Eladó felújítandó lakás (2200 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 200 db
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (93737349)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagykanizsa belvárosi részén eladó 2 lakásból álló ingatlan. a 3 szobás, 105 nm-es, földszinti lakás 6 lakásos társasház földsz...
32 000 000 HUF
304 761 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (29789732)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szolnok városban a Kassai lakótelepen, megvételre kínálunk egy tégla építésű 2 szobás 54m2 es lakást. Az ingatlan egy 4 emelete...
35 900 000 HUF
664 814 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (79375732)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen, Tócóskert kedvelt részén, a Derék utcán eladó egy 9. emeleti, 53 m? -Es, 2 szobás, loggiás társasházi lakás. Az ing...
58 700 000 HUF
1 107 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mosonmagyaróvári panel lakás hirdetés (17926881)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az Openhouse Mosonmagyaróvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179915 hivatkozási számú mosonmagyaróvári társasházi lakás. M...
42 990 000 HUF
781 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki tégla lakás hirdetés (53219798)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 60 nm-es, 2 szobás, erkélyes, magasföldszinti lakás, amely kiváló választás lehet mindazok számára, akik szeretnének ...
52 900 000 HUF
881 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (78953262)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Egy lenyűgöző, belső 7. kerületi ingatlan az új tulajdonosára vár az Erzsébet körúton! Ez a téglaépítésű, társasházi lakás im...
69 990 000 HUF
1 399 800 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentgotthárdi panel lakás hirdetés (42975395)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az osztrák határ melletti városban eladó egy 57 m²-es, 2 szobás lakás a 4. emeleten. A lakás legnagyobb előnye a panoráma: az...
30 000 000 HUF
526 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (49942244)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fedezze fel ezt a téglaépítésű, jo adottságokkal rendelkező lakást Budapest szívében, az Erzsébet körúton! Az 50 m²-es ingatla...
69 900 000 HUF
1 398 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (55895448)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
(For English scroll down) Pezsgő belvárosi élet, páratlan kilátás az Operára – exkluzív lehetőség a Napóleon Házban! Aki iga...
109 900 000 HUF
1 772 580 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (54254442)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó nagypolgári lakás a Városliget szomszédságában! a VII. kerület egyik csendes, mégis kiváló elhelyezkedésű utcájában, a He...
119 500 000 HUF
1 357 954 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (94737274)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskeméten, a Rávágy téren eladó egy 3. emeleti 41 nm-es, 1 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan tehermentes, azonnal birtokba...
34 900 000 HUF
851 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (73414646)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szeged-Rókus belvároshoz legközelebb eső részén, 78 m2-es, 3 szobás, felújítandó, földszinti téglalakás eladó. a lakásban 3 szo...
74 900 000 HUF
1 026 027 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (93379559)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Felújítandó lakás eladó a XX. kerületben, a Határ úton! Eladó a Határ út egyik jól megközelíthető részén egy 38 nm-es, társas...
29 500 000 HUF
670 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (62791693)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
29 500 000 HUF
776 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi egyéb lakás hirdetés (79995533)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád központjában egy lehetőségekben gazdag, 81 nm-es felújítandó lakás...
23 000 000 HUF
283 950 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki tégla lakás hirdetés (37774637)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Erkélyes lakás Halásztelek központjában saját ízlésére formálható otthon, remek lehetőség! Eladó egy 60 nm-es, 2 szobás, erkél...
52 900 000 HUF
881 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki tégla lakás hirdetés (83745946)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Erkélyes lakás Halásztelek központjában? Saját ízlésére formálható otthon, remek lehetőség! Eladó egy 60 m? -Es, 2 szobás, erk...
52 900 000 HUF
881 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki tégla lakás hirdetés (84178822)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
52 900 000 HUF
881 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki tégla lakás hirdetés (43892632)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Erkélyes lakás Halásztelek központjában - saját ízlésére formálható otthon, remek lehetőség! Eladó egy 60 m2-es, 2 szobás, erk...
52 900 000 HUF
881 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (93765253)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Eladó egy Otthon Start Programra alkalmas, 3. emeleti tágas lakás, galériázási lehetőséggel! *** Eladó egy 69 négyzetmétere...
84 500 000 HUF
1 224 637 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való felújítandó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.

Felújítandó ingatlan

Felújítandó ingatlannak nevezzük azokat a lakásokat és házakat, amelyek állapota miatt kisebb-nagyobb javításra, korszerűsítésre vagy teljes felújításra szorulnak. Ezeket általában kedvezőbb áron lehet megvásárolni, így jó lehetőséget kínálnak mind a saját otthont keresőknek, mind a befektetőknek.

Felújítandó otthon vásárlásakor érdemes számításba venni a szükséges munkálatokat és azok költségét. Ide tartozhat például a burkolatok cseréje, a fűtési rendszer korszerűsítése, nyílászárók cseréje, vagy akár a teljes gépészeti felújítás. Egy jól megválasztott ingatlanból így az új tulajdonos saját igényei szerint alakíthatja ki álmai otthonát.

A felújítandó ingatlan előnye, hogy a vételár alacsonyabb, és lehetőség van a személyre szabott kialakításra. Hátránya, hogy időt, energiát és anyagi forrást igényel a teljes átalakítás. Azonban megfelelő tervezéssel és szakértő segítséggel egy régi, korszerűtlen lakásból is modern, értékálló otthon varázsolható.