Eladó felújítandó lakás (2198 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 198 db
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (84424698)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
💥 befektetők figyelem! – Két lakássá alakítható ingatlan újpesten 💥 CSAK készpénzes vevők érdeklődését VÁRJUK!...
75 000 000 HUF
842 696 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (77397987)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk a VI. kerület egyik kedvelt részén, a Rózsa utcában, egy 59 m²-es, első emeleti, világos lakást. A jelenleg...
64 900 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (34449767)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
XI. kerület közkedvelt részén – Kelenföldön. Jó elosztású (1 db nagyszoba, 2 db kisszoba) - Remek lokációval rendelkező eladó l...
75 900 000 HUF
1 459 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lábatlani tégla lakás hirdetés (82846239)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladóvá vált egy kiváló adottságokkal rendelkező, 2. emeleti, 46 m²-es, 2 szobás lakás Lábatlan egyik legkeresettebb részén, a ...
27 750 000 HUF
603 260 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői panel lakás hirdetés (84524414)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Megvételre kínálunk Gödöllő közkedvelt Palotakerti városrészében, a 12-es számú háztömb 2. emeletén egy kiváló adottságokkal re...
51 900 000 HUF
1 179 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (34432735)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XX. kerületében eladó egy négylakásos társasház 1. Lakása A lakás mérete 45 m2 A lakáshoz 370 m2 saját telek tartozik...
44 900 000 HUF
997 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (24536943)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló elhelyezkedésű, tágas lakás eladó a város szívében! Debrecenben, a Vásáry István utca 4 szám alatt, közvetlenül a Rend...
59 900 000 HUF
798 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (54654638)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest 9. kerületében, a Ferenc körúton kínálok megvételre egy 84 nm-es, 3 szobás, csendes, felújítandó lakást! Az ingatlan ...
89 900 000 HUF
1 070 238 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (39142373)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csendes kis lakás a Belvárosban! Budapest V. kerületében, a belváros egyik legkedveltebb részén kínálok megvételre egy 28 nm-e...
59 900 000 HUF
2 218 518 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi egyéb lakás hirdetés (92366986)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújítandó alagsori lakás PASARÉTEN! Budapest II. kerületében, Pasaréten kínálok megvételre egy 65 nm-es, 2 szobás, alagsori,...
67 900 000 HUF
1 131 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (16257482)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
59 900 000 HUF
2 218 518 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (46319344)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Pécs kertvárosban, a Viktória utcában, szigetelt 10 emeletes társasház 7. emeletén, 47 nm-es, 2 szobás, franciaerkélyes lakás e...
35 000 000 HUF
744 680 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (42621689)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Azonnal költözhető, világos, 3. emeleti polgári lakás a IX. kerületben, a Ferenc tér közelében*** Eladásra kínálok Budapest...
89 900 000 HUF
1 182 894 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (96433875)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó kétszobás lakás a szentpéteri kapuban! Eladó a Pozsonyi utcán egy 52nm-es, kétszobás, erkélyes lakás egy szigetelt épület...
27 900 000 HUF
536 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kazincbarcikai panel lakás hirdetés (73624527)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kazincbarcika egyik legkedveltebb részén, a Deák téren kínálok megvételre egy 55 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakást egy rendezett...
26 500 000 HUF
481 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaújvárosi tégla lakás hirdetés (76678357)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kiváló lehetőség Tiszaújváros szívében? 2. emeleti, klímás, másfél szobás lakás eladó! Eladásra kínálunk Tiszaújváros egyik leg...
22 500 000 HUF
576 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (74267447)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécsett, az Esztergár Lajos utcában, egy liftes társasházban, eladásra kínálok, egy 7. emeleti, 60 nm-es ingatlant, mely rendel...
48 000 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (94784242)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pécs-kertvárosban eladó 4/3. emeleti, déli tájolású, napfényes, másfél szobás, felújítandó állapotú panel lakás szigetelt épüle...
31 900 000 HUF
911 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (99759996)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az Openhouse Újpest Ingatlaniroda kínálatában eladó a #176843 hivatkozási számú Budapest VI. kerületi társasházi lakás. Első ...
59 900 000 HUF
1 247 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (55355867)
42 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Az Openhouse Újpest Ingatlaniroda kínálatában eladó a #175758 hivatkozási számú Budapest VI. kerületi társasházi lakás. Tágas...
103 490 000 HUF
1 066 907 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való felújítandó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.

Felújítandó ingatlan

Felújítandó ingatlannak nevezzük azokat a lakásokat és házakat, amelyek állapota miatt kisebb-nagyobb javításra, korszerűsítésre vagy teljes felújításra szorulnak. Ezeket általában kedvezőbb áron lehet megvásárolni, így jó lehetőséget kínálnak mind a saját otthont keresőknek, mind a befektetőknek.

Felújítandó otthon vásárlásakor érdemes számításba venni a szükséges munkálatokat és azok költségét. Ide tartozhat például a burkolatok cseréje, a fűtési rendszer korszerűsítése, nyílászárók cseréje, vagy akár a teljes gépészeti felújítás. Egy jól megválasztott ingatlanból így az új tulajdonos saját igényei szerint alakíthatja ki álmai otthonát.