Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok (72424 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok

Rendezés:

Összes találat: 72 424 db
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (93375913)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Tökéletes lokáció, felújított 3 szobás polgári téglalakás Budapest IX. kerületének központi részén a Kinizsi utcában eladó egy ...
94 500 000 HUF
1 350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (99382572)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
14. kerület Csertő utca. Eladó Zuglóban, kiváló közlekedés mellett egy 46 nm-es, másfél szobás, jó állapotú lakás. Az ingatlan ...
59 990 000 HUF
1 304 130 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Monori ikerház hirdetés (33736424)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 82 m2
Szobaszám: 4
Monoron eladó, újépítésű, 3 szoba + nappalis, tároló kapcsolatos ikerházfél, csatornával, hőszivattyús fűtéssel! Belső nettó ha...
77 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori ikerház hirdetés (53577526)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 282 m2
Szobaszám: 4
Monoron eladó, újépítésű, 3 szoba + nappalis, tároló kapcsolatos ikerházfél, hőszivattyús fűtéssel, kb 300 nm-es kerttel! Belső...
80 000 000 HUF
1 052 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (88929994)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 47 m² összterületű, 14 m² állógalériával rendelkező 1 szobás földszinti lakás a Fiumei út mellett. a lakás főbb jelle...
48 000 000 HUF
1 454 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi panel lakás hirdetés (38437952)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, kiváló elrendezésű lakás eladó Mátyásföld szívében! Budapest XVI. kerületének egyik legkedveltebb részén, Mátyásföldön...
63 900 000 HUF
1 228 846 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mesteri családi ház hirdetés (62345943)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 3746 m2
Szobaszám: 4
Az Openhouse Pápa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180364 hivatkozási számú mesteri családi ház. Nagyra nőtt a család? Itt ...
29 700 000 HUF
212 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (27946449)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Legyen Ön az első lakója! Új állapotú, 78 m2 alapterületű + 12 m2 erkéllyel rendelkező álomotthon a Virág utcában Nyíregyháza e...
73 000 000 HUF
935 897 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (32342296)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
14. kerület frekventált részén, jó közlekedés mellett eladó egy világos, kertkapcsolatos, erkélyes 68 nm-es, 2 szobás (3 szobás...
74 900 000 HUF
1 101 470 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34351344)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Szuper ár/érték arány a Teleki téren! ! ! Akár befektetőknek is! A VIII. kerület egyik legfrekventáltabb részén, a Teleki tér...
84 900 000 HUF
964 772 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (94224442)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kisgyermekeseknek, idősebbeknek kitűnő választás! Kecskeméten a Széchenyivárosban, 2. emeleti, 3 szobássá átalakított erkélyes...
53 990 000 HUF
1 038 269 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (16445279)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
53 990 000 HUF
1 038 269 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi házrész hirdetés (35546933)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 610 m2
Szobaszám: 2
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladó házrész Csongrád frekventált részén akár otthonnak, akár üzletnek! Csongrád központ...
7 000 000 HUF
93 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (59769764)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 174 m2
Telekterület: 595 m2
Szobaszám: 6
Eladó ingatlan Szentes belvárosában. Szentes frekventált városközponti részén eladó egy 595 nm-es telken elhelyezkedő, 174 nm-e...
47 000 000 HUF
270 114 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gádorosi családi ház hirdetés (54475136)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 136 m2
Telekterület: 1457 m2
Szobaszám: 4
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladásra kínálom Békés vármegyében, Gádoroson ezt a 1457 m2-es telken elhelyezkedő, 130...
16 000 000 HUF
117 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gádorosi családi ház hirdetés (37478333)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 1473 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Gádoroson nagy telekkel, rengeteg lehetőséggel! Eladó egy 78, 9 nm-es Kádár-kocka családi ház a nyugodt, cs...
15 000 000 HUF
192 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (83725346)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1419 m2
Szobaszám: 2
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladásra kínálok Békés vármegye területén, Orosháza városában, a Rákóczi-telep városrész...
12 000 000 HUF
171 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori tégla lakás hirdetés (54892877)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Újépítésű, nappali + 3 hálószobás, 88 nm-es kertkapcsoletos lakás eladó! OTTHON start program fix 3 %-os lakáshitel és CSOK P...
99 375 000 HUF
1 183 035 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (87575542)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Modern otthon, zöld környezet, minden karnyújtásnyira! Budapest XXIII. kerületének dinamikusan fejlődő, kertvárosi övezetében...
93 532 000 HUF
1 355 536 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Taksonyi ikerház hirdetés (32575442)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 553 m2
Szobaszám: 5
Új otthon Taksony csendes övezetében - fejezd be saját ízlésed szerint! Egy meghitt, barátságos környezetben vár rád ez a 103...
110 900 000 HUF
1 076 699 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való 3%-os hitelre alkalmas ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal