Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok (72138 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok

Rendezés:

Összes találat: 72 138 db
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (68477163)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XIV. kerület, Zuglóban, a Szentmihályi úton 2 szobás, felújított lakás eladó, az Örs vezér tere közelében! 46 Négyzet...
61 900 000 HUF
1 345 652 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (42364447)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó panel lakás! Remek elosztással, kiváló lokációban Ár: 65 000 000 Ft. Alapterület: 59 m2 -Pár perc sétára a kispesti pia...
65 000 000 HUF
1 101 694 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47333557)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
13. kerület kedvelt részén Lehel út és Róbert Károly körút közvetlen közelében a Mohács utcában eladó egy szépen felújított, 1....
39 000 000 HUF
1 500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93537132)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
*** Kiváló befektetési lehetőség, hosszútávú kiadásra és saját célra egyaránt! *** Jó állapotú, galériás lakás a Mátyás tér kö...
50 900 000 HUF
1 497 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (84943894)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Egy szoba két félszobás 59 m2-es lakás 70 milláért - nem rossz! És tényleg! Napfényes, jó alapterület kiosztású a lakás, már e...
70 000 000 HUF
1 186 440 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (35319244)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladóvá vált Óbuda egyik legkeresettebb részén, a Flórián tér közvetlen közelében a panelprogramos társasház negyedik emeletén ...
73 500 000 HUF
1 080 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi tégla lakás hirdetés (63877355)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
XV. kerület kedvelt részén, kiváló közlekedés mellett kínálunk megvételre egy 69 nm-es, 2+2 félszobás, jó állapotú lakást! Az ...
84 900 000 HUF
1 230 434 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (99999398)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szeretne egy olyan lakást, ahol a kényelem és a kiváló lokáció találkozik? Megtalálta! Káposztásmegyer egyik legkedveltebb ...
69 800 000 HUF
1 090 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (49968276)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk egy 73 nm alapterületű, első emeleti lakást egy folyamatosan fejlődő, jelentős értéknövekedési potenciállal r...
92 000 000 HUF
1 260 273 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (44349323)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
*** Belvárosi lakás akár 3%-os Otthon Start hitelre is *** Budapest belvárosában, a 8. kerület közkedvelt részén eladó egy 52 n...
66 200 000 HUF
1 351 020 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (17979279)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest III. kerületében eladó egy 52 nm-es, 2 szobás, világos 3-ik emeleti lakás. Az ingatlan nyugati fekvésű, ablakai a hegy...
61 900 000 HUF
1 190 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (54399385)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Egy kis kreativitás és munka, és ebből a lakásból könnyedén egy szerethető zuglói kincs születhet! Zugló közkedvelt részén, Ist...
65 900 000 HUF
1 220 370 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (78341253)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bevezető ÁRON! Jelenlegi áraink 15 % akciós kedvezményt tartalmaznak! 75 % Befizetése mellett érvényesek. Árképzésünk rugalm...
83 560 000 HUF
1 492 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (47723938)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy napfényes, kétszobás lakást a népszerű József Attila lakótelepen, az Üllői út közelében, kiváló lokációva...
64 900 000 HUF
1 324 489 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (28213998)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó a Blaha Lujza tér mellett egy tágas, jó elosztású, központi elhelyezkedésű, mégis csendes lakás. Az ingatlan egy rendez...
74 900 000 HUF
1 152 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (88833955)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló adottságú, 3 szobás lakás eladó újpalotán! Valósítsa meg ÁLMAIT! XV. kerület, Drégelyvár utcában eladó egy 61 nm-es pa...
64 900 000 HUF
1 063 934 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (54377733)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest XIV. kerületében, Zuglóban, a vasútállomás közelében egy világos, jó állapotú 1 szobás lakás rendezett társasház...
52 900 000 HUF
1 392 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (93544365)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Teljesen felújított, olcsó, világos garzon a közszolgálati egyetemnél eladó! Eladó egy Otthon Start Programra alkalmas, 8. ke...
43 200 000 HUF
1 270 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (39359262)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Napfényes, erkélyes, jó állapotú lakás, a centenáriumi lakótelep új részén! 3 %-Os osp hitelre alkalmas! ! ! XVI. kerület, Cent...
69 800 000 HUF
1 246 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (56972843)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás, erkélyes lakás az Örs vezér terén Eladásra kínálunk egy 49 nm-es, 2 szobás, jó állapotú lakást Budapest egyik ...
64 900 000 HUF
1 324 489 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való 3%-os hitelre alkalmas ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal