideális választás lehet saját ...
32 500 000 HUF
650 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (39382532)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Megvételre kínálunk Tatabánya kedvelt részén, Újvárosban egy 35 m²-es, 1+1 szobás, lifttel ellátott 9. emeleten található panel...
31 500 000 HUF
900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (52897354)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
107 Nm -es, napos, két erkélyes, csendes duplex lakás eladó a II. kerületben, Budán, Rózsadomb tetején, Törökvész városrészben....
173 900 000 HUF
1 625 233 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (23449729)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Alapadatok: Méret: 93 m² Szobák száma: 4 Állapot: felújítandó Elhelyezkedés: Baross utca, rendezett társasház Nyílászárók:...
125 400 000 HUF
1 348 387 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (25452737)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen, István úton eladó egy 46 m2-es, 2 szobás, 8. emeleti lakás. Főbb jellemzői: - jó elosztású, kettő szobás - távhő fű...
53 000 000 HUF
1 152 173 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (14997479)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Győr történelmi belvárosában kínálok eladásra egy tégla építésű 2 szobás felújítandó polgári lakást. A 69 nm-es ingatlan a tár...
60 850 000 HUF
881 884 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (51235747)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kossuth tértől nagyjából öt perc sétára a Bethlen utcán, eladó, egy 35 m2-es 1+1 szobás, mért fűtéses, klímás, alacsony rezsive...
43 900 000 HUF
1 254 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (94455465)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Rövid időn belül költözhető, tehermentes, hitelezhető 2 szobás lakás 39 millió alatt 80 méterre a Ráckevei (Soroksári) Duna ágt...
38 900 000 HUF
845 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (29293755)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Nagypolgári lakásból akár 8 szobás diákotthon, 4 külön lakás vagy egyetlen lenyűgöző városi otthon születhet. 1. Diákotthon /...
129 000 000 HUF
962 686 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (28671878)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 76 nm, 3 szobás, világos lakás a Városliget és az Állatorvostudományi Egyetem mellettEladó Budapest egyik legjobb adottsá...
92 900 000 HUF
1 222 368 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai tégla lakás hirdetés (39334825)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás AJKA! Két lakás egyben, garázzsal és kerttel - kivételes lehetőség Ajkán! Ajka Csinger városrészében, eladó egy ...
21 900 000 HUF
277 215 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (96965629)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Eladó befektetésre alkalmas prémium ingatlan váci sétáló utca, Budapest v. kerület*** Budapest történelmi belvárosának egyi...
225 000 000 HUF
2 528 089 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (37431747)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
4 Különnyíló szoba, központi, de mégis csendes elhelyezkedés! XVII. kerület Rákoskeresztúr városközpont közelében, az Egészségh...
69 900 000 HUF
998 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (32794323)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kiváló befektetési lehetőség a XIII. kerület kedvelt részén! Eladó két szomszédos ingatlan Budapest XIII. kerületében lakás + ü...
52 000 000 HUF
866 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (37324289)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Óbudán egy 48 nm-es, 2 szobás panellakás beépített loggiával. Eladó egy 48 nm-es, jó elosztású 10 emeletes liftes társa...
57 990 000 HUF
1 208 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (92644199)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a Kerékgyártó utcában a XIV. kerületben egy 28 négyzetméteres, emeleti elhelyezkedésű, napfényes lakás. Az ingatlan zöldr...
39 900 000 HUF
1 425 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (88323593)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Vác alsóvárosi részén eladó egy felújítandó, 2. emeleti, 39 nm-es, erkélyes lakás. a lakás északnyugati fekvésű, ennek köszönhe...
42 000 000 HUF
1 076 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (44195735)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Óbudán egy 50 nm-es, 2 szobás panellakás. Eladó egy 50 nm-es, jó elosztású 10 emeletes liftes társasház 9. emeletén lév...
59 900 000 HUF
1 198 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (51544369)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Óbudán tágas 85 m2-es 3 szobás nagy erkélyes lakás ELADÓ! A lakás elosztása kiváló, egy közel 30 m2-es kocka alakú nappali te...
99 900 000 HUF
1 175 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való felújítandó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.

Felújítandó ingatlan

Felújítandó ingatlannak nevezzük azokat a lakásokat és házakat, amelyek állapota miatt kisebb-nagyobb javításra, korszerűsítésre vagy teljes felújításra szorulnak. Ezeket általában kedvezőbb áron lehet megvásárolni, így jó lehetőséget kínálnak mind a saját otthont keresőknek, mind a befektetőknek.

Felújítandó otthon vásárlásakor érdemes számításba venni a szükséges munkálatokat és azok költségét. Ide tartozhat például a burkolatok cseréje, a fűtési rendszer korszerűsítése, nyílászárók cseréje, vagy akár a teljes gépészeti felújítás. Egy jól megválasztott ingatlanból így az új tulajdonos saját igényei szerint alakíthatja ki álmai otthonát.

A felújítandó ingatlan előnye, hogy a vételár alacsonyabb, és lehetőség van a személyre szabott kialakításra. Hátránya, hogy időt, energiát és anyagi forrást igényel a teljes átalakítás. Azonban megfelelő tervezéssel és szakértő segítséggel egy régi, korszerűtlen lakásból is modern, értékálló otthon varázsolható.