Eladó felújítandó lakás (2198 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 198 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34277939)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budapest VIII. kerületében, a Baross utcában kínálunk megvételre egy 113 m2-es, felújítandó, 4 szobás polgári lakást, amely kiv...
99 000 000 HUF
876 106 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai panel lakás hirdetés (27834937)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó felújítandó lakás Tatabányán, a Sárbereki lakótelepenTatabányán, a Sárbereki lakótelepen eladó egy 3. emeleti, lift nélkü...
43 900 000 HUF
708 064 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kunszentmártoni tégla lakás hirdetés (79957499)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Kunszentmárton központjában egy teljes felújításra váró, tágas, 2 szobás lakás. a központ közelében, csendes utcában talá...
7 500 000 HUF
83 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni tégla lakás hirdetés (17341275)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Ritka lehetőség a központban - két lakás egyben, akár 168 nm-es otthon! Kunszentmárton központjában, mégis csendes utcában kín...
11 000 000 HUF
65 476 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni egyéb lakás hirdetés (35387738)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
4 500 000 HUF
57 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni tégla lakás hirdetés (81381725)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
11 000 000 HUF
65 476 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni egyéb lakás hirdetés (65196643)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
4 500 000 HUF
57 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (78273864)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó metrómegállóhoz közeli lakás, zárt TÁRSASHÁZBAN! Budapest x. kerületében, az Üllői úthoz közel ajánlok a figyelmébe egy...
49 800 000 HUF
1 509 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (36442423)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest XIV. kerületében, az Árkád bevásárló központ szomszédságában, felújítandó, 10 emeletes, panelház, 8. emeletén, 1+1 fél...
59 980 000 HUF
1 303 913 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (89985233)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Budapest x. kerületében, a Kőrösi Csoma sétányon várja új tulajdonosát egy nettó 103 nm alapterületű, kétszintes, dupla erkélye...
99 900 000 HUF
666 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (46939273)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az M3-as bevezető szakaszánál, a Csáktornya parkban 50 negyzetmeteres, teljesen felújítandó, első emeleti lakás vált eladóvá! Tehermentes, azonnal birtokba vehető!
60 000 000 HUF
1 153 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki egyéb lakás hirdetés (57345577)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás Halásztelken – kiváló elhelyezkedéssel, remek lehetőséggel! Eladásra kínálunk Halásztelek központi részén egy 58 ...
55 500 000 HUF
956 896 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (42432929)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
56Nm-es 2 szobás lakás az óhegy park KÖZELÉBEN! A lakás 3%-os otthon start hitelre alkalmas! Eladásra kínálunk egy 2 külön ...
56 900 000 HUF
1 016 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (39495547)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk egy 36 nm-es, magasföldszinti, felújítandó lakást a közkedvelt Leonardo da Vinci utcában. Az ingatlan kiváló ...
49 900 000 HUF
1 386 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (65539363)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Eladó garzon, Budapest klasszikus belvárosában! *** Kiváló elhelyezkedéssel kínálunk megvételre egy 28 nm-es, 1 szobás lak...
59 900 000 HUF
2 139 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (46693948)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest IX. kerületének egyik legkedveltebb részén, a Ferenc körúton található ez a 84 nm-es, felújítandó állapotú lakás, amel...
89 900 000 HUF
1 070 238 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (96473652)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***** Költözzön a  központba! ***** Budapest belvárosának "fő ütőerén", a Nagykörúton, közvetlenül a Madách Színházzal szemben...
97 900 000 HUF
1 322 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (23954492)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
*** Azonnal költözhető panellakás békásmegyer legkedveltebb részén! *** Budapest III. kerületének csendes részén, a Zsirai Mik...
63 500 000 HUF
1 245 098 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (19338765)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Győr, Gyárváros kedvelt részen eladó egy 82 négyzetméter alapterületű földszinti saját kertkapcsolattal rendelkező tégla lakás....
58 900 000 HUF
718 292 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tapolcai tégla lakás hirdetés (39397232)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 154 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Ingatlan Presszó eladásra kínálja a 2 szobás lakást + üzlethelyiséget Tapolcán. Az Ingatlan Presszó által kínált felújítan...
29 900 000 HUF
194 155 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való felújítandó lakást?