Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok (72309 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok

Rendezés:

Összes találat: 72 309 db
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (45233973)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 623 m2
Szobaszám: 7
Eladó a XVIII. kerület legkeresettebb részén, a Szent Imrekertvárosban, 312 m2-es telken, egy 2000-ben épült, 3 szintes, 210 nm...
139 900 000 HUF
666 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (13232362)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 171 m2
Telekterület: 895 m2
Szobaszám: 5
Eladó családi ház Budapest XVIII. kerületének kertvárosi ékkövében GanzkertvárosbanAz egyik legkeresettebb, nyugodt kertvárosi ...
145 000 000 HUF
847 953 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (77473758)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 5
Új építésű, amerikai konyhás nappali + 4 szobás, napelemes, erkélyes ikerházfél Ganzkertvárosban Eladó Budapest 18. kerületében...
140 000 000 HUF
1 147 540 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (55992285)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 510 m2
Szobaszám: 4
Az Üllői úttól alig pár méterre kimondottan frekventált helyen eladó lakóövezeti telek felújítandó vagy bontandó családi házzal...
54 900 000 HUF
422 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (69462244)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1003 m2
Szobaszám: 3
Budapest XVIII. kerületében, Ganz-kertvárosban eladó egy 90 nm-es, nappali + 2 szobás családi ház 100 nm-es műhellyel, 1003 nm-...
134 900 000 HUF
1 498 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (33439139)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest 10. kerületében, az Óhegy kerületrészben, téglaépítésű ház, magasföldszintjén, egy 59 nm-es, 2 szobás lakás. 40 ...
58 900 000 HUF
998 305 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (73724415)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó panellakás 14. Ker. , Alsórákos (67 m²) Főbb jellemzők Méret: 67 m² Szobák: 3 + gardróbszoba (ablak nélküli) Emelet: föl...
84 990 000 HUF
1 268 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (32433974)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladóvá vált egy napfényes, 56 nm-es, 1+2 félszobás lakás Békásmegyer kedvelt részén! Ha olyan lakást keresel, ahol a praktikus...
65 000 000 HUF
1 160 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi tégla lakás hirdetés (35399434)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Egyedi ajánlat, most a legjobb piaci áron! Eladó Újpest csendes, nyugodt részén egy közös udvarban lévő 31nm-es, egy szobás, gá...
37 400 000 HUF
1 206 451 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (14796782)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
IV. kerületben, az Árpád üzletház közelében, az Árpád úton eladó egy 59 m²-es, azonnal költözhető, 1+2 félszobás panel lakás a ...
74 000 000 HUF
1 254 237 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi panel lakás hirdetés (45273381)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Újpalotán világos, panorámás, igényesen felújított otthon eladó! XV. kerület közkedvelt részén, Újpalotán kínálok megvételre eg...
64 900 000 HUF
1 224 528 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fonyódi tégla lakás hirdetés (73878972)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Fonyód kedvelt részén eladó a Balatontól mindössze 60 méterre elhelyezkedő, 25 m2-es üdülő házas vízparti nyaraló, lakás. Az ép...
32 900 000 HUF
1 218 518 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti csúsztatott zsalus lakás hirdetés (98356483)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kifogástalan állapotú, erkélyes otthon a Hunyadivárosban! Kecskemét legkedveltebb zöldövezetében, a Hunyadivárosban eladó egy...
63 800 000 HUF
1 029 032 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (38276372)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy igényes, napfényes, 2 szobás lakás a második emeleten! Az lakás egy 2000-ben épült, tégla szerkezetű, szigetelt tár...
42 500 000 HUF
988 372 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (13313243)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy igényes, napfényes, 2 szobás lakás a második emeleten! A lakás egy 2000-ben épült, tégla szerkezetű, szigetelt társ...
42 500 000 HUF
988 372 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti csúsztatott zsalus lakás hirdetés (53233333)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
63 800 000 HUF
1 029 032 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (44399274)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Kecskemét- Kadafalván eladó egy négylakásos lakóépület sorházi lakása, közel 400 nm-es lekerített, önálló telekrésszel, gondozo...
86 000 000 HUF
614 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (94323416)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyivárosi prémium lakás 1. emelet, 2023-as FELÚJÍTÁS! Kecskemét kedvelt részén kínálok eladásra egy minden részletében ...
53 800 000 HUF
978 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (74634467)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskemét legkedveltebb lakóparkjában, az Arborétum Lakóparkban 1. emeleti, nappali + 2 hálószobás 77 nm-es igényes, szép lakás...
88 000 000 HUF
1 142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (63839497)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
42 500 000 HUF
988 372 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való 3%-os hitelre alkalmas ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal