Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok (72656 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok

Rendezés:

Összes találat: 72 656 db
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (99813743)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskeméten eladó 1 szobás lakás, mely azonnal KÖLTÖZHETŐ! Kecskeméten eladó egy 1. emeleti, egy szobás, lakás. Az ingatlan főb...
29 900 000 HUF
830 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti házrész hirdetés (83579832)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 173 m2
Szobaszám: 3
**Ritka Jó Ajánlat! Családi Ház Eladó Vacsiközben**Eladásra kínálunk egy kivételes lehetőséget Vacsiköz csendes, rendezett utcá...
44 900 000 HUF
690 769 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (75293976)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 473 m2
Szobaszám: 6
Befektetők! Nagycsaládosok Figyelem! Kecskemét, Szeleifaluban 2 külön bejáratú ingatlan, 2 utcáról megközelíthető telken eladó....
45 000 000 HUF
409 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (44427468)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 472 m2
Szobaszám: 4
Kecskeméten a Szeleifaluban tégla falazatú, nappali + 3 szobás, jó állapotú családi ház eladó! a 85 m2-es épület kezelhető mére...
69 000 000 HUF
711 340 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (76893541)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Az eladásra kínált ingatlan két különálló egységből áll, mindkettő 2 szintes és külön fürdő résszel rendelkezik. Az egyik épüle...
99 000 000 HUF
825 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (74493337)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 236 m2
Telekterület: 525 m2
Szobaszám: 4
Eladó Érdligeten panorámás családi ház, csendes zsákutcában! Kivételes adottságokkal rendelkező, 2008-ban felújított, jó műszak...
95 000 000 HUF
402 542 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Őriszentpéteri családi ház hirdetés (74933377)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 1927 m2
Szobaszám: 4
Az Őrségi Nemzeti Park szívében, Őriszentpéteren kínálunk eladásra egy kivételes adottságokkal rendelkező családi házat, amely ...
129 900 000 HUF
764 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (23816593)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 151 m2
Telekterület: 455 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Eladó egy kétszintes, 140nm, tégla építésű, kétszintes, családi ház Szigetszentmiklóson. Ez az ingatlan ideális választás mind...
140 000 000 HUF
927 152 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi tégla lakás hirdetés (44489339)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó teljeskörűen felújított, azonnal költözhető lakás Szigethalmon. Ez a nettó 85 m²-es ingatlan tökéletes választás lehet m...
64 000 000 HUF
780 487 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (39386392)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 567 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk Érd Vincellér részén egy 150 m2-es családi házat, ami rengeteg lehetőséget rejt magában. Akár családi életre,...
99 900 000 HUF
666 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (49393333)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 5
Modern prémium otthon, saját ízlésre szabva- kulcsrakészen! Eladó egy modern megjelenésű, már szerkezetkész családi ház, amel...
119 000 000 HUF
1 025 862 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (69742343)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Szeretne egy olyan ingatlant, ahol a villanyszámla szinte ismeretlen fogalom? A lakás saját napellem rendelkezik! Szeged egyik...
88 000 000 HUF
1 047 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bakonyszombathelyi családi ház hirdetés (94531194)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 2158 m2
Szobaszám: 3
Kis családi ház Bakonyszombathelyen! Az ingatlankeresők egyik kedvelt településén kínálok megvételre egy 76 m2 alapterületű, ...
39 000 000 HUF
513 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (27457255)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Békásmegyer hegy felőli oldalán eladó egy 57 nm-es, 2+1 félszobás panorámás lakás a 9. emeleten! A lakás egy 10 emeletes ház ...
66 900 000 HUF
1 173 684 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (26968973)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Tóparti panel lakás Győr-Szabadhegyen! Győr egyik legkeresettebb városrészében, Szabadhegyen kínálunk megvételre egy 49 ...
49 900 000 HUF
1 018 367 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (45624867)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk a XI. kerület egyik legkedveltebb részén, Szentimreváros, a Feneketlen-tó közvetlen közelében egy 81 nm-es, j...
99 900 000 HUF
1 233 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci panel lakás hirdetés (49925139)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vác kedvelt részén, Alsóvárosban kínálunk eladásra egy 55 nm-es, világos, 7. emeleti, erkélyes lakást. Az ingatlan elosztása ...
57 900 000 HUF
1 052 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi házrész hirdetés (77754445)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 120 m2
Szobaszám: 2
Békásmegyer- Ófaluban eladó egy 46 négyzetméteres házrész 120 négyzetméteres telken! Az ingatlan az 1932-ben épült, viszont t...
71 900 000 HUF
1 438 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (77193335)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Budagyöngye bevásárlóközponttól mindössze néhány percnyire, kiváló közlekedés mellett, eladóvá vált egy 2 szobás, felújítandó...
71 400 000 HUF
1 400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (35447599)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy igényes, napfényes, 2 szobás lakás a második emeleten! a lakás egy 2000-ben épült, tégla szerkezetű, szigetelt társas...
42 500 000 HUF
988 372 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való 3%-os hitelre alkalmas ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal