Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok (73067 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok

Rendezés:

Összes találat: 73 067 db
Eladó Dömsödi családi ház hirdetés (48453743)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 2069 m2
Szobaszám: 2
************ Hatalmas kert, csendes környezet, mégis minden közel, eladó tégla ház Dömsödön! ************ Dömsödön eladó egy 6...
40 000 000 HUF
615 384 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi családi ház hirdetés (37495697)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: 2406 m2
Szobaszám: 3
Eladó kiscsaládi ház Mohács szigeti oldalán nagy telekkel, pár lépésre a DunátólMohács szigeti oldalán kínálunk megvételre egy ...
7 500 000 HUF
159 574 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (93194235)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy teljeskörűen felújított, 52 m² alapterületű lakás Pécset varázslatos kertvárosi részén, mely a 10 emeletes panelépüle...
51 900 000 HUF
998 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (53535227)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
***Xi. kerület, sas-hegyen, 3 szobás, erkélyes lakás GARÁZZSAL! *** Budapest XI. kerületének egyik legkedveltebb részén, Sas-h...
95 000 000 HUF
1 338 028 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi tégla lakás hirdetés (32484287)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest 3. kerületében egy 58 m2, 2 szobás + erkélyes, felújítandó tégla lakás a Flórián tér szomszédságában, mely 3 szo...
71 990 000 HUF
1 241 206 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (81355767)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen Borbíró téren található (Újkert) panellakás eladó: tágas, világos, frissen festett, konyharész felújított. Két nagy s...
61 900 000 HUF
998 387 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai tégla lakás hirdetés (19233233)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó napfényes, erkélyes lakás kiváló helyen Tatabányán – kilátással a Turulra Tatabányán, a Mártírok útján, kiváló elhelyezk...
42 000 000 HUF
763 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sümegcsehi családi ház hirdetés (67643642)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 4764 m2
Szobaszám: 3
Eladó azonnal költözhető, kertes családi ház Sümegcsehiben! Zala és Veszprém megye határán, nyugodt, rendezett településen kí...
38 500 000 HUF
427 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi tégla lakás hirdetés (32328434)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XXI. kerületben Béke tér mellett, Szent István út 3/b. Sz. Alatt zöldövezetben, zárt udvaros, bekamerázott kertes társ...
59 000 000 HUF
1 072 727 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (59774835)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 263 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Békéscsaba egyik legkedveltebb részén eladó egy 4, 5 szobás netto 122 m2, brutto 140 m2, alapterületű téglaépítésű családi ház,...
79 500 000 HUF
651 639 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (52827247)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 138 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Siófokon a belváros közvetlen közelében az egyik legcsendesebb utcában 2004-ben épült sorházban fiatalosan felújított modern 2 ...
74 500 000 HUF
931 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi családi ház hirdetés (29386523)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 188 m2
Telekterület: 822 m2
Szobaszám: 5
Két bejárat – egy épület – stabil szerkezet, valódi lehetőségek Eladó egy különleges adottságú, masszív szerkezetű családi ház...
109 800 000 HUF
584 042 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (37515534)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 1 szobás lakás a II. János Pál Pápa térnél a Szerdahelyi utcában! Első otthonnak és befektetésnek is kiváló lakás Eladó...
44 200 000 HUF
1 300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (97352433)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó galériás lakás a Szerdahelyi utcában – kiváló lehetőség 3%-os hitellel! Budapest egyik fejlődő részén, a Szerdahelyi ut...
45 500 000 HUF
1 300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (64536934)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó napfényes lakás a Nagy Fuvaros utcában – kiváló lehetőség befektetőknek és otthonkeresőknek! Megvételre kínáljuk ezt a ...
43 200 000 HUF
1 350 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraverebélyi családi ház hirdetés (59774566)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1192 m2
Szobaszám: 2
3077 Mátraverebély, Rákóczi út 53. Szám alatti ingatlan eladó. Közművek jelenleg kikötve (gáz, víz, villany). Az ingatlan felújítandó. 645/2 Hrsz. Telek 1192 m2 Lakóház: 70 m2.
4 500 000 HUF
64 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (47374737)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1871 m2
Szobaszám: 2
Debrecen Felsőjózsa városrészében eladásra kínálok egy 1871 nm-es telken épült 75 nm-es 2 szobás felújítandó családi házat. a k...
85 000 000 HUF
1 133 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonszabadi családi ház hirdetés (33839481)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 1170 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
✨ Teljesen felújított, azonnal költözhető családi ház nagy telekkel – közel a balatonhoz! ✨ Balatonszabadi csendes, rendezett r...
63 500 000 HUF
755 952 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (34224733)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 708 m2
Szobaszám: 1
Debrecen Lencztelep városrészében eladó egy felújítandó/lebontandó, 708 nm-es telken épült 40 nm-es, 1 szoba, konyha, kamrás, f...
38 000 000 HUF
950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (38388363)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 4
Debrecen Kerekestelepen eladásra kínálok, egy önálló családi házat. Az ingatlan 2009-ben épült, 2 szintes, 200 nm nagyságú, szi...
139 900 000 HUF
699 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való 3%-os hitelre alkalmas ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal