Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok (72428 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok

Rendezés:

Összes találat: 72 428 db
Eladó Nagycenki családi ház hirdetés (22693452)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 816 m2
Szobaszám: 4
Nagycenken, nyugodt környezetben eladó egy 816 m²-es telken fekvő, 110 m²-es családi ház. ✨ Főbb jellemzők:• nappali + 3 szoba...
125 000 000 HUF
1 136 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (77964643)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Az ingatlan adatai: Szeged - Rókus, Damjanich utcai, 89 m2-es, 1. emeleti, felújított téglalakás, 20 m2-es garázzsal együtt ela...
99 500 000 HUF
1 117 977 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (44654434)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: 336 m2
Szobaszám: 2
Az ingatlan adatai: Szeged – Sziksós, Körte utca közelében, 22 m2-es mobilház, 2 db mobilgarázzsal, beépítetlen terület megneve...
24 900 000 HUF
1 131 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Marcali családi ház hirdetés (66444357)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 2001 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Marcali-Horvátkúton eladó tehermentes tégla építésű 122 nm-es családi ház, akár azonnali költözéssel. Három szoba, kettő konyha...
21 000 000 HUF
172 131 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (83926644)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó erkélyes tégla lakás a Bánki Donát úton – kiváló lehetőség! Eladásra kínálunk a Bánki Donát úton egy 59 nm-es, 3. emelet...
47 500 000 HUF
805 084 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (33974897)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 819 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Budapest XVII. kerületének kedvelt, kertvárosi részén eladó egy 819 m²-es, összközműves saroktelek, amely elhelyezkedése és mér...
120 000 000 HUF
1 121 495 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi családi ház hirdetés (88596737)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: 1350 m2
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok egy téglaépítésű gazdasági épületet Sátoraljaújhelyen, bevezetett árammal a házhoz egy 1350 m²-es, sík telek t...
5 300 000 HUF
252 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (43997915)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó a Táncsics Mihály utcában (közvetlenül a Járási Hivatal mellett) egy 50 nm-es, 2. emeleti, másfél szobás csendes téglalak...
30 500 000 HUF
610 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsóregmeci családi ház hirdetés (34297434)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 2700 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok egy jó állapotú családi házat egy csendes zempléni községben, Alsóregmecen, mindössze 9 km-re Sátoraljaújhelyt...
30 000 000 HUF
400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadkeresztúri családi ház hirdetés (72445424)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Sarkadkeresztúr egyik rendezett utcájában eladó egy vályog falazatú társasház, külön bejárattal és saját használatú udvarral re...
3 300 000 HUF
52 380 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai csúsztatott zsalus lakás hirdetés (79357213)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálom ezt a nettó 54 m2-es, felújított fürdőszobás, valóban világos, erkélyes lakást Nagykanizsán! Szigetelt épül...
33 500 000 HUF
598 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lajoskomáromi családi ház hirdetés (93568739)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: 2159 m2
Szobaszám: 5
Tágas otthon nagycsaládosoknak, és a falusi élet szerelmeseinek! Az 5 szobás, részben felújított családi ház ideális többgyerm...
39 900 000 HUF
329 752 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (93524346)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 1063 m2
Szobaszám: 1
Debrecen Júlia-telep csendes, kertvárosias utcájában, erdőközeli környezetben eladó egy 1063 m²-es, teljes közműves telken talá...
40 000 000 HUF
1 142 857 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (69259368)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Frissen felújított ingatlant kínálunk eladásra a Palotanegyedben! Fszt - i, tulajdoni lap szerint 28 nm alapterületű lakás, az...
69 900 000 HUF
1 248 214 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (79857838)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 1065 m2
Szobaszám: 4
Cegléd kedvelt részén eladó egy telken található, de teljesen különálló két épületből álló felújított ingatlan. a két épület te...
92 900 000 HUF
807 826 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci csúsztatott zsalus lakás hirdetés (58978516)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A fény és a nyugalom a főszereplője ennek a lakásnak, melyben nagyon kényelmes élni. Nagyszerű térrendezés és világos terek jel...
38 500 000 HUF
652 542 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (42473353)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Egyedi ajánlat az Iván utcán világszám IRÁNYÁRBAN! Eladó egy 85nm-es, három szobás lakás zöldövezeti környezetben Dél-Kilián ...
39 000 000 HUF
458 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúhadházi családi ház hirdetés (49993945)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 3
Hajdúhadház, Belvárosában csendes, nyugodt kis utcában eladó egy 73 nm-es, téglaépítésű családi ház. Az ingatlan kiváló elhelye...
36 500 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (53874858)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Debrecen szívében különálló kis ház garázzsal – ritka lehetőség a belvárosban! Debrecen belvárosának szívében eladó egy 40 m²...
51 900 000 HUF
910 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (46513313)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
A megjelölt vételár, szerződéskötéskor 100 % befizetésével érvényes! Egyéb fizetési ütemezés esetén az ár változik, erről kérj...
91 800 000 HUF
1 224 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való 3%-os hitelre alkalmas ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal