Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok (72821 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok

Rendezés:

Összes találat: 72 821 db
Eladó Százhalombattai tégla lakás hirdetés (53944343)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Megvételre kínálunk Százhalombattán egy kitűnő állapotú, dupla teraszos, garázsos, klímás, nettó 94 nm-es, 5 szobás, összkomfor...
94 200 000 HUF
1 002 127 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai sorház hirdetés (62754734)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 5
94 200 000 HUF
1 002 127 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (38591442)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2
Telekterület: 470 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Mélykút, azonnal birtokba vehető, 123 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található három ...
7 990 000 HUF
64 959 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai tégla lakás hirdetés (38749579)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Bács-Kiskun megye, Baja városában, a belváros közvetlen közelében, a Bezerédj Pál utcában eladó egy 49 m²-es, első emeleti laká...
36 990 000 HUF
754 897 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bajai tégla lakás hirdetés (96386483)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye, Baja, a belváros közelében eladó egy 68 m²-es, felújított, első emeleti lakás. Az ingatlan jó elosztású, két...
37 000 000 HUF
544 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (87823639)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 1340 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Jánoshalma, 116 m²-es, vegyes falazatú családi ház 1200 m²-es, dupla telekkel eladó. Az ingatlan 4 szobával, ...
16 500 000 HUF
142 241 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (89465732)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
**Belvárosi lehetőség a dob utcában – 94 m², rengeteg POTENCIÁLLAL! ** Alkalmas a 3% hitelre! Budapest VII. kerületének egyi...
94 900 000 HUF
1 009 574 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (34548332)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 689 m2
Szobaszám: 4
Őrhalmi szőlők városrészben, a Sárkeresztúri út elején, 689 nm-es, összközműves telken, önálló családi ház eladó! A 30 -as té...
69 000 000 HUF
690 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csabacsűdi családi ház hirdetés (74867475)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 1511 m2
Szobaszám: 2
Csabacsűdőn a központtól megközelítőleg 1000 méterre eladó egy részlegesen újított parasztház típusú ingatlan.
10 800 000 HUF
130 120 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (74551547)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A történelmi belváros közelében a Károly János utca elején, a városban a jelenleg legolcsóbb, társasházi téglalakása eladó! Az...
28 000 000 HUF
736 842 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (65331771)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Székesfehérvár belvárosában, a várkörúton 84 nm-es, 4 szobás polgári lakás ELADÓ Földszint | Erkély | Kiváló iroda, rendelő vag...
79 000 000 HUF
940 476 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (94783475)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Sziget utcában eladó 7. emeleti ( a liften 5 éve elektronikai és mechanikai felújítás történt, azóta egyszer sem romlott el) 2 ...
53 900 000 HUF
980 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári panel lakás hirdetés (47383337)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
54 900 000 HUF
998 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri panel lakás hirdetés (32548995)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Győr Adyváros csendes részén, jó állapotú, 1+félszobás, erkélyes lakás eladó. Az ingatlan négyemeletes panellakás, első emeleté...
42 000 000 HUF
893 617 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunhalasi családi ház hirdetés (35443223)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 624 m2
Szobaszám: 2
Referenciaszám: #NH1977 Infó: Papp Nikolett Kiskunhalas Alsóvárosban 2 szobás amerikaikonyhás felújított családi ház! Eladóvá...
41 000 000 HUF
585 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (58387948)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nyíregyháza Hatzel tér vonzásában új építésű lakások 2027 márciusi átadással megvásárolhatóak. Elérhető lakások: Már csak 1 db...
54 990 000 HUF
948 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (54356249)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Nyíregyházán, a Korányi Frigyes utcában eladásra kínálok egy 69 m2-es, 2 szoba 2 félszobás elrendezésű társasházi lakást. Az in...
43 900 000 HUF
636 231 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (47558727)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Nyíregyháza Jósavárosban, a Korányi f. Utcán négyemeletes társasház 2. emeletén eladó egy 69 nm-es, 2+2 szobás, erkélyes, műany...
43 900 000 HUF
636 231 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (84614856)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza belvárosában, a Búza téri piac közelében eladó egy 76 nm-es, 3 szobás, erkélyes lakás egy liftes társasház 2. emele...
52 500 000 HUF
690 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (89739328)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Nyíregyháza egyik kedvelt részén, a Búza tér közelében eladó egy 76 nm-es, 2. emeleti, liftes társasházban található, azonnal k...
52 500 000 HUF
690 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való 3%-os hitelre alkalmas ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal