Eladó felújítandó lakás (2201 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 201 db
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (33513453)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Openhouse Zalaegerszeg Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179433 hivatkozási számú zalaegerszegi társasházi lakás. Zalaege...
30 900 000 HUF
618 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (99495933)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 152 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 4 fél
Szeged belvárosában eladó egy 140 m2-es, belső udvari épület, amelyhez 2 db saját fedett udvari autóbeálló tartozik. Az ingatla...
75 000 000 HUF
493 421 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (66323453)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét - Belvárosának közelében, egy téglaépítésű, földszinti, felújítandó, 39 m2-es, 2 szobás lakás keresi új tulajdonosát!...
31 000 000 HUF
794 871 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi tégla lakás hirdetés (47384542)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Panorámás, teraszos otthon garázzsal – a belvárostól 10 perc sétára Ha olyan lakást keresel Zalaegerszegen, ahol a város köze...
52 400 000 HUF
569 565 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi egyéb lakás hirdetés (72432382)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Belső-Ferencváros közkedvelt részén egy 165 nm-es, 4. emeleti, felújítandó, akár több lakásra is osztható ingatlan várja követk...
164 900 000 HUF
999 393 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (35714379)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Azonnal költözhető, tehermentes ingatlan a XXIII. kerületben a Városközponthoz közel. Budapest XXIII. kerületének központi rész...
32 900 000 HUF
913 888 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (63894429)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Frangepán utcában befektetésre tökéletes lakás a XIII. kerület SZÍVÉBEN! Eladó a XIII. kerület szívében, a közkedvelt Frangepán...
55 000 000 HUF
1 375 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (38948222)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Rendkívüli, kihagyhatatlan lehetőség Miskolcon: 4 szobás, tágas otthon eladó a Bárczay utcában! Otthon start program! Misko...
39 000 000 HUF
582 089 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (87747723)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen szívében, a Széchényi utcán eladó egy 47 m? -Es, 1. emeleti lakás, ahol minden egy karnyújtásnyira van: főtér, üzletek...
64 990 000 HUF
1 382 765 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (96773479)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó 3%-os Otthon Start hitelre alkalmas 73 m²-es lakás Rákoskeresztúron, zöldövezeti környezetben Budapest XVII. kerületébe...
69 900 000 HUF
957 534 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (55975595)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Azonnal költözhető, tehermentes ingatlan a XXIII. kerületben a Városközponthoz közel. Budapest XXIII. kerületének központi ré...
32 900 000 HUF
913 888 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi panel lakás hirdetés (44373678)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó 3%-os Otthon Start hitelre alkalmas 73 m²-es lakás Rákoskeresztúron, zöldövezeti környezetben! Budapest XVII. kerületébe...
69 900 000 HUF
957 534 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szombathelyi tégla lakás hirdetés (55443752)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a Fő tér kapujában, a Savaria téren egy 3 szobás, felújítandó nagy polgári lakás. Az ingatlan 2 emeleten helyezkedik el é...
50 700 000 HUF
650 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (32865494)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Miskolcon a Klapka György utcában 8. emeleti, 55nm-es kettő szobás, gardróbos, teljesen felújítandó panel lakás eladó! Erkélye...
25 200 000 HUF
458 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (54389255)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Miskolc belvárosában, a Petőfi utcában eladásra kínálok egy polgári típusú, 190 nm alapterületű, nagy belmagasságú, földszinti,...
75 700 000 HUF
398 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44745753)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
32 900 000 HUF
913 888 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (71468744)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pénztermelő ingatlan a bródyban, a palotanegyed soha nem megy ki a divatból (for english please scroll DOWN)Befektetők, figyele...
72 500 000 HUF
1 271 929 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (34752437)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó lakás Nyíregyházán, stadion közelében – kiváló befektetés! Nyíregyházán, a stadion közelében, tégla építésű társasház 2...
43 900 000 HUF
665 151 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (84323442)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó nagypolgári lakás a Városliget szomszédságában! A VII. kerület egyik csendes, mégis kiváló elhelyezkedésű utcájában, a ...
119 500 000 HUF
1 357 954 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (45214142)
4 hónapja a megveszLAK-on