Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok (72430 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok

Rendezés:

Összes találat: 72 430 db
Eladó Herendi tégla lakás hirdetés (27432774)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
A lido home veszprémi irodája eladásra kínálja Herend városában ezt a téglalakást! Veszprémtől mindössze 10 percre, Herend cs...
49 000 000 HUF
1 324 324 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaföldvári családi ház hirdetés (47968673)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 668 m2
Szobaszám: 3
A Szolnoki CasaNetWork ingatlaniroda megvételre kínál egy tiszaföldvári családi házat! A családi ház főbb jellemzői: - Tiszaf...
25 500 000 HUF
293 103 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Székesfehérvári családi ház hirdetés (49529376)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 468 m2
Szobaszám: 4
Prémium családi ház + üzlethelyiség SZÉKESFEHÉRVÁR-FECSKEPARTON! Alacsony rezsi, napelem, kettős funkció – Teremtse meg otthon...
139 000 000 HUF
1 208 695 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri panel lakás hirdetés (93233997)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Azonnal birtokba vehető • tehermentes • felújított lakás erkéllyel Eger FELSŐVÁROSBAN Eladó egy igényesen, teljes körűen felúj...
46 900 000 HUF
901 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (41831947)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújított, 2 szobás, erkélyes lakás Salgótarján belvárosának közelében! Salgótarján belvárosának közelében, az Acélgyá...
18 900 000 HUF
315 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi családi ház hirdetés (31795987)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 1257 m2
Szobaszám: 3
Dunaújvárosi kis Ingatlaniroda kínálatában: Eladó családi ház Dunaújváros – Északi lakóparkban! Dunaújváros egyik legkedvelte...
145 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Paksi sorház hirdetés (25774475)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Eladó sorház Paks egyik legszebb részén – örök dunai panorámával! Pakson, a Rókus utcában vált eladóvá egy igazán különleges,...
79 900 000 HUF
475 595 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Iszkaszentgyörgyi családi ház hirdetés (67374343)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Iszkaszentgyörgy, új építésű, bruttó 68, 25 nm-ES ház 1000 nm-ES telken, 2 szoba + nappali–konyha–étkező elrendezésű ÁTADÁS: 2...
62 900 000 HUF
925 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni tégla lakás hirdetés (57133937)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó 1 szoba + 2 félszobás lakás Salgótarján kedvelt részén, a Beszterce lakótelepen! Salgótarján egyik legkeresettebb város...
26 990 000 HUF
499 814 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tárnoki családi ház hirdetés (75743993)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 182 m2
Telekterület: 614 m2
Szobaszám: 5
Eladó Pest vármegyében, Tárnokon az Árpád utcában, egy újszerű állapotú, két szintes családi ház, amely ideális választás csalá...
149 900 000 HUF
823 626 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi panel lakás hirdetés (82489434)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A III. kerület egyik jól megközelíthető, mégis zöld környezetben fekvő részén, a Lajos utcában, liftes, hőszigetelt társasház e...
92 990 000 HUF
1 347 681 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (21724327)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 990 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Erdőkertes csendes, nyugodt utcájában 83 m² alapterületű, téglaépítésű családi ház eladó, amely kiváló elrendezésének és tágas ...
81 900 000 HUF
986 746 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyvisnyói családi ház hirdetés (39282357)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 945 m2
Szobaszám: 3
Szilvásváradtól 5 km-re, Falusi CSOK-os telpülésen, Nagyvisnyó szélén eladó egy jó állapotú, 80 m2-es + szuterénes családi ház,...
30 000 000 HUF
375 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (37947447)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó igényesen felújított 1. emeleti, erkélyes garzon lakás! A 47 nm-es lakás minden részletében a minőséget képviseli. Telje...
64 000 000 HUF
1 361 702 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Verőcei családi ház hirdetés (49493885)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 581 m2
Szobaszám: 2
Örökpanorámás kis ház eladó Verőcén! Verőcén kínálok megvételre egy könnyűszerkezetes családi házat, zártkerti besorolású, ki...
45 900 000 HUF
918 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (33682524)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Szegeden, a Kálvária sugárúton eladó egy 49 m²-es, első emeleti, teljeskörűen felújított lakás saját kocsibeállóval. Az ingatla...
48 990 000 HUF
999 795 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péri családi ház hirdetés (39339575)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1809 m2
Szobaszám: 4
Teljes körűen felújított, energiatakarékos családi ház péren – nagy telekkel, prémium műszaki TARTALOMMAL! 9099 Pér Eladásra...
99 900 000 HUF
1 161 627 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (23957556)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 586 m2
Szobaszám: 3
Kiváló lehetőség cegléden otthonnak, befektetésnek vagy VÁLLALKOZÁSNAK! Eladó Cegléd egyik kedvelt, frekventált részén, az Össz...
64 900 000 HUF
889 041 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Csévharaszti családi ház hirdetés (94936249)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 183 m2
Szobaszám: 4
Eladó Csévharaszton egy 2021-ben épült, korszerű műszaki tartalommal rendelkező 113 nm-es sorházi lakás, rendezett, újépítésű k...
69 900 000 HUF
618 584 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi panel lakás hirdetés (67927274)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó felújított panel lakás Budapest XIX. kerületében! Budapest 19. kerületében kínálok megvételre egy 52 m² alapterületű, 1 +...
63 500 000 HUF
1 221 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való 3%-os hitelre alkalmas ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal