Eladó felújítandó lakás (2201 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 201 db
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (29382312)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen Tócóskert városrészen társasházi lakás eladó! - a lakás 68 nm -es felújítandó állapotú. - a lakásban egy nappali, k...
54 000 000 HUF
794 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi egyéb lakás hirdetés (26734536)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád központjában egy lehetőségekben gazdag, 81 nm-es felújítandó lakás...
23 000 000 HUF
283 950 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tiszakeszi tégla lakás hirdetés (87885672)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Vidéki nyugalmat kedvelők figyelmébe ajánlom! Eladó Tiszakeszin, csendes, nyugodt környezetben 1+2 fél szobás lakás téglaépít...
12 900 000 HUF
161 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi panel lakás hirdetés (33637444)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Csongrád-Csanád Vármegyében, Szentesen eladó egy 3. emeleti, belső 2 szintes, 113 m2 alapterületű lakás. A lakásban 5 szoba, 1...
44 000 000 HUF
389 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (77445746)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
***Örokpanoráma - HEGYVIDÉK*** A budai hegyek és erdők közepette elhelyezkedő 5 szobás, 3 szintes lakás elképesztő panorámával...
169 000 000 HUF
1 760 416 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi egyéb lakás hirdetés (58419557)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
73 Nm napfény az Újlipótvárosban! Ez egy olyan 2+1 szobás, 4. emeleti lakás, ahol minden szoba külön bejáratú, és akár 2+2 sz...
104 990 000 HUF
1 438 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (58987225)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 195 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5+ 1 fél
Eladásra kínálunk Kútvölgy kedvelt részén egy Ősfás 1100 m2 területen elhelyezkedő patinás „lakást – házat” amely közvetlen 500...
279 999 000 HUF
1 435 892 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (66567348)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk Kútvölgy kedvelt részén egy Ősfás 1100 m2 területen elhelyezkedő patinás házban elhelyezkedő 93 m2 lakást mel...
169 000 000 HUF
1 817 204 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (74734189)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Kútvölgy kedvelt részén egy Ősfás 1100 m2 területen elhelyezkedő patinás házban található 100 m2 panorámás la...
130 000 000 HUF
1 300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi tégla lakás hirdetés (73934669)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tágas, 117 m²-es, első emeleti ingatlan eladó a 18. kerületben, az Üllői úton – kiváló elhelyezkedés, sokoldalú hasznosítási le...
69 500 000 HUF
594 017 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (47718874)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Astoria | Csend a központban | Befektetésre tökéletes Eladó egy 31 m²-es, földszinti garzonlakás az Astoria közvetlen közelébe...
54 000 000 HUF
1 636 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (82388347)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Újpest kertvárosi részén 71 nm-es felújítandó tégla lakás eladó. A lakás egy 2 szintes, 2 lakásos jogilag társasházzá alakíto...
95 000 000 HUF
1 338 028 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (79757668)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
+++Vi. Rippl Rónai utcában, 70 nm-es nagypolgári lakás! +++ Terézvárosban a Városliget közelében, századfordulós, liftes társas...
83 800 000 HUF
1 197 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (37387352)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk egy felújítandó állapotú, téglaépítésű lakást Budapest Hernád utcájában. A lakás 92 négyzetméteres, helyet k...
122 550 000 HUF
1 392 613 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (17425374)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
L-004671. Munkácsy Mihály utcában, a belváros szélén frekventált, csendes zöldövezetben, közkedvelt helyen, 4 emeletes épületbe...
49 900 000 HUF
845 762 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (47729373)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó, felújítandó 71 m2-es lakás a v. kerületben, a veres pálné utcában, a belváros egyik legkeresettebb részén. Az ingatlan f...
89 900 000 HUF
1 266 197 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (98994499)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nagyvárosi elegancia és sokoldalú hasznosíthatóság az Erzsébet körút szívében Budapest VII. kerületének frekventált, mégis igé...
97 900 000 HUF
1 322 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (79997474)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetői aranybánya szegeden – 2 garzon = dupla HOZAM! Szegeden, az egyetemek közvetlen közelében eladó egy ritka adottságú...
33 000 000 HUF
785 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (89754557)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 207 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Jó befektetési lehetőség, mivel az ingatlan igény szerint felosztható több lakásra, IRODÁRA! Az ingatlan kizárólag a mi irodá...
122 900 000 HUF
593 719 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (93654448)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Jó alapokkal rendelkező, loggiás lakás Óbudán A III. kerületben, a Selyemfonó utcában kínálok megvételre egy 4. emeleti, két s...
64 900 000 HUF
1 272 549 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való felújítandó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.

Felújítandó ingatlan

Felújítandó ingatlannak nevezzük azokat a lakásokat és házakat, amelyek állapota miatt kisebb-nagyobb javításra, korszerűsítésre vagy teljes felújításra szorulnak. Ezeket általában kedvezőbb áron lehet megvásárolni, így jó lehetőséget kínálnak mind a saját otthont keresőknek, mind a befektetőknek.