Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok (73071 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Első lakás vásárláshoz – Fix 3% hitelre alkalmas ingatlanok

Rendezés:

Összes találat: 73 071 db
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (23341243)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Heves megye, Eger, belváros, 53 m2-es lakás eladó. Az ingatlan egy háromszintes társasház, rendezett lépcsőházának első emeleté...
56 000 000 HUF
1 056 603 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri családi ház hirdetés (47583324)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 157 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 3
Heves vármegye, Eger 157 m2-es, tetőtérbeépítéses lakóház és üzlethelység egyben eladó! Az ingatlan Eger történelmi belvárosáb...
75 000 000 HUF
477 707 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Egeri panel lakás hirdetés (34779734)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eger, északi városrészen, 70 m2-es, 3 szobás, részben felújított lakás eladó! Eladásra kínálok egy panelprogramos társasház 7...
56 000 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri ikerház hirdetés (54273458)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 141 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Heves megye, Eger, Gerinc utca, 141 nm-es ikerházrész eladó. a 2002-ben, téglából épült, belső kétszintes ingatlan alsó szintjé...
118 000 000 HUF
836 879 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri csúsztatott zsalus lakás hirdetés (32583733)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Heves megye, Eger Felsővárosban, 10 perc sétára a belvárostól, 37m2-es, 1. 5 Szobás, 2. emeleti, teljeskörűen fölújított, erkél...
41 000 000 HUF
1 108 108 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (72946337)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Heves megye, Eger, belváros, Servita templom közelében, 99 nm-es, lakás, belső udvari garázzsal (19 m2) együtt eladó. Az ingatl...
66 000 000 HUF
666 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (75264324)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 3
Békéscsabán 120 nm-es új építésű családi ház eladó. Az épülő ingatlan a sportcsarnok közelében, 750 nm-es telken, elegáns, amer...
91 000 000 HUF
758 333 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai tégla lakás hirdetés (84947229)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Békéscsaba belvárosában 57 m2-es, 3 szobás, igényes, fiatalos kialakítású, klimatizált téglalakás eladó. Kiváló választás lehet...
52 500 000 HUF
921 052 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (43234279)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 650 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Újépítésű ingatlanok eladók! ! ------ Kérje bemutatónkat, tájékoztatónkat! ------Békés megye, Békéscsaba közkedvelt kertvárosi ...
79 490 000 HUF
836 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajkai családi ház hirdetés (56298398)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 510 m2
Szobaszám: 4
Csendes, zöldövezeti, táj panorámás családi otthon eladó Ajkán 1. Ingatlan helyszíne, LOKÁCIÓ Ajka, Bódé városrész csendes, zö...
74 000 000 HUF
616 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tököli tégla lakás hirdetés (33275558)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tököl csendes, nyugodt részén eladó egy 4 lakásos sorház egyik nettó 66 nm-es, kétszintes lakása, amely ideális választás lehet...
79 900 000 HUF
1 210 606 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi tégla lakás hirdetés (67346745)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Modern otthon, zöld környezet, minden karnyújtásnyira! Budapest XXIII. kerületének dinamikusan fejlődő, kertvárosi övezetében...
76 697 000 HUF
1 474 942 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Farmosi családi ház hirdetés (49644391)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 387 m2
Telekterület: 924 m2
Szobaszám: 5+ 2 fél
Nagyban GONDOLKODIK? Sokoldalúan hasznosítható, különleges, ritka ingatlan Farmoson - egy épület, rengeteg lehetőség Kiknek a...
89 000 000 HUF
229 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (73725517)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szolnok belvárosában eladásra kínálunk egy 75 m2-es II. emeleti ingatlant a város egyik legszebb és legértékálóbb utcájában a T...
86 250 000 HUF
1 150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (37736979)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szolnok belvárosában, a város egyik legszebb és legértékálóbb utcájában a Tisza-parthoz közel kínálunk eladásra ingatlanokat eg...
65 550 000 HUF
1 150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi ikerház hirdetés (39175134)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 286 m2
Szobaszám: 3
Egyszintes, modern ikerház csendes kertvárosi környezetben, Nagytétényben. A XXII. kerület egyik nyugodt, kertvárosi részén, ...
106 000 000 HUF
1 261 904 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödi ikerház hirdetés (36444464)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 156 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Nyugodt környezet, jó állapotú, kényelmes ház - GÖDÖN Kizárólag nálunk! Göd, Nevelek-dűlő részén eladó egy 156 nm-es, 4 + 1 fé...
120 000 000 HUF
769 230 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bicskei családi ház hirdetés (49688274)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 1107 m2
Szobaszám: 2
Bicskén 1107 nm-es telken 107 nm-es két szobás családi ház eladó. Az ingatlan felujítandó. Bicske infrastrukturáis ellátottsága...
35 000 000 HUF
327 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (17994289)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy teljeskörűen felújított, 52 m² alapterületű lakás Pécset varázslatos kertvárosi részén, mely a 10 emeletes panelépüle...
51 900 000 HUF
998 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (67486193)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó világos, napfényes lakás Pécsett a Tildy Zoltán utcában! Kiváló elhelyezkedés, alacsony fenntartás, és remek lehetőség ...
35 900 000 HUF
897 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való 3%-os hitelre alkalmas ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal