Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok (72810 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok

Rendezés:

Összes találat: 72 810 db
Eladó Monorierdői tégla lakás hirdetés (17353733)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Újépítésű társasház épül Monorierdő központjában! Kedvező 5% kamatozású, Zöld hitelt igénybe vehető, hívj a részletekért! ÉP...
59 900 000 HUF
950 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (44453433)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó 56 nm-es, 3 szobás panellakás Angyalföldön - remek elosztás, kiváló lokáció! Budapest 13. kerületében, az Angyalföldi út...
74 900 000 HUF
1 337 500 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XX. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (39358279)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó világos, erkélyes lakás pesterzsébet zöldövezeti RÉSZÉN! Eladásra kínálunk Budapest XX. kerületének egyik legkedveltebb...
53 900 000 HUF
1 056 862 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34465986)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
*** Napfényes lakás, amely a 3%-os Otthon Start Program feltételeinek is megfelel! *** Budapest VIII. kerületében, a Mátyás té...
57 900 000 HUF
1 315 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi ikerház hirdetés (66489213)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 354 m2
Szobaszám: 3
Kétlakásos ingatlan, számtalan lehetőséggel - ZUGLÓBAN A XIV. kerületben, Alsórákos családi házas övezetében eladó egy 113 nm-...
148 900 000 HUF
1 317 699 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (53939327)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó egy részben felújított, 61 m2-es, 7. emeleti lakás Csepel kedvelt részén! Ha fontos Önnek a jó elhelyezkedés, a kényelm...
69 500 000 HUF
1 139 344 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmiklósi családi ház hirdetés (46897743)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 286 m2
Szobaszám: 2
Eladó Kunszentmiklós központi részén egy 57 m2-es családi ház, 286 m2-es telken! A ház központi fekvésének köszönhetően bolto...
29 900 000 HUF
524 561 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi panel lakás hirdetés (48953414)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
69 500 000 HUF
1 139 344 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Iváncsai családi ház hirdetés (88324597)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 757 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Panorámás családi ház eladó Iváncsán, modern, világos otthon csendes környezetben! Eladásra kínálok Iváncsa nyugodt, csendes ...
79 900 000 HUF
768 269 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (79384437)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Legolcsóbb Pécs-belvárosi lakás! Eladó Pécs történelmi belvárosában, a Kisflórián utcában egy 41 nm-es szép állapotú lakás. Az ...
36 500 000 HUF
890 243 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (43858763)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított kisház Pécsett, közvetlenül a Tettye lábánálPécs egyik legkedveltebb, hangulatos városrészében, közvetlenül a ...
42 500 000 HUF
1 148 648 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (24544249)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Pécsett, az Esztergályos János utcában egy 4. emeleti, 50 m²-es, Erkélyes lakás! a társasház szigetelt, a lakás világos é...
39 900 000 HUF
798 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (36775455)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 449 m2
Szobaszám: 3
Top lokáció! Miskolc legkeresettebb részén, a Rózsadombként nevezett Avas-dél városrészen, a Vasvári Pál utcában eladó egy kivá...
74 990 000 HUF
707 452 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajóbábonyi családi ház hirdetés (34937376)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1211 m2
Szobaszám: 3
Felújított, 3 szobás családi ház eladó Sajóbábony csendes részén, nagy telekkel, szép kilátással! Sajóbábony nyugodt, csendes...
22 000 000 HUF
241 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (37722378)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Panorámás álomotthon a Szentgyörgy lakóparkban önálló garázzsal és TÁROLÓVAL! Miskolc egyik legkedveltebb részén a Szentgyörgy...
69 900 000 HUF
1 270 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (27411945)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: 286 m2
Szobaszám: 4
Miskolc egyik legkedveltebb városrészében, Martinkertvárosban kínálunk megvételre új építésű, kertkapcsolatos sorházi lakásokat...
99 490 000 HUF
771 240 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (42413593)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Miskolc belvárosában, a Szent István utcában eladó egy 27 nm-es, 1 szobás garzonlakás, amely kiváló befektetési lehetőséget kín...
21 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (54286774)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Az Etele Plázánál eladó 2. emeleti, jó állapotú panellakás. Hangulatos, erkélyes lakás kiváló lokációban a Bikás park közeléb...
69 900 000 HUF
1 426 530 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (56774785)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 5
Eladó egy ikerház Érden, Parkváros és Vincellér határán Kiváló elhelyezkedésű, 2013-ban épült, tágas és világos családi ház el...
149 000 000 HUF
1 273 504 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (77216335)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A dinamikusan fejlődő Corvin-negyedben kínálunk megvételre egy kiváló adottságokkal rendelkező, teljes körűen és kompromisszumm...
84 900 000 HUF
1 163 013 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való 3%-os hitelre alkalmas ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal