Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok (72797 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok

Rendezés:

Összes találat: 72 797 db
Eladó Szentendrei családi ház hirdetés (94588569)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 320 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 3
Családi Ház! 🤍 Több generációnak is! Egyedi igény szerint felújítandó, de akár egy festéssel beköltözhető. ✨ Ez a különleges...
145 000 000 HUF
453 125 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (94924646)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Tulajdonostól eladó egy 2 szobás, Margitszigetre panorámás lakás a Pannónia utcában! Kérem, ingatlanosok ne keressenek! ! ! !...
79 990 000 HUF
1 454 363 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Székesfehérvári sorház hirdetés (29376357)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: 217 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó igényes sorház Öreghegyen – kert, pince, garázs, kiváló elhelyezkedés Székesfehérvár – Öreghegy, Pozsonyi út Székesfehér...
95 000 000 HUF
798 319 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (43527764)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán a Stadion mellett szigetelt 4 emeletes társasház 4. emeletén, eladásra kínálunk egy teljeskörű felújításon átesett...
46 900 000 HUF
868 518 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (86924367)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Toldi utcán szigetelt liftes társasház 4. emeletén eladásra kínálunk egy 54 nm-es, 2 szobás, erkélyes lakást. Tová...
34 900 000 HUF
646 296 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (14334367)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 650 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza - Ságvári kertvárosban, új építésű, 113 nm -es, 3 szoba + amerikai konyhás nappalival teraszkapcsolattal, 2 fürdő é...
69 990 000 HUF
619 380 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (66393335)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 420 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyháza - Oros között, Kemence Csárda vonzásában, új építésű, 15nm-es garázsok mentén összeépített, 95 nm -es, 3 szoba + am...
75 900 000 HUF
798 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (74139444)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a 14. kerületben, Alsórákoson, egy 67 nm-es, 3 szobás+ gardrób szoba (ablak nélküli), földszintii, jó állapotú panellakás...
84 990 000 HUF
1 268 507 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (24913254)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 427 m2
Szobaszám: 4
Családosok figyelmébe ajánljuk ezt a kiváló lehetőséget, amely Siófok Balatonkiliti városrészében található. Az ingatlan, mely...
67 000 000 HUF
515 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki ikerház hirdetés (19632397)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 508 m2
Szobaszám: 4
Egy igazán különleges lehetőséget kínálunk számodra, ha éppen Siófok városában keresel egy új otthont vagy befektetési lehetősé...
114 900 000 HUF
1 104 807 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (73778696)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Göncz Árpád városközponttól 2 perces sétára eladó napfényes, felújítandó, jól alakítható otthon! A lakásban jelenleg zöld park...
68 900 000 HUF
1 230 357 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki családi ház hirdetés (32943335)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 654 m2
Szobaszám: 3
70 m2 hasznos alapterületű 3 szobás ingatlant ajánlok figyelmedbe MELLÉKÉPÜLETEKKEL! MŰSZAKILAG felújított (új villany, víz V...
39 000 000 HUF
433 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárándi családi ház hirdetés (73357432)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted