Eladó felújítandó lakás (2190 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 190 db
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (67729965)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Szolnok abszolút belvárosában egy 54 négyzetméteres tégla lakás. Az ingatlan két szobával rendelkezik. Ideális választás ...
32 000 000 HUF
592 592 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (42221421)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Nyíregyházán a Korányi f. Utcában kínálok megvételre egy lakást a következő paraméterekkel: - 2+2 szobás - 2. emeleti - 69 m2 ...
43 900 000 HUF
636 231 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dabasi panel lakás hirdetés (57424826)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Dabason, a Szintes utcai lakótelepen, egy 3. emeleti, 55 m²-es, 2 szobás panellakás. A környék csendes, zöldövezeti han...
49 900 000 HUF
907 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (57793895)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Befektetők figyelem! ! Megvételre kínálunk a Boka Károly utcában egy liftes társasházban lévő 5. emeleti, 55 m2-es, nappali+ ...
52 000 000 HUF
928 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (55933398)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
XIX. Csak a Ballaingatlan kínálatában! Azonnal költözhető, napfényes, erkélyes, 53 nm-es 1+2 félszobás összkomfortos panellak...
60 900 000 HUF
1 149 056 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi egyéb lakás hirdetés (59714364)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Panellakás áráért hosszú távon megtérülő vásárlás! Rákoscsabán kínálok a boldog békeidőkben épült vegyesfalazatú házban kétszob...
48 900 000 HUF
978 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi egyéb lakás hirdetés (37457355)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
IX. kerület, középső- ferencváros területén, felújítandó állapotú 3 szobás, 2 fürdőszobás, 84m2 LAKÁS! Elhelyezkedés: Ferenc...
89 900 000 HUF
1 070 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári panel lakás hirdetés (36399773)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetők és Otthonteremtők részére kínálok eladásra egy saját ízlésre alakítható lakást Mosonmagyaróvár szívében! Mosonmagya...
44 000 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (96384347)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
4 Különnyíló szoba, központi, de mégis csendes elhelyezkedés! XVII. kerület Rákoskeresztúr városközpont közelében, az Egészsé...
69 900 000 HUF
998 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi panel lakás hirdetés (47343978)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Erzsébetfalva csendes részén kínálunk eladásra egy 50 nm-es, két szobás, saját erkéllyel rendelkező, felújítandó lakást! Hív...
47 500 000 HUF
950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (72343394)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Ez a 61nm+ 7nm állógalériás lakás remek lehetőséget kínál mind saját célra, mind befektetésként gondolkodók számára. Az ingatla...
68 500 000 HUF
1 122 950 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komlói panel lakás hirdetés (33474489)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Baranya vármegye Komló Körtvélyes városrészen 48 nm földszinti lakást kínálok megvételre. Beosztásából adódóan 2 szoba, konyha,...
19 500 000 HUF
406 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (54733438)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a XIV. kerületben, a Füredi úti lakótelepen, az örs vezér tere közelében egy 7. emeleti, 2 szobás, 46 m2-es panellakás zö...
55 000 000 HUF
1 195 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49397975)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó egy 82 nm-es, első emeleti, 2+1 szobás lakás a népszerű Palotanegyedben, a Corvin-negyed közvetlen közelében. Az ingatlan...
89 900 000 HUF
1 096 341 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (55792364)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetők FIGYELEM! A III. kerület központi részén a flórián tér közelében de egy csendesebb utcában KÍNÁLOK, egy 3 szintes ...
62 900 000 HUF
1 233 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (39386953)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Űjlipótváros 3 szobás 1 emeleti lakását most saját elképzelései és igényei szerint újíthatja fel, ha megvásárolja. A lakás egy...
87 500 000 HUF
1 286 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (12114752)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest belvárosának egyik legismertebb és legértékállóbb környezetében kínálunk megvételre egy kivételes adottságú, nagypolgá...
159 500 000 HUF
1 993 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (57336457)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budán, a Déli pályaudvar közelében kínálunk megvételre egy 34 nm-es, 1 szobás lakást, amely kiváló választás lehet befektetésne...
53 900 000 HUF
1 585 294 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34742493)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Budapest VIII. kerületének egyre népszerűbb részén, a Csarnok negyedben kínálunk megvételre egy 150 m²-es, felújítandó nagypolg...
132 000 000 HUF
880 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi tégla lakás hirdetés (92976393)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kispesten, az Ady Endre úton eladó egy (igény szerint felújítandó) 33 m2-es + 7 m2 állógalériás lakás, 20 m2-nyi saját használa...
29 900 000 HUF
906 060 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való felújítandó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.

Felújítandó ingatlan

Felújítandó ingatlannak nevezzük azokat a lakásokat és házakat, amelyek állapota miatt kisebb-nagyobb javításra, korszerűsítésre vagy teljes felújításra szorulnak. Ezeket általában kedvezőbb áron lehet megvásárolni, így jó lehetőséget kínálnak mind a saját otthont keresőknek, mind a befektetőknek.

Felújítandó otthon vásárlásakor érdemes számításba venni a szükséges munkálatokat és azok költségét. Ide tartozhat például a burkolatok cseréje, a fűtési rendszer korszerűsítése, nyílászárók cseréje, vagy akár a teljes gépészeti felújítás. Egy jól megválasztott ingatlanból így az új tulajdonos saját igényei szerint alakíthatja ki álmai otthonát.