Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok (72682 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok

Rendezés:

Összes találat: 72 682 db
Eladó Érdi családi ház hirdetés (24727683)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: 212 m2
Szobaszám: 4
Ha fontos a kedvező energetika, tetszeni fog ez a hirdetés! Újépítésű, 3 szintes családi ház érden modern otthon zöld KÖRNYEZET...
89 990 000 HUF
743 719 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi családi ház hirdetés (77723447)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 887 m2
Szobaszám: 4
Kivételes lehetőség! Gárdonyban, átmenő forgalomtól mentes, csendes utcában található, akár két generáció számára is alkalmas l...
83 000 000 HUF
1 185 714 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (73878363)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 992 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Erdőkertes csendes utcájában. Erdőkertes nyugodt, csendes utcájában, mégis a központhoz közel kínálunk megv...
81 900 000 HUF
986 746 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (74525249)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 558 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Érdliget egyik csendes, de jól megközelíthető virágneves utcájában eladó, egy karbantartott önálló családiház. Az ingatlant saj...
114 900 000 HUF
675 882 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Martonvásári családi ház hirdetés (86795384)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 851 m2
Szobaszám: 4
Martonvásáron az állomáshoz közeli részen eladó egy 112 nm. -Es önálló, 2024. -Ben teljesen felújított családi ház. Az épület a...
99 900 000 HUF
891 964 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (93648712)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 1044 m2
Szobaszám: 2
Érd Parkvárosban a Bemtértől 5 perc séta távolságra! Eladó nagyon jó elhelyezkedéssel a Bemtér közelében, egy családi ház 1044 ...
69 000 000 HUF
1 254 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (94753418)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 3
Érd női neves utcák egyikében 88 nm. -Es házikó. a ház ytong és könnyűszerkezet eggyüttesen, az építkezésről fotók állnak rende...
45 000 000 HUF
511 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Perkátai családi ház hirdetés (24439439)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 2349 m2
Szobaszám: 1
Perkátán Adony közeli kis településen, eladó egy erősen felújítandó vagy bontandó családi ház. a telek 2349 nm. -Es, amely kivá...
10 000 000 HUF
200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőteleki családi ház hirdetés (96498244)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 2597 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Tágas családi ház eladó Erdőtelek csendes részén Ezt a 82 m²-es, 2 és félszobás családi házat ajánlom figyelmébe Erdőtelek nyu...
15 900 000 HUF
193 902 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (97534844)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 886 m2
Szobaszám: 4
Érd Sasváros kiemelt részén, eladó egy teljes körűen felújított családi ház. a ház 108 nm. -Es, amely 2020. Ban számtalan korsz...
88 800 000 HUF
822 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gárdonyi családi ház hirdetés (39738734)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy különleges lehetőséget Agárdon! Egy 59 négyzetméteres, két szobát, konyhát, étkezőt és fürdőszobát magába...
37 000 000 HUF
627 118 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (87479777)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 2
Eladó fél ikerház Érd központi részén 65 nmÉrd kedvelt, központi helyén kínálunk megvételre egy 65 nm-es, jó elosztású fél iker...
69 900 000 HUF
1 075 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felcsúti családi ház hirdetés (74237483)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1017 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy lenyűgöző, modern kialakítású téglaépítésű ingatlan, napfényes terekkel, panorámás telken, 100 négyzetméteres terület...
110 000 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (87633343)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk egy Érd Riminyáki út és Tárnoki út kereszteződéséhez közel, tégla építésű házban található 60 nm-es lakást. A...
69 900 000 HUF
1 165 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki ikerház hirdetés (97834245)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: 490 m2
Szobaszám: 7
Kiváló lehetőség Siófokon – tágas családi ház + külön apartman, csendes környezetben! 490 M²-es telken elhelyezkedő, összesen ...
110 000 000 HUF
709 677 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (53325637)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 161 m2
Telekterület: 771 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Otthon és/vagy BEFEKTETÉS! Eladó Tusculanum és Újtelep határán egy alápincézett belső kétszintes 161 nm-es családi ház 771 nm-e...
98 000 000 HUF
608 695 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (99749542)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 535 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk Érdliget frekventált részén egy 83 m2-es felújítandó családi házat 535 m2-es teljes közműves telekkel. Külön ...
70 000 000 HUF
843 373 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (99635735)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 998 m2
Szobaszám: 5
Budafokon eladó 998 négyzetméteres telken fekvő, három szintes (szuterén, földszint, tetőtér) családi ház. Az ingatlan könnyűsz...
110 000 000 HUF
523 809 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai panel lakás hirdetés (34243424)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Friss, világos és költözhető Erkélyes otthon az Erkel Ferenc körútonSzázhalombatta közkedvelt részén, az Erkel Ferenc körúton k...
59 900 000 HUF
1 198 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (25913235)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Szigetszentmiklós kedvelt, csendes részén kínálom megvételre ezt a praktikus kialakítással rendelkező, 500 nm-es telken fekvő, ...
129 000 000 HUF
860 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való 3%-os hitelre alkalmas ingatlant?