Eladó felújítandó lakás (2201 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 201 db
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (57726129)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Újpesten, a Virág utcában, központhoz közeli részen, egy rendezett Társasház 10. emeleti lakása. a lakás felújítandó álla...
74 500 000 HUF
1 049 295 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (73243789)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetők és első lakást keresők figyelem! a város közepén eladó egy 34 m²-es, felújítandó garzonlakás, amely kiváló lehetőség...
49 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (96323975)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Az Openhouse Győr - Belváros Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179839 hivatkozási számú győri társasházi lakás. Győr-Nádorvá...
56 900 000 HUF
875 384 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (43718497)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Világos, felújítást igénylő lakás frekventált helyen *** Eladó Budapest belvárosában, a 8. kerületben, a Horváth Mihály té...
49 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (89719291)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Világos, csendes felső emeleti otthon zöld környezetben – Kőrakkáspark Van az a lakás, ahová belépve az ember azonnal érzi: it...
69 990 000 HUF
874 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ukki tégla lakás hirdetés (83734393)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Ingatlan Presszó eladásra kínál tégla lakást Ukkon. Az Ingatlan Presszó által kínált ukki lakás jellemzői: - Sümegtől 9 k...
9 900 000 HUF
137 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (85634728)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Irányáron eladó XII. kerület, Budagyöngye közelében – 67 m²-es, felújítandó lakás A Budagyöngyétől néhány perc sétára, csendes...
129 000 000 HUF
1 925 373 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfűzfői tégla lakás hirdetés (64249332)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
A Lido Home Balatonalmádi Ingatlaniroda eladásra kínálja az alábbi sorházi lakást Balatonfűzfőn! Fő jellemzői: -Balatonfűzfő n...
67 000 000 HUF
881 578 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (84415793)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Sopron Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179080 hivatkozási számú soproni társasházi lakás. Sopron belvárosának...
54 900 000 HUF
819 402 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (45273813)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kossuthfalván a 20. kerületben jó környezetben, rendezett, szigetelt társasházban eladó egy 1. emeleti 49 négyzetméteres, remek...
44 900 000 HUF
916 326 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (99423249)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
44 900 000 HUF
916 326 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (57487758)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó kétszobás lakás a szentpéteri kapuban! Eladó a Pozsonyi utcán egy 52nm-es, kétszobás, erkélyes lakás egy szigetelt épület...
27 900 000 HUF
536 538 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (94493555)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Rendkívüli, kihagyhatatlan lehetőség Miskolcon: 4 szobás, tágas otthon eladó a Bárczay utcában! Otthon start program! Misko...
39 000 000 HUF
582 089 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (52599635)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolcon a Bulgárföldön a Fazola Henrik utcán egy 54 nm-es, 2 szobás, felújítandó állapotú erkélyes lakás 4 emeletes tég...
22 990 000 HUF
425 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (71814792)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó 3%-os Otthon Start hitelre alkalmas 73 m²-es lakás Rákoskeresztúron, zöldövezeti környezetbenBudapest XVII. kerületében, ...
69 900 000 HUF
957 534 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (26256732)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
*** Világos, felújítást igénylő lakás frekventált helyen *** Eladó Budapest belvárosában, a 8. kerületben, a Horváth Mihály tér...
49 500 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (91326333)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Miskolc egyik legkedveltebb és legstabilabb városrészében, a Győri kapuban kínálunk megvételre egy 63 nm-es, 2+1 szobás, felújí...
32 990 000 HUF
523 650 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (74538679)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Vác, Burgundia városrészben kerül a portfóliónkba egy páratlan megbízás! Az ingatlan, amelyet most bemutatunk Önnek, egy 166 é...
99 000 000 HUF
521 052 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai egyéb lakás hirdetés (74773332)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Baján, a Klapka lakótelep zöldövezeti, csendes részén eladó egy 57 m²-es, 2, 5 szobás lakás, melynek egyik legnagyobb értéke az...
33 000 000 HUF
578 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai tégla lakás hirdetés (47765733)
84 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Tetőtér beépítéses lakás Ajka óváros. 98 Négyzetméteres 3. emeleti tetőtér beépítéses lakás eladó, 1961-ben épült, bővítés 191...
52 000 000 HUF
530 612 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való felújítandó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.

Felújítandó ingatlan

Felújítandó ingatlannak nevezzük azokat a lakásokat és házakat, amelyek állapota miatt kisebb-nagyobb javításra, korszerűsítésre vagy teljes felújításra szorulnak. Ezeket általában kedvezőbb áron lehet megvásárolni, így jó lehetőséget kínálnak mind a saját otthont keresőknek, mind a befektetőknek.

Felújítandó otthon vásárlásakor érdemes számításba venni a szükséges munkálatokat és azok költségét. Ide tartozhat például a burkolatok cseréje, a fűtési rendszer korszerűsítése, nyílászárók cseréje, vagy akár a teljes gépészeti felújítás. Egy jól megválasztott ingatlanból így az új tulajdonos saját igényei szerint alakíthatja ki álmai otthonát.