Eladó felújítandó lakás (2200 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 200 db
Eladó Dabasi egyéb lakás hirdetés (42223512)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 3 fél
Dabas legkedveltebb részén értékesítésre kínálok  két egymással összeépített lakóházat. A nagyobbik épületben található egy na...
25 900 000 HUF
319 753 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (64187966)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Sopron Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179080 hivatkozási számú soproni társasházi lakás. Sopron belvárosának...
54 900 000 HUF
819 402 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (77954756)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Sopron Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179428 hivatkozási számú soproni társasházi lakás. Belvárosi, földszin...
34 999 999 HUF
1 060 606 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Feldebrői egyéb lakás hirdetés (37745623)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Modernizált belső, nyugodt otthon! Korszerűsített lakás FELDEBRŐN! Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Feldebrő Verp...
15 500 000 HUF
276 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi tégla lakás hirdetés (23541376)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Sátoraljaújhely belvárosában, a sétálóutcától egy sarokra elhelyezkedő közös udvaros társasházban található, utcafrontra néző, ...
22 500 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci egyéb lakás hirdetés (93413243)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Megvásárlásra kínál irodánk, egy 79 nm-es, 3 szobás, keleti fekvésű nagypolgári lakást a Soltész Nagy Kálmán úton. Az ingatla...
35 000 000 HUF
443 037 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei egyéb lakás hirdetés (27569928)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Pest vármegye, Tápiószele vasútállomás közelében átlagos állapotú sorházi lakás Alapvető paraméterek: -Hasznos alapterület: 62...
12 900 000 HUF
208 064 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi egyéb lakás hirdetés (99439642)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 24 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Pécs belvárosában, az Ady Endre utcában eladó egy 24 m2-es, felújítandó garzonlakás, kiváló elhelyezkedéssel. A Széchenyi tér ...
25 000 000 HUF
1 041 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (38349456)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Világos, felújítást igénylő lakás frekventált helyen *** Eladó Budapest belvárosában, a 8. kerületben, a Horváth Mihály tér...
49 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunakeszi panel lakás hirdetés (78337694)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
6. emeleti naplementés Ny-ra tájolt, erkélyes lakás Dunakeszin -Tökéletes konstrukció 3% Otthon Start programra- Dunakeszi az...
62 990 000 HUF
851 216 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (49276528)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Állomás közelében, a Toldi utcán, 54 nm-es, 2 szobás, étkezős, erkélyes, kívülről szigetelt, műanyag nyílászárókkal...
34 900 000 HUF
646 296 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (94553213)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza, Toldi utcában eladásra kínálok egy 54m2-es, 2 szoba étkezős, közepes állapotú lakást! További jellemzők:- műanyag ...
34 900 000 HUF
646 296 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (23598414)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Mérnökök házában a bme mellett impozáns nagypolgári lakás ELADÓ 4 külön bejáratú SZOBA Közvetlen a bme mellett Budafoki úton,...
170 000 000 HUF
1 504 424 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei csúsztatott zsalus lakás hirdetés (57295158)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nógrád megyében, Bátonyterenyén a Barátság úton eladó egy 4. emeleti, 55 nm-es lakás, amely részleges felújításon esett át, így...
15 900 000 HUF
289 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei panel lakás hirdetés (26535927)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nógrád megyében, Bátonyterenyén a Barátság úton eladó egy 4. emeleti, 53 nm-es, erkélyes lakás, amely részleges felújításon ese...
15 900 000 HUF
300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (93778245)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok Széchenyivárosban egy 34 nm-es, első emeleti, erkélyes lakást, amely felújítást igényel, így új tulajdonosa sa...
33 500 000 HUF
905 405 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (33982767)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kizárólag irodánk kínálatában! Eladásra kínálunk egy 89 nm-es, felújítandó tégla lakást a Rétköz utcában, egy négylakásos ike...
85 000 000 HUF
944 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (94556858)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nagykanizsa kedvelt részén, az interspar közelében kínálunk megvételre egy 67 m²-es, téglaépítésű, erkélyes lakást, amely remek...
34 800 000 HUF
519 402 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (35768451)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Miskolc egyik legkedveltebb és legstabilabb városrészében, a Győri kapuban kínálunk megvételre egy 63 nm-es, 2+1 szobás, felújí...
32 990 000 HUF
523 650 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (42398733)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Debrecen közkedvelt városrészében a Vénkertben, Hortobágy utcán kínálunk eladásra egy teljeskörűen felújítandó 53 nm-es, 1+2 sz...
56 500 000 HUF
1 066 037 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való felújítandó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.

Felújítandó ingatlan

Felújítandó ingatlannak nevezzük azokat a lakásokat és házakat, amelyek állapota miatt kisebb-nagyobb javításra, korszerűsítésre vagy teljes felújításra szorulnak. Ezeket általában kedvezőbb áron lehet megvásárolni, így jó lehetőséget kínálnak mind a saját otthont keresőknek, mind a befektetőknek.

Felújítandó otthon vásárlásakor érdemes számításba venni a szükséges munkálatokat és azok költségét. Ide tartozhat például a burkolatok cseréje, a fűtési rendszer korszerűsítése, nyílászárók cseréje, vagy akár a teljes gépészeti felújítás. Egy jól megválasztott ingatlanból így az új tulajdonos saját igényei szerint alakíthatja ki álmai otthonát.

A felújítandó ingatlan előnye, hogy a vételár alacsonyabb, és lehetőség van a személyre szabott kialakításra. Hátránya, hogy időt, energiát és anyagi forrást igényel a teljes átalakítás. Azonban megfelelő tervezéssel és szakértő segítséggel egy régi, korszerűtlen lakásból is modern, értékálló otthon varázsolható.

Találd meg álmaid eladó felújítandó otthonát a legjobb áron most! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között a vágyott eladó felújítandó lakás hirdetéseket. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes felújítandó lakás típus (tégla lakás, panel lakás, csúsztatott zsalus lakás) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd a saját hirdetésed itt látni a listában, akkor add fel mielőbb, hogy vevőre találhass. Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.