Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok (73070 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok

Rendezés:

Összes találat: 73 070 db
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (54847583)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Részben felújított, kétszobás, erkélyes, 3. emeleti, lakás! Óvoda, iskola, pékség, élelmiszerbolt, üzletek a közvetlen közelben...
43 900 000 HUF
828 301 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (26595491)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 596 m2
Szobaszám: 3
Nagykőrös kertvárosi részén eladó egy szerethető, pár éve felújított parasztház, amely már első pillantásra otthonosságot árasz...
55 000 000 HUF
561 224 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (97463487)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Prémium új lakás eladó Kecskemét BELVÁROSÁBAN! A régi polgári ház karaktere és eleganciája találkozik a modern műszaki tartalo...
99 000 000 HUF
1 414 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (17326296)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
43 900 000 HUF
828 301 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (36788414)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Álmai otthona várja Kecskemét szívében! Eladó Kecskemét belvárosában, frekventált, mégis élhető környezetben egy 62 nm-es, 2 ...
51 900 000 HUF
837 096 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai panel lakás hirdetés (23935857)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladóvá vált egy kiváló adottságokkal rendelkező, 63 nm-es, 3 szobás, 2. emeleti lakás a Petőfi lakótelep kedvelt részén, Kisku...
41 000 000 HUF
650 793 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (99323882)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 1482 m2
Szobaszám: 3
Ez a tégla építésű, 115 m²-es családi ház ideális választás mindazoknak, akik tágas életteret és nagy teleket keresnek Kecskemé...
65 000 000 HUF
565 217 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (33383332)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Széchenyiváros nagyon jó részén eladóvá vált külföldre költözés miatt, egy felújított 54 nm-es erkélyes lakás. Az ingatlan jó...
45 900 000 HUF
850 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (19479767)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 499 m2
Szobaszám: 6
Gyermekes családoknak szuper LEHETŐSÉG Eladó Kecskemét-Kadafalván egy 2015-ben épült, 100 m2 hasznos alapterületű, téglaépítés...
99 900 000 HUF
999 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ágasegyházai családi ház hirdetés (52779677)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1180 m2
Szobaszám: 3
Eladó hangulatos otthon Ágasegyháza csendes utcájában! Ágasegyháza nyugodt, csendes részén kínálok megvételre egy 2005-ben ép...
31 000 000 HUF
476 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti sorház hirdetés (25274396)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 214 m2
Szobaszám: 2
Kecskemét- Petőfiváros kedvelt részén eladó két szobás, részben felújított sorház, amely kényelmes és élhető megoldást kínál. ...
49 900 000 HUF
804 838 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (89781142)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kecskeméten, a Rávágy téren eladó egy 3. emeleti 41 nm-es, 1 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan tehermentes, azonnal birtokba ...
34 900 000 HUF
851 219 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (44299394)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított lakás, garázzsal az ÁRBAN Eladó Kecskemét Műkertvárosban, egy 1 emeleti, 56 m2, szép állapotú lakás GARÁZZSAL. Az...
55 000 000 HUF
982 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (43432717)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Magas minőségű belvárosi erkélyes lakás! Eladásra kínálunk egy belvárosi 58 m2-es lakást saját udvari beállóval és 4 m2-es er...
65 900 000 HUF
1 136 206 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (97533642)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
99 000 000 HUF
1 414 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (92433334)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó a VII. kerületben egy 34 nm-es, földszinti, csendes belső udvarra néző lakás, 7 nm galériával és 1, 5 szobával. a 3, 9 mé...
48 900 000 HUF
1 438 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tököli sorház hirdetés (91924847)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 159 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tököl csendes, nyugodt részén eladó egy 4 lakásos sorház egyik nettó 66 nm-es, kétszintes lakása, amely ideális választás lehet...
79 900 000 HUF
1 210 606 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi családi ház hirdetés (28479138)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 447 m2
Szobaszám: 3
Közvetlen vízparti könnyűszerkezetes ház Dömsödön- saját partszakasszal és stéggel! Dömsödön eladó egy 62 m2-es, 2022-ben épül...
53 900 000 HUF
883 606 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki tégla lakás hirdetés (74512696)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 60 nm-es, 2 szobás, erkélyes, magasföldszinti lakás, amely kiváló választás lehet mindazok számára, akik szeretnének ...
52 900 000 HUF
881 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tassi családi ház hirdetés (78755494)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1101 m2
Szobaszám: 2
Tass csendes, nyugodt belterületi részén eladó egy 75 nm-es családi ház, amely egy tágas, 1100 nm-es telken helyezkedik el. Az ...
37 000 000 HUF
493 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való 3%-os hitelre alkalmas ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal