Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok (72432 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok

Rendezés:

Összes találat: 72 432 db
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (27779582)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó egy 62 nm-es, 1+2 szobás, magas földszinti, panelépítésű lakás Nyíregyházán, az Etel köz, Jósavárosban. Felújítás és mű...
53 000 000 HUF
854 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (77281837)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 2200 m2
Szobaszám: 2
Kiemelkedő adottságú ingatlan nagy telekkel - ritka fejlesztési lehetőség Sóstóhegyen Nyíregyháza Sóstóhegy városrészében, a N...
24 900 000 HUF
452 727 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (13379692)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fiatalos, panorámás lakás eladó Nyíregyháza egyik legkedveltebb részén, a Fazekas János téren! Eladásra kínálunk egy 51 m2-es...
40 900 000 HUF
801 960 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (64966269)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: 728 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza csendes, folyamatosan fejlődő kertvárosi övezetében, a közkedvelt Báthory lakópark szélső utcájában épül ez a letis...
108 000 000 HUF
870 967 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (73394882)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest 14 kerületében, 53 m2-es, 2 szobás földszinti lakás, teljesen felújított állapotban, 29 m2-es garázzsal, 5 m2-es pince...
75 000 000 HUF
1 415 094 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi ikerház hirdetés (14714395)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 270 m2
Szobaszám: 5
Kiváló lokáció mellett eladó ikerház a 19. kerületben! Kispest kertvárosi részén, a családi házas övezetében, kínálom Önnek az ...
139 900 000 HUF
1 076 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (43579742)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó felújított panel lakás Budapest XIX. kerületében! Budapest 19. kerületében kínálok megvételre egy 52 m² alapterületű, 1 +...
63 500 000 HUF
1 221 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (29391754)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 232 m2
Szobaszám: 5
Eladó ikerház a 20. KERÜLETBEN. Pesterzsébeten, csendes és nyugodt környezetben eladó egy 108 nm es két szintes ikerház, garázz...
84 900 000 HUF
786 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (85472497)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó felújított panel lakás Budapest XIX. kerületében! Budapest 19. kerületében kínálok megvételre egy 52 m² alapterületű, 1...
63 500 000 HUF
1 221 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (26433846)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 699 m2
Szobaszám: 7
Klotild telepen eladó önálló családi ház, 160 m²-es, több szintes családi ház 40m2-es nyitott terasszal, garázzsal és medencéve...
109 900 000 HUF
686 875 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (93333273)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Újpesten a Rózsa utcában 71 nm-es felújított, 10. emeleti panorámás panel lakás várja új tulajdonosát! Otthon Start programba...
79 900 000 HUF
1 125 352 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dányi családi ház hirdetés (94541373)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 966 m2
Szobaszám: 5
Dányban eladó, újépítésű, 4 szoba + nappalis, önálló családi ház, dupla fürdőszobával, hőszivattyús fűtéssel, 966 nm-es telekke...
79 900 000 HUF
688 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (21215994)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 1121 m2
Szobaszám: 6
Kivételes lehetőség Fóton: hatalmas telek, kétgenerációs kialakításra is ideális családi ház eladó! Eladásra kínálunk egy 190...
137 000 000 HUF
721 052 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (74423939)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Pécsen, a Surányi Miklós utcában eladó egy teljeskörűen felújított, földszinti, 73 nm-es, amerikai konyha-nappalis, 3 szobás, g...
85 900 000 HUF
1 176 712 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siklósi családi ház hirdetés (13225572)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 901 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálom Máriagyűd egyik kedvelt, rendezett utcájában ezt a gondosan karbantartott, 1996-ban épült családi házat, amely...
99 900 000 HUF
925 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (17223387)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen, Derék utcán felújított, erkélyes 3 szobás lakás eladó! Debrecen közkedvelt részén, a Derék utcán kínálok megvételre...
62 900 000 HUF
938 805 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (99484347)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Újpesten a Rózsa utcában 71 nm-es felújított, 10. emeleti panorámás panel lakás várja új tulajdonosát! Az ingatlan 2008-ban te...
79 900 000 HUF
1 125 352 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (79277974)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Otthon a Duna és a Rákos-patak között panorámával és naplementével A XIII. kerület szívében, Angyalföld és Vizafogó találkozás...
79 800 000 HUF
1 375 862 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (79491377)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Különleges AJÁNLAT: BELVÁROSI újépítésű, tágas, 2 szobás okosotthon, hatalmas terasszal, 1, 46 MFT/m2! ! ! MOST ajándék terem...
86 900 000 HUF
1 472 881 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (73517417)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 3
Otthonos családi ház a XVI. kerület kedvelt Irha utcájában azonnal költözhető állapotban A XVI. kerület csendes, családi házas...
137 000 000 HUF
1 356 435 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való 3%-os hitelre alkalmas ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal