Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok (72800 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok

Rendezés:

Összes találat: 72 800 db
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (44867814)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 55 m2-es, 2 szobás lakás Kecskeméten, a Széchenyivárosban. Kecskemét egyik legkeresettebb városrészében kínálunk megvétel...
40 900 000 HUF
743 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (32839891)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó 3 szobás, erkélyes lakás garázzsal a XI. kerületben, Sas-hegyen. Budapest XI. kerületének egyik legkedveltebb részén, Sas...
95 000 000 HUF
1 338 028 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (84154331)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Etele Plázánál 8. emeleti jó állapotú panellakás tárolóval eladó! ! ! Világos, erkélyes lakás a Bikás park és az Etele Pláza ...
69 900 000 HUF
1 426 530 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (43379373)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 1207 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Érd közkedvelt Parkvárosában, csendes, aszfaltozott utcában, távol a nagyforgalmú utaktól, mégis mindössze 2,...
93 500 000 HUF
1 154 320 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi tégla lakás hirdetés (84377723)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Békés vármegyében, Mezőhegyes település városközpontjában egy 3 szoba, előszoba, közlekedő, konyha, kamra, fürdőszoba és ...
16 000 000 HUF
231 884 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (72447424)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeged, Hont f. U. 47 Nm-es, 5. emeleti, 2 szobás, klimatizált, loggiás, kifizetett panelprogramos lakás eladó. a lakásban 2 sz...
44 900 000 HUF
955 319 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Csépai családi ház hirdetés (49723991)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 1028 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Csépa településen eladó egy 96 m2 alapterületű, földszintes családi ház, amely egy 1028 m2-es...
9 000 000 HUF
93 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi egyéb lakás hirdetés (48544455)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Belváros peremén stílusos, modern kulcsrakész lakások liftes TÁRSASHÁZBAN MOST ajándék magas minőségű Olasz konyhabútorral, beé...
88 587 750 HUF
1 452 258 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti ikerház hirdetés (39773224)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 185 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 4
Dunaharaszti felsővárosának csendes, rendezett részén kínálunk megvételre egy kétgenerációs együttélésre is kiválóan alkalmas i...
132 500 000 HUF
716 216 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tassi családi ház hirdetés (27553852)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1101 m2
Szobaszám: 2
Tass csendes, nyugodt belterületi részén eladó egy 75 nm-es családi ház, amely egy tágas, 1100 nm-es telken helyezkedik el. Az ...
37 000 000 HUF
493 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői tégla lakás hirdetés (57954584)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon saját kerttel Gyömrő szívében azonnal költözhető! Gyömrő központjában eladó egy 33 m²-es, első emeleti, világos ...
34 500 000 HUF
1 045 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi egyéb lakás hirdetés (86774424)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Csak az OTP ingatlanpont KÍNÁLATÁBAN! Kispest központi részén, a Kispesti Piac és a Lidl szomszédságában megvételre kínálok e...
34 900 000 HUF
1 057 575 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi ikerház hirdetés (39276276)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kezdjétek itt a közös életeteket itt - fiatal pároknak ideális, jó állapotú ikerház saját kerttel és alacsony rezsivel Eladó e...
75 900 000 HUF
1 084 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (32549639)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Üzlethelyiségként működő, lakássá alakítható ingatlan a IX. kerületben Ferencváros külső részén található ez a 63 nm-es (valós...
40 000 000 HUF
634 920 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (46798547)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 6
Pest Vármegyében, kétgenerációs lehetőség Szigethalom központjában? Saroktelken, külön bejáratokkal eledó. Szigethalom központj...
89 000 000 HUF
404 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunapataji családi ház hirdetés (33337944)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 186 m2
Telekterület: 1183 m2
Szobaszám: 4
Nagy családi ház eladó Dunapatajon ritka lehetőség ezen az áron! Ha tágas otthont keres megfizethető áron, érdemes megnéznie ...
21 000 000 HUF
112 903 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunapataji családi ház hirdetés (44973338)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 181 m2
Telekterület: 1715 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálok Bács-Kiskun vármegye Dunapataj település központjában egy 181, 4 négyzetméter alapterületű, 5 szobás családi h...
13 900 000 HUF
76 795 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (94243437)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 5
Érd, postástelepen, Riminyáki úton, 5 szobás, felújítandó 120nm társasház eladó! Az ingatlan osztatlan közös tulajdonrészű, föl...
71 500 000 HUF
595 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (51778973)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
14. kerület frekventált részén, jó közlekedés mellett eladó egy világos, kertkapcsolatos, erkélyes 68 nm-es, 2 szobás (3 szobás...
75 900 000 HUF
1 116 176 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi panel lakás hirdetés (47323524)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
****Tágas, erkélyes otthon kiváló elosztással, jó lokációban**** Eladó Szigetszentmiklós kedvelt részén, a Vásárcsarnok közelé...
62 900 000 HUF
1 031 147 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való 3%-os hitelre alkalmas ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal