Eladó felújítandó lakás (2190 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 190 db
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (93159773)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
***Eladó 5 szobás lakás*** A Csepel-Királyerdő déli részén eladó ez a 111 nm-es, kiváló elosztású lakás egy mindössze négy laká...
77 000 000 HUF
693 693 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (23248865)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XIV. kerület egyik legalacsonyabb négyzetméter árú lakása ELADÓ! Budapest XIV. kerületében, a Hungária körúton eladó ez a 40 ...
33 000 000 HUF
825 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (33943835)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó a VII. kerületben egy 34 nm-es, földszinti, csendes belső udvarra néző lakás, 7 nm galériával és 1, 5 szobával. a 3, 9 mé...
48 900 000 HUF
1 438 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (54921699)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Világos, felújítást igénylő lakás frekventált helyen *** Eladó Budapest belvárosában, a 8. kerületben, a Horváth Mihály tér...
49 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi egyéb lakás hirdetés (44176817)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújítandó alagsori lakás PASARÉTEN! Budapest II. kerületében, Pasaréten kínálok megvételre egy 65 nm-es, 2 szobás, alagsori,...
67 900 000 HUF
1 131 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (79756356)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
L-004784 Központi elhelyezkedésű, felújítandó téglalakás eladó! Eladásra kínálunk egy felújítandó, első emeleti, 53 nm-es tég...
42 900 000 HUF
809 433 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (33523443)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kiváló elhelyezkedéssel kínálunk megvételre egy 28 nm-es, 1 szobás lakást egy jó állapotú, rendezett társasház félemeletén.  Az...
59 900 000 HUF
2 139 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi panel lakás hirdetés (66193824)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nem csak egy lakás. Hanem egy LEHETŐSÉG. Zalaegerszeg egyik legkedveltebb részén, a Vizslaparknál eladó egy 62 m²-es, 2 szobá...
34 500 000 HUF
556 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi panel lakás hirdetés (22533588)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Veszprémben, a Stromfeld Aurél u. 9. Számú 10 emeletes liftes társasházban eladó, egy 54 nm. -Es kétszobás, második emeleti pan...
44 900 000 HUF
831 481 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (49681274)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Elképzelte már, hogy egy belvárosi lakásban él, ahol a város szívében minden karnyújtásnyira elérhető? Most lehetősége nyílik a...
148 990 000 HUF
1 752 823 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (34413863)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Budapest 15. kerületében, Újpalotán egy nettó 61 m²-es, 3 külön nyíló szobás, 7. emeleti panel lakás, amely kivételes leh...
59 900 000 HUF
935 937 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (42729329)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyházán, Kossuth utcában Azonnal birtokba vehető, magasföldszinti, 1 szobás, 39 nm-es lakás eladó egy szigetelt, csúsztato...
33 500 000 HUF
858 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (37452258)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Gyömrőn, a vasútállomás közelében egy 2008-ban épült, földszinti, 33 nm-es, azonnal költözhető társasházi lakás! Az lak...
45 900 000 HUF
1 390 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (45477899)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Sopron Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180291 hivatkozási számú soproni társasházi lakás. Eladó lakás a Szent...
33 900 000 HUF
807 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lábatlani tégla lakás hirdetés (45793149)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kis rezsi, nagy lehetőség! Lábatlanon, a Cementgyári lakótelep kedvelt részén eladó egy 46 m²-es, 1, 5 szobás, 2. emeleti lak...
27 900 000 HUF
606 521 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (59477287)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó polgári lakás Újlipótváros szívében, a Pozsonyi út közelébenBudapest XIII. kerületének egyik legkedveltebb részén, Újlipó...
88 800 000 HUF
1 409 523 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest X. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (43234922)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest x. kerületben a Városközpontnál, liftes házban, 31 nm nagyságú, felújítandó lakás eladó! Jelenlegi kialakítása szoba...
37 990 000 HUF
1 225 483 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (46446677)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Pécs kertvárosban, a Viktória utcában, szigetelt 10 emeletes társasház 7. emeletén, 47 nm-es, 2 szobás, franciaerkélyes lakás e...
35 000 000 HUF
744 680 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (77564438)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs-kertvárosban eladó 4/3. emeleti, déli tájolású, napfényes, másfél szobás, felújítandó állapotú panel lakás szigetelt épüle...
31 900 000 HUF
911 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (98434333)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló elhelyezkedésű, tágas lakás eladó a város szívében! Debrecenben, a Vásáry István utca 4. Szám alatt, közvetlenül a Ren...
59 900 000 HUF
798 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való felújítandó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.

Felújítandó ingatlan

Felújítandó ingatlannak nevezzük azokat a lakásokat és házakat, amelyek állapota miatt kisebb-nagyobb javításra, korszerűsítésre vagy teljes felújításra szorulnak. Ezeket általában kedvezőbb áron lehet megvásárolni, így jó lehetőséget kínálnak mind a saját otthont keresőknek, mind a befektetőknek.

Felújítandó otthon vásárlásakor érdemes számításba venni a szükséges munkálatokat és azok költségét. Ide tartozhat például a burkolatok cseréje, a fűtési rendszer korszerűsítése, nyílászárók cseréje, vagy akár a teljes gépészeti felújítás. Egy jól megválasztott ingatlanból így az új tulajdonos saját igényei szerint alakíthatja ki álmai otthonát.