Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok (72654 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok

Rendezés:

Összes találat: 72 654 db
Eladó Abai tégla lakás hirdetés (42287458)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Márvány Liget Lakópark – a nyugalom szigete Székesfehérvár közelében! Szeretne modern, kényelmes otthont egy csendes, zöldöve...
58 900 000 HUF
981 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (37399444)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 460 m2
Szobaszám: 4
A társasház második épületének hasznos alapterülete kb. 90 Nm. Telek területe összesen 460 nm. Ezt a házat a tulajdonos 2011-be...
77 900 000 HUF
865 555 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Turai családi ház hirdetés (57789558)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1058 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó, elcserélhető 3 szobás nagy konyhás, külön ebédlős, nagy kamrás16 nm, zárt üveges verandával. Sok melléképület, nagy kert...
42 600 000 HUF
355 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (18947455)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 507 m2
Szobaszám: 3
Székesfehérváron, a Maroshegyen, eladásra kínálok, egy közel 113 nm-es családi házat. A telek mérete 507 nm, a társasházi alap...
94 900 000 HUF
839 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csibráki családi ház hirdetés (44354943)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2877 m2
Szobaszám: 2
A ház hasznos alapterülete kb. 80 Nm, telek terület 2877 nm. Felujjitásra szorul, két szoba, nappali konyha, fürdőszoba, külön ...
7 000 000 HUF
87 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (67469954)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 757 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
A vezér utcákban eladó, egy 136 nm hasznos alapterülettel rendelkező kertes családi ház. Az árba első vagy második emelti tégl...
89 900 000 HUF
661 029 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (45482424)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 1081 m2
Szobaszám: 2
Kisfalud csendes utcájában eladó, egy teljesen felújított vegyes falazatú családi ház szép rendezett kertel. a ház az 50-es 60-...
68 900 000 HUF
1 043 939 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi családi ház hirdetés (74576573)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 5
Akció! Árcsökkenés! ! ! Felújított családi ház + külön üzlethelyiség és garázs Mohácson – otthon és vállalkozás egyben! Mohá...
99 000 000 HUF
727 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi családi ház hirdetés (54284584)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 1033 m2
Szobaszám: 4
Árcsökkenés! ! ! Mohácson nagy potenciálú családi ház nagy telekkel – saját ízlés szerint alakítható! Mohács kedvelt részén ...
24 000 000 HUF
222 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lánycsóki családi ház hirdetés (46526224)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 3113 m2
Szobaszám: 3
Csendes faluszéli ház Lánycsókon – stabil alap, szabadon alakítható jövő Lánycsókon, a falu szélén, nyugodt, természet közeli k...
9 200 000 HUF
105 747 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi családi ház hirdetés (55829456)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 836 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Árcsökkenés! ! ! Hangulatos, jó állapotú lakóház Mohácson, a Szőlőhegyen – panorámás környezetben Mohács Szőlőhegyen szép álla...
21 000 000 HUF
207 920 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaszekcsői családi ház hirdetés (25222249)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 1330 m2
Szobaszám: 3
Családi ház eladó Dunaszekcsőn – akár azonnal költözhető állapotban! Eladásra kínálunk egy részben felújított, karbantartott ...
14 500 000 HUF
213 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sombereki családi ház hirdetés (87944832)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 202 m2
Telekterület: 910 m2
Szobaszám: 8
Sombereken két lakrészes, részben felújított családi ház eladó! A fotók digitálisan takarított állapotot mutatnak, a jelenlegi...
45 000 000 HUF
222 772 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi tégla lakás hirdetés (43923355)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Árcsökkenés! ! ! Belvárosi lakás Mohácson – ritka lehetőség saját ízlésre szabható otthon kialakítására A fotók egyes helyisé...
38 000 000 HUF
633 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Balatonboglári tégla lakás hirdetés (63759624)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Árcsökkenés! 71 Nm-es földszinti lakás + Garázs eladó Balatonbogláron (Alacsony közösköltség! ) A Balaton déli partján, Bala...
56 900 000 HUF
801 408 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Leányfalui családi ház hirdetés (44349519)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 3
Leányfalu – Dunaparti életérzés saját kishajó kikötővel! Eladó Leányfalun egy különleges adottságú, háromszintes, modern csal...
150 000 000 HUF
1 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi egyéb lakás hirdetés (58975938)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó üzlet az v. kerületben Eladó egy 70 nm-es üzlethelyiség a Nyugati tér közelében. Utcai bejáratú alagsori helyiség, teljes...
75 000 000 HUF
1 041 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Koroncói családi ház hirdetés (44762321)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 620 m2
Szobaszám: 4
Koroncón lehet az új otthonotok, egy 620 nm-es telken, nappali +3 szobás családi házat építünk számotokra. Fűtéskész átadás a...
69 000 000 HUF
775 280 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Sürgős!
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (24535495)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: 2083 m2
Szobaszám: 4
Minden ingatlannak története van… Van egy ház Nyíregyházán, a Csongor utcáról nyíló csendes mellékutcában, amely nem a zajról,...
92 000 000 HUF
730 158 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (67853238)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Igényesen felújított, erkélyes lakás eladó Kispest központi, kedvelt részén kínálunk megvételre egy 64 nm-es, 1+2 szobás, erké...
69 900 000 HUF
1 092 187 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való 3%-os hitelre alkalmas ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal