Eladó felújítandó lakás (2189 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 189 db
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (29633733)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 9. kerületében, a Ferenc körúton kínálok megvételre egy 84 nm-es, 3 szobás, csendes, felújítandó lakást! Az ingatlan ...
89 900 000 HUF
1 070 238 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (73984374)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Fedezze fel ezt a különleges lehetőséget Budapest III. kerületének szívében, Óbudán, ahol egy nettó 62 nm + 5 nm erkélyes, 2. e...
80 826 750 HUF
1 243 488 Ft / m2
drágább lett
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni egyéb lakás hirdetés (75293386)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen, Belvárosban, Piac utcán liftes társsasházban eladó földszinti, 52 nm-es, 2 szobás, felújítandó állapotú, azonnal költözhető, távhőfűtésű lakás (hivatkozási szám: m126158)
63 000 000 HUF
1 211 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (89332222)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen, Hadházi úton eladó 59 nm-es, 1. emeleti, 2 szobás, konvektoros fűtésű, nagy erkélyes, keleti tájolású, felújítandó állapotú, műanyag nyílászárós, nagy étkezőkonyhás, azonnal birtokba vehető lakás. (Hivatkozási szám: m126157)
64 900 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (13799743)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XX. kerületében eladó egy négylakásos társasház 1. LakásaA lakás mérete 45 m2A lakáshoz 370 m2 saját telek tartozik. A...
44 900 000 HUF
997 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri csúsztatott zsalus lakás hirdetés (53743797)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Eger eszéki városrészében egy 60 m2-es, két szobás, első emeleti lakást, amely kiváló lehetőséget kínál minda...
35 900 000 HUF
598 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni tégla lakás hirdetés (97588317)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Ritka lehetőség a központban - két lakás egyben, akár 168 nm-es otthon! Kunszentmárton központjában, mégis csendes utcában kín...
11 000 000 HUF
65 476 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni tégla lakás hirdetés (98273329)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Kunszentmárton központjában egy teljes felújításra váró, tágas, 2 szobás lakás. a központ közelében, csendes utcában talá...
7 500 000 HUF
83 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni egyéb lakás hirdetés (45468843)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
4 500 000 HUF
57 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (93496434)
39 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szeged egyik legkedveltebb városrészében, Alsóvároson eladó egy 59, 5 nm-es, 1. emeleti, 2+fél szobás polgári lakás. Az ingatl...
50 900 000 HUF
862 711 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (77578449)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
50 900 000 HUF
862 711 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (69334335)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Pécs kertvárosban, a Viktória utcában, szigetelt 10 emeletes társasház 7. emeletén, 47 nm-es, 2 szobás, franciaerkélyes lakás e...
35 000 000 HUF
744 680 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (34859863)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, 3. emeleti polgári lakás a IX. kerületben, a ferenc tér KÖZELÉBEN Budapest IX. kerületében, a Ferenc tér közelében el...
89 900 000 HUF
1 182 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lábatlani tégla lakás hirdetés (97699816)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Lábatlan kedvelt részén, a Cementgyári lakótelepen egy 46 m²-es, 2. emeleti, kétszobás lakást! Ez az ingat...
27 750 000 HUF
603 260 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (48863463)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó felújítandó, jó adottságú lakás az Orczy tér közelében A VIII. kerületben, az Orczy tér közelében, rendezett környezetbe...
79 500 000 HUF
993 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (42979358)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó a 7. kerületben, a Blaha Lujza térnél egy 4. emeleti, 67 m2-es, jelenleg 2 szobás, de 3 szobássá alakítható, napfényes la...
71 770 000 HUF
1 071 194 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi tégla lakás hirdetés (44457323)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma