Eladó felújítandó lakás (2201 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 2 201 db
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (79752592)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetők, figyelem! Ha értékálló pénzlekötést és garantált a bérbeadás, megtalálta. a projekt adott: Budapest VIII. kerületé...
72 500 000 HUF
1 271 929 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (31446791)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Erkélyes lakás a BELVÁROSBAN! Budapest VII. kerületében, Belső Erzsébetvárosban kínálok megvételre egy 74 nm-es, 2 szobás, fel...
97 900 000 HUF
1 322 972 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (54533594)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Pénztermelő ingatlan a bródyban, a palotanegyed soha nem megy ki a divatból (for english please scroll DOWN)Befektetők, figyele...
72 500 000 HUF
1 271 929 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (99844764)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Befektetők figyelem! ! ! Kecskemét - Belvárosának közelében, egy téglaépítésű, földszinti, felújítandó, 39 m2-es, 2 szobás lak...
31 000 000 HUF
794 871 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (32542253)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
31 000 000 HUF
794 871 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (29993325)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
31 000 000 HUF
794 871 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (45647271)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
31 000 000 HUF
794 871 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (94312981)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújítandó, erkélyes, nagypolgári LAKÁS! Budapest VIII. kerületében, a Palotanegyedben kínálok megvételre egy 96 nm-es, kétsz...
103 900 000 HUF
1 082 291 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei panel lakás hirdetés (52835344)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bátonyterenyén, a Jedlik Ányos úton eladó egy 49 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakás az épület 4. emeletén. Az ingatlan tehermentes...
9 990 000 HUF
203 877 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest III. kerületi egyéb lakás hirdetés (53729357)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 720 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Óbudán a Bécsi úton az eurocenterrel szemben, (de nem a Bécsi útra néző) kínálunk bérbeadásra egy nagy belmagasságú, utcafronto...
2 835 360 HUF/Hó
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest III. kerületi egyéb lakás hirdetés (63391215)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 702 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Óbudán a Bécsi úton az eurocenterrel szemben, kínálunk bérbeadásra egy nagy belmagasságú, utcafronti üzlethelyiséget. Mérete: ...
2 764 476 HUF/Hó
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest III. kerületi egyéb lakás hirdetés (23877743)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Budapest, III. kerületben kiadó! Kiváló helyen, szemben az Erocenterrel, lakótelep veszi körül. Az üzlethelyiség állapotát te...
2 864 HUF/Hó
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi egyéb lakás hirdetés (32383834)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó Üzlethelyiség Sarkad Város Központjában - Tökéletes Lehetőség Vállalkozásod Számára! Eladó Sarkad város szívében, frekv...
2 200 000 HUF
146 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kevermesi egyéb lakás hirdetés (33633487)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 450 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó a Román határhoz közeli település (Kevermes) központjában egy 450 nm-es, sok lehetőséggel kecsegtető, vállalkozásra is al...
22 500 000 HUF
50 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi egyéb lakás hirdetés (12744473)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló befektetési lehetőség a IX. kerületben! Eladásra kínálok egy azonnal birtokbavehető, 83 m²-es, sokoldalúan hasznosítha...
34 000 000 HUF
409 638 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi panel lakás hirdetés (62793778)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladóvá vált ez a csatári városrészben található, 52 négyzetméteres 10. emeleti lakás. Előnyei közül kiemelném, hogy •Korszerű...
29 000 000 HUF
557 692 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (74239545)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal KÖLTÖZHETŐ! Csak az iroda kínálatában! ZÖLDÖVEZET, kiváló lokáció és infrastruktúra! SZIGETELT, igényes, kamerarends...
53 500 000 HUF
1 138 297 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (22514836)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 138 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Kitűnő befektetési lehetőség a 7. kerület központjában, a megújult blaha lujza TÉRNÉL! LIFTES ház 1. emeletén kínálunk megvét...
117 300 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (64255242)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 409 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Befektetők figyelem! 2 Ker. Mammut mellett, eladó egy bruttó 409nm-es tetőtér, mely befektetők számára sok lehetőséget tartoga...
115 000 000 HUF
281 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Marcali tégla lakás hirdetés (33454174)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
*** Marcaliban eladó földszinti LAKÁS*** Az ingatlan 1970- ben, téglából épült, Marcali központjában helyezkedik el. a Belváros...
22 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való felújítandó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.

Felújítandó ingatlan

Felújítandó ingatlannak nevezzük azokat a lakásokat és házakat, amelyek állapota miatt kisebb-nagyobb javításra, korszerűsítésre vagy teljes felújításra szorulnak. Ezeket általában kedvezőbb áron lehet megvásárolni, így jó lehetőséget kínálnak mind a saját otthont keresőknek, mind a befektetőknek.

Felújítandó otthon vásárlásakor érdemes számításba venni a szükséges munkálatokat és azok költségét. Ide tartozhat például a burkolatok cseréje, a fűtési rendszer korszerűsítése, nyílászárók cseréje, vagy akár a teljes gépészeti felújítás. Egy jól megválasztott ingatlanból így az új tulajdonos saját igényei szerint alakíthatja ki álmai otthonát.

A felújítandó ingatlan előnye, hogy a vételár alacsonyabb, és lehetőség van a személyre szabott kialakításra. Hátránya, hogy időt, energiát és anyagi forrást igényel a teljes átalakítás. Azonban megfelelő tervezéssel és szakértő segítséggel egy régi, korszerűtlen lakásból is modern, értékálló otthon varázsolható.